Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (625. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun ne zaman ucuzlayacak arkadaş fm oynayasım geldi
  • arkadaşlar ben football manager classic modunda oynuyorum. ligi namağlup bitirerek ab sınırlaması başarımını açtım ama hala ligde yaptığım maçlarda 5 yabancı kuralı var. bunu nasıl aktif edebilirim? yardımcı olursanız sevinirim.
  • Arkadaşlar steam hesabımı devretmek istiyorum. Bi nevi aldığım Fm 2015'i satmak istiyorum. Çok yoğun olacağımdan dolayı bir daha giremeyeceğim. Çok cüzi bi miktara bırakabilirim oyunu. İlgilenen olursa Pm atsın telefon numaramı vereyim görüşelim.
  • Arsenal,Liverpool,Manchester United,Real Madrid,Fiorentina hangi takımla başlasam acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Arsenal,Liverpool,Manchester United,Real Madrid,Fiorentina hangi takımla başlasam acaba...

Fiorentine ya da Liverpool ile başla bence.
    Ekstra olarak Shaktar ve Tottenhamı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3D'ne BANDIM

quote:

Arsenal,Liverpool,Manchester United,Real Madrid,Fiorentina hangi takımla başlasam acaba...

Şampiyonluk hasreti çeken takımı şampiyon yapmak istiyorum :) Liverpool ve Arsenal arasında kaldım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 3D'ne BANDIM

quote:

Şampiyonluk hasreti çeken takımı şampiyon yapmak istiyorum :) Liverpool ve Arsenal arasında kaldım.

Arsenal o zaman.
    Liverpoolun kadrosu kötü biraz. Şampiyonluk zor olur.

• Değişik aşırı ofansif kadroyla başarılı olmak istiyorum. Van Gaal gibi :)

Giroud Welbeck Aaron Ramsey Wilshere Sanchez 4-2-4 gibi falan :D
  • Braga takımında bi regen çıktı 16 yaşında adamın PA'sı 200 fiyat soruyorum 260 trilyon istiyorlar bu biraz abartı değilmi yahu
  • beyler fm 2015'i ilk yüklediğimde 3d performansı 5 yıldızdı, formatladım şimdi 2,5 yıldız ve maçlarda 2d (klasik değil, 3d motorunu kullanan 2d) kamerasından oynarken de 5-6 saniye arayla 1 saniyelik donmalar oluyor. ama donmadan sonra atlamıyor görüntü, yumuşak bi şekilde devam ediyor. bu sorunu yaşayan ve çözümünü bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anarchy guy

beyler fm 2015'i ilk yüklediğimde 3d performansı 5 yıldızdı, formatladım şimdi 2,5 yıldız ve maçlarda 2d (klasik değil, 3d motorunu kullanan 2d) kamerasından oynarken de 5-6 saniye arayla 1 saniyelik donmalar oluyor. ama donmadan sonra atlamıyor görüntü, yumuşak bi şekilde devam ediyor. bu sorunu yaşayan ve çözümünü bilen var mı?

Bende 5 yıldız değildi, kaçtan düştü bilmiyorum ama benim de 2,5 yıldıza düştü. Aynı donmalar bende de var. Caches klasörünü falan sildim ama fayda etmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

Orijinalden alıntı: anarchy guy

beyler fm 2015'i ilk yüklediğimde 3d performansı 5 yıldızdı, formatladım şimdi 2,5 yıldız ve maçlarda 2d (klasik değil, 3d motorunu kullanan 2d) kamerasından oynarken de 5-6 saniye arayla 1 saniyelik donmalar oluyor. ama donmadan sonra atlamıyor görüntü, yumuşak bi şekilde devam ediyor. bu sorunu yaşayan ve çözümünü bilen var mı?

Bende 5 yıldız değildi, kaçtan düştü bilmiyorum ama benim de 2,5 yıldıza düştü. Aynı donmalar bende de var. Caches klasörünü falan sildim ama fayda etmedi.

ben oyunu d'ye yüklemiştim, belgeler klasörünü de sadece fm için yine d'ye taşımıştım fazla uğraşmamak için. vaktimin olduğu bi anda save'imin yedeğini alıp tamamen temiz bi kurulum yapmayı deneyeceğim. size de haber veririm.

