Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (589. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

3-6-1 hücum oynatıyorum

ondan herhalde zaten istifa ettim geçti

taktik oturdu

4 defans oyna, 3 defans mı kaldı

4 defans, 1 dos, 2 ortasaha, ofansif ortasaha sol ve sağ, bi de forvet.. forvet gol yollarında sıkıntı çekerse oos yada takımın beyni olabilecek bir adam alırsın, atmasa da attırır gol..

istifa etmen kötü olmuş, takımın harbiden iyiymiş yalnız..
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    güzel kadro kurduk. şampiyon olamadık anlamı yok. 4 senede şampiyon olamadım hemen aşağıda konum var lütfen bakar mısın
  • beyler bu sorun 2 gundur beni cildirtcak

Smart RAM diye bi program var advanced system carenin icinde ona tiklayinca derin tarama yapmistim 300 mb bosaltildi diyor mesela , rahatlatiyor yani , onu yaptiktan sonra oldu sanirim oyunda taktiklere girince sag tiklayip yedekler veya defansin soluna alinca kafayi yiyor resimdeki gibi 2 isim cikiyor ama mouse la uzerine gelince duzeliyor neden boyle?

oyundan ciktim masaustundeki resmi sildim hala ordaydi sag tiklayip yenile diyince duzeldi gitti resim , Smart RAM programini sag asagidan kapadim , tekrar masaustunden sildim bi resim direk sildi ama oyuna grince yine sag tiklayip adami yedege alicam mesela ayni sey... ama mouse un soluna tiklayip yedegi secersem sorun olmuyor cok garip sag tiklayinca boyle bi hata var

bu hata yeni yeni oluyor 2-3 gun once bu yoktu napmam lazim sag tiklayip adami secmek istiyorum kadroya ama 2 kere yaziyor oyuncunun adini... sol tiklayip 2 saat secmek istemiyorum

• Bu bir hata degil ki.. Aynı isim ve soyaddan 2 oyuncu var.. Birisi defansın sağında oynuyor birisi ofansif oynuyor.. At yedek takıma istemediğin oyuncuyu olsun bitsin, yukarıdaki ayarlardan da sadece as takımı gosterdin mi öyle bir sorun kalmaz diye düşünüyorum..

Oyunu guncelle, en son 14.2.2 var korsanlar için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

Bu bir hata degil ki.. Aynı isim ve soyaddan 2 oyuncu var.. Birisi defansın sağında oynuyor birisi ofansif oynuyor.. At yedek takıma istemediğin oyuncuyu olsun bitsin, yukarıdaki ayarlardan da sadece as takımı gosterdin mi öyle bir sorun kalmaz diye düşünüyorum..

Oyunu guncelle, en son 14.2.2 var korsanlar için

Onceden bole bi sorun yoktu ama

Anlatamadim galiba uzerine mouse la gelince duzeliyor ismi mahmut kalkan oluyor mesela. Birisi defans birisi ortasaha oynamiyor bug gbi bisey anlamadim gitti

Bu arada kullandgim versiyon 14.2.2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 Lig, 1 Uefa Avrupa Ligi, 1 Uefa Süper Kupa, 4 İtalya Süper Kupası, 2 İtalya Kupası ile Lazio kariyerimi bitirdim.

• para birimini ne kullaniyorsunuz

€ , $ ?
  • ya beyler kafayi yicem

bi oyuncu surekli mi sakatlanir , sakatligi geciyor oyuna sokuyorum adami yine sakatlaniyor

kafayi yicem real time editorden oyuncunun neyini dusureyim de surekli sakatlanmasini onleyim?
  • antrenman seviyesini normalde tut maçdan sonra dinlensinler kondisyon antrönerin iyi olsun fizyoterapistin iyi olsun.
    sakatlıktan çıkan oyuncuyu ilk 11 e koyma tekrar sakatlanabilir. 2-3 maç 2. yarı ortalarında dahil et oyuna.
    genel takım antrenmanını kondisyona çevir.
  • zaten hepsi var en iyileri futbo direktoru olsun kaleci antr olsun ...

real time editorden sakatliga meyilliligi azalttim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

para birimini ne kullaniyorsunuz

€ , $ ?

Hangi ülke ligi kullanıyorsam o ülkenin para birimi

ingilterede paund avrupa da euro Türkiye de TL
  • ben $ a cevirmistim simdi TL ye cevireyim o zaman
  • fm 2013 ü iş yerinde multiplayer oynamayı düşünüyoruz
    lan üzerinden mümkün müdür? multiplayer nasıl oynayabiliriz?
  • ve fm 15 ön siparişini verdim steam üzerinden.
    teşekkürler pepsi
  • imzalarda güzelmiş
  • arkadaşlar maçı sadece spiker modda oynamak istiyorum. yani yazılar geçsin sadece. sahayı göstermesin. bunu yapabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

ve fm 15 ön siparişini verdim steam üzerinden.
    teşekkürler pepsi

Pepsi ne alaka hocam ?
  • CEO kullanıcısına yanıt
    pepsi kapaklarındaki şifre ile steam cüzdana yükleme yapılmış belliki :D (yalnız kampanya sona erdi tekrar açılır mı bilmiyorum forumda konuyla ilgili başlık var)
  • Beyler FM2014 e 2015 transfer database'i bulan/bilen var mı ? Steam workshopta var ama oyuncularla oynamışlar karakterlerle oynamışlar hep, kimse klubünden ayrılmıyor falan. Alıntı ile cevaplar veya PM atarsanız sevinirim :)
  • cklnc C kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam.
  • 
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.