Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (550. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 14.3 de kullandığınız duran top taktiği var mı ya da oyuncuları neye göre yönledirmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: b-white

14.3 de kullandığınız duran top taktiği var mı ya da oyuncuları neye göre yönledirmek lazım

kornerlerde ön direk güzel sonuclar veriyor. serbest vurusda benim ELM direkt kaleye çakıyor atıyorda bayağı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

quote:

Orijinalden alıntı: b-white

14.3 de kullandığınız duran top taktiği var mı ya da oyuncuları neye göre yönledirmek lazım

kornerlerde ön direk güzel sonuclar veriyor. serbest vurusda benim ELM direkt kaleye çakıyor atıyorda bayağı...

sizde hazır olarak varsa atabilir misiniz çünkü ön direkte durma ya da yönlendirme filan biraz karışık gibi
  • Antrenman programina bakiyorum 10 Futbilvu memnun 15 i mutsuz napmak lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

Antrenman programina bakiyorum 10 Futbilvu memnun 15 i mutsuz napmak lazim

daha fazla maç antremanı yaparsan sezon içinde iyi olur yaz dönenminde hazırlık antremanı yaptırırsın
  • b-white kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bende vita dan alıp aranıza katıldım. Yerli sol kanat ve forvet tavsiyemiz var mı malum ligimiz kısır yabancı konusunda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • southamptona en iyi sezonunu yaşattım saçma sapan puan kaybetmeseydim şampiyon olacaktım ama 2.oldum az sonra puan durumu ve fikstürü ekliyeceğim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Siyah

Arkadaşlar bende vita dan alıp aranıza katıldım. Yerli sol kanat ve forvet tavsiyemiz var mı malum ligimiz kısır yabancı konusunda.

Hangi takımsınız hocam? Sol kanat için Bülent Cevahir iyi bence potansiyeli var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Joe.Joe kullanıcısına yanıt
    Galatasaray'ı alsım dostum, avrupa maçlarında döküldü kanatla forvetler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu hücum futbolunda defans yapmak bu kadar mı zor ne rezil bi oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckolog08

oyunda 3-4 sezonu bitirdiğimde bana da aynısı olmuştu. kadroda revizyona gitmek zorunda kaldım. taktik olarak çok sık değişiklik yapmak değilde 3-4 taktiğe alıştırmak daha iyi oluyor. maça göre ufak değişiklerle oynatıyorum. 5. sezonumda 4. oldum, sezon bitince 5 yıldan uzun süre takımda olan 6-7 oyuncuyu gönderdim :) sanırım üst düzey başarılı olduklarında doyuyorlar. daha genç hatta alt yapıdan oyuncularla devam ediyorum. daha iyi sonuçlar almaya başladım.

dediginizi denedim ve etkisini gostermeye basladi. maclarda ki ustunlugum belli olmaya basladi. Luis Suarez, Agger, Mignolet, Coutinho ve Kelly disinda tum takimi degistirdim bu sezon. Agger da kadroya giremiyor zaten alicida bulamadim :) oynadigim son 5 macta fazla sikinti yasamadim. Chelsea yi comminty sheild de uzun zaman sonra ustun bir oyunla gectim. Bakalim 5. sezonumuza iyi basladik devami gelir ins :)

• Serial key istiyor beyler normalde sormuyordu diye hatırlıyorum ama

• arkadaslar beşiktaş ile 2018 yılına kadar geldim ama ifil olduğum bir konu varki kulubün borç yükü. borç 100 küsür milyon faizi 300 küsür milyon . neyse son yıllarda kulüp iyi de kar etmesine karsın borcu erken kapatmak gibi bir harekette bulunmuyor. acaba tamamını bana transfer bütcesi yaratmak için kullandığından mı böyle oluyor ve ben bu durumu nasıl tersine cevirebilirim. ? yani bir sene ben bütce istemesem de şu borcu adam akıllı kapatsak ? en azından yarılasak. sevmiyorum borclu yasamayı :) bunun bir yolu var mı ?
  • arkadaşlar bu oyunda eskiden -2000 yılında :)- wonderkid diye yazardı oyuncu bilgi ekranında. şimdi yazmıyor sanki. nereden anlıyoruz wonderkis olduğunu ya da olacağını.
    belki saçma oldu ama 14 yıl sonra tekrar oynayınca böyle oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phychoblue

arkadaşlar bu oyunda eskiden -2000 yılında :)- wonderkid diye yazardı oyuncu bilgi ekranında. şimdi yazmıyor sanki. nereden anlıyoruz wonderkis olduğunu ya da olacağını.
    belki saçma oldu ama 14 yıl sonra tekrar oynayınca böyle oluyor.