• Ya arkadaş ben trabzonspor ile kariyer açtım bir kaç maç oynadım beğenmeyip kapattım. Sorun yok. Fenerbahçe ile kariyer açtım ocak ayından başladı sonraki maç 238 gün sonra diyor. Böyle bi saçmalık hakkında bilgisi olan arkadaş varsa sevinirim. Nette biraz araştırdım bi şey bulamadım
  • hocam az önce dediğim şeyi denedim. oyunu tamamen sildim, aynı zamanda bilgisayarda fm ile ilgili bulabildiğim her şeyi (appdata klasörü ve regedit) temizledim. sonra oyunu c'ye kurdum. oyunu açtım, yine 2,5 yıldız görünüyordu hatta oyun otomatik olarak grafik kalitesini düşük yapmıştı ama kendim çok yüksek yapıp oyuna girdim. tek bir takılma bile yoktu, oyun çok çok daha akıcıydı eskisine göre. değiştirdiğim tek şey skin oldu. scorpio skinini kullanıyodum, temiz kurulumdan sonra onu seçmedim direk fm skiniyle oynadım.

bu arada oyunun belgeler dosyaları yine d'de duruyor. yani editor data, graphics, games dosyalarının bulunduğu klasör.
  • Beyler bi Fenerli bi Beşiktaşlı arkadaş rica edicim 3 büyükler online lig yapalım
  • anarchy guy kullanıcısına yanıt
    Kurduğunuz yer yada oyun dosyalarının kayıtlı olduğu yer ile alakası yoktur.

Benim aklıma gelen iki durum var,

1. Bilgisayarın güç seçenekleri 'Yüksek Performans' olarak seçili değil. Buna dikkat edin.

2. Nvdia ekran kartları bazen uygulamaları otomatik olarak algılamıyor. Oyunu açtıktan sonra sağ alt tarafta 'NVDIA GPU Etkiliğini' kutusunde FM gözükmüyor ise On Board ekran kartı ile oyunu çalıştırıyor ve bu da haliyle yıldızın düşük olmasına sebebiyet.
    FM kısayoluna Sağ tuş ile tıklayıp 'Yüksek Grafik İşlemci ile Çalıştır' veya NVDIA menüsünde bu FM 15'i ekleyebilirsiniz. (Ati/AMD için hatırlamıyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: scartor

1. Bilgisayarın güç seçenekleri 'Yüksek Performans' olarak seçili değil. Buna dikkat edin.

2. Nvdia ekran kartları bazen uygulamaları otomatik olarak algılamıyor. Oyunu açtıktan sonra sağ alt tarafta 'NVDIA GPU Etkiliğini' kutusunde FM gözükmüyor ise On Board ekran kartı ile oyunu çalıştırıyor ve bu da haliyle yıldızın düşük olmasına sebebiyet.
    FM kısayoluna Sağ tuş ile tıklayıp 'Yüksek Grafik İşlemci ile Çalıştır' veya NVDIA menüsünde bu FM 15'i ekleyebilirsiniz. (Ati/AMD için hatırlamıyorum)

Bu eklemeyi nasıl yapacağız ? Şu yeterli midir ?

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

• quote:

Orijinalden alıntı: scartor

cevap için sağolun. kastettiğim oyunu yüklediğim yer değildi zaten. ben oyunu d'ye kurmuştum, işletim sistemim ise c'de. ama oyun muhtemelen registry'e ve belli klasörlere dosyalar atıyor bunlar da c'de ve ben c'yi formatlayınca bu dosyalar uçtu. kastettiğim benim için en azından formattan sonra temiz kurulum yapmak gerektiğiymiş. mantıksız gelebilir ama belki de kullandığım skindenmiş çünkü değiştirdiğim sadece bu ikisiydi. performans yıldızları değişmemesine rağmen takılma sorunum ortadan kalktı.

önerilerinize gelince, yüksek performans ayarını yaptım dediğiniz gibi. belki daha da iyi çalışır şimdi oyun. ikincisiyle ilgili de bir problem görünmüyor.

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Evet yeterli. Sonrasında oyunu açtığınızda, sağ altta kutucuk içerisinde oyunun NVDIA üzerinde aktif olduğunu görmelisiniz.
  • anarchy guy kullanıcısına yanıt
    Skinle ilgili olması bana mantıklı geldi, çünkü ben de skin değiştirdikten sonra yavaşladı. Tabi bunu farkettim, eski haline aldım ama düzelmedi sanki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.