Şimdi Ara

GTA4 WINDOWS 7 ANLIK TAKILMALAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
45.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar kesınlıkle benımle aynı problemı yasayan yuzlerce arkadas var. Win 7 ultimate final sürümü cok ozel bı yerden bulup kurdum. Kesınlıkle beta degıl ve full orjınal wındows. Butun oyunlarda (crysis, farcry, pes 2009, pes 2010, turok) yuksek performans alırken, gta 4'de ıkı sanıyede bır takılmalar meydana gelıyor ve cok rahatsız edıcı ama bu arada bırsey farkettım, gta 4'de dum duz arabayla gıderken takılmalar ortadan kalkıyor fakat sag sol tuslarıyla saga yada sola donmek ıstedıgımde bı sekılde takılmalar meydana gelıyor. Sxe kurulu degıl bu arada :) (mutlaka bahseden arkadas olacaktır.) Cozemedım su an xp'deyım fakat tekrar kurup baska neden kaynaklanabılır ona bakıcam. Guvenlık duvarını kaldırıp bakmayı planlıyorum fakat sızlerden de fıkır almak ıstedım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haruntt -- 2 Ekim 2009; 19:29:55 >

• arkadaşım aynı sorun bende var vista kurulu hiçbir sorun yaşamıyorum full oynuyorum ama win7 ultimate final kurdum :/ ve oyun her saniye kasıyor resmen :S neden olabilir acil yardım onun için tekrar vistaya geçtim ama suan win7 dusnuyorum bu sorun bulunursa win7 e geçeçem saolun şimdiden
  • Dostum kesınlıkle wın7'ye gec tekrar vistaya dönmen hata bende xpye dönmüstüm pcdemı sorun var dıye xp kurunca duzelınce tekrar wın 7'ye gectım. Bu kesınlıkle bızden kaynaklanmıyor ya mevcut guvenlık duvarı bu oyunu engellıyor yada baska bır guncellestırme gerekıyor. Bu bizden kaynaklanmıyor. Wın 7 cok guzel bır wındows fakat eksıklıklerı var ve mıcrosoft bunları kesınlıkle bı sekılde kapatacaktır. Xp'de 5+1 net goren ses sıstemı win 7 kurup butun drıverları kurdugum halde 5+1 kolonun ucunu yada ıkısını goruyor. Saglam birkac güncellemeyler onumuzdekı on yılın wındows'u olacagını dusunuyorum ve bu arada gta 4 oyunu hakkında, gta prof.'larından yardım istiyoruz... :)

Bu arada gta 4'de farkettiysen sag yada sol tusuna (a-d) tuslarına basınca oyun takılıyor. Cok garip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haruntt -- 3 Ekim 2009; 17:19:35 >
  • ddostum bu sorunu düzeltiğinde bana ulaşırmısın gerekirse msnden görüşelim eyw. şimdiden
  • Arkadaşlar Aynı Sorun Bendede Var Normalde kasmayan Oyun Win 7 de takılmalar yapıyor.
    Çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olursa seviniriz.
  • Bende de win 7 ultimate sürümü var ama hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım.
    valla çıtırçıtır oynuyorum.
  • Tamamen aynı sorun bende de var, daha önce xp de çok çok rahat oynarken win7 de bu sorunla karşılaştım, başka hiçbir oyunda bu şekilde takılmalar vs olmazken bu oyunda 2 saniyede bir fps düşüşleri yaşanıyor ve arkadaşın dediği gibi sağa sola hareket edince. Bilgisayar bileşenlerinden şüphelendim ilk başta ama başka 1-2 oyun daha kurup denediğimde herhangi bir sıkıntı yoktu, bu durumu yaşayan ve herhangi bir yama veya güncelleme ile çözebilen bir arkadaş varsa bilgilendirsin lütfen
  • Daha önceden kaydetmiş olduğum ''GTAIV_Patch_1.0.2.0'' adlı patch i bu başlığı okuduktan sonra bilgisayarımda buldum, yükledim ve sorun çözüldü
  • Harbiden işe yarıyo patch teşekkürler
  • 1.0.2.0 patch eski 1.0.0.4 cıktı yeni paketleri yükleyince kasıcak mı bu win7
  • sanmıyorum bende 1.4 patch le kullanıyordum gayet stabildi tavsiye ederim
  • ben gta42ü kurdum üzerinde kendı paketi vardı 1.0.0.4'ü yükledim açılmadı yeni yamaya 1.4 c.racki yaptım olmadı sonra 1.4 yükledim eski