Heralde 5 yıldır olunca aralarından bazıları Wonderkids oluyor bende tam bilmiyorum.
  • DeLakiss kullanıcısına yanıt
    Vita sürümünde online yok, GS ile 2. Yarıdayım ş.liginde gruptan zor bela çıktım real geldi kesin yenilirim ligde son maçta aldığum skorla 1. Oldum bakalım kaç hafta dayanıcaz, transferler çok sıkıntılı klüp borç içinde 4.5 miluon euro bütçe verdi kimse gelmiyor marica yı buldum sezon sonu gelecek drogba yı şutladım takımdan mali anlamda göçertiyor takımı

• quote:

arkadaslar beşiktaş ile 2018 yılına kadar geldim ama ifil olduğum bir konu varki kulubün borç yükü. borç 100 küsür milyon faizi 300 küsür milyon . neyse son yıllarda kulüp iyi de kar etmesine karsın borcu erken kapatmak gibi bir harekette bulunmuyor. acaba tamamını bana transfer bütcesi yaratmak için kullandığından mı böyle oluyor ve ben bu durumu nasıl tersine cevirebilirim. ? yani bir sene ben bütce istemesem de şu borcu adam akıllı kapatsak ? en azından yarılasak. sevmiyorum borclu yasamayı :) bunun bir yolu var mı ?

benim arkadaş City yönetiyor artık ne yaptıysa 165 milyona Oğuzhan'ı aldı borçlarını bitirsin diye

• fırsatçı golcü pozisyonuna uygun düşük fiyatlı bir oyuncu önerirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

quote:

arkadaslar beşiktaş ile 2018 yılına kadar geldim ama ifil olduğum bir konu varki kulubün borç yükü. borç 100 küsür milyon faizi 300 küsür milyon . neyse son yıllarda kulüp iyi de kar etmesine karsın borcu erken kapatmak gibi bir harekette bulunmuyor. acaba tamamını bana transfer bütcesi yaratmak için kullandığından mı böyle oluyor ve ben bu durumu nasıl tersine cevirebilirim. ? yani bir sene ben bütce istemesem de şu borcu adam akıllı kapatsak ? en azından yarılasak. sevmiyorum borclu yasamayı :) bunun bir yolu var mı ?

benim arkadaş City yönetiyor artık ne yaptıysa 165 milyona Oğuzhan'ı aldı borçlarını bitirsin diye

o zaman çare sarıgül... şaka bir yana nasıl olacak da cabucak kapanacak ben bi yönetimle görüşmeyi deneyeyim belkim transfer bütcesini azaltma gibi bir secenek vardır sezn bir bitsin yeni bütce gelince onu deneyecem. hayır korkum hem bütce gider hem de bunlar gider parayı sacma sapan bişeye yatırır ifil olurum. zate stat ı da 2015 de gectik ama 40 bin kişilik pek de küçük . yeni stat diyorum yanasmıyorlar...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

quote:

o zaman çare sarıgül... şaka bir yana nasıl olacak da cabucak kapanacak ben bi yönetimle görüşmeyi deneyeyim belkim transfer bütcesini azaltma gibi bir secenek vardır sezn bir bitsin yeni bütce gelince onu deneyecem. hayır korkum hem bütce gider hem de bunlar gider parayı sacma sapan bişeye yatırır ifil olurum. zate stat ı da 2015 de gectik ama 40 bin kişilik pek de küçük . yeni stat diyorum yanasmıyorlar...

hocam mümkün değil stad yeni olduğu için imkansız yenı stad yapımı..bütçe azaltma seçeneği yok dediğin gibi saçma sapan şeylere para yatırıyorlar.. bide Beşiktaş bende hep kiralama modeli yapıyor genç oyuncuları kıralıyor hiç görmedım böyle yıldız bi oyuncu aldığını çok fakirizzz

• 
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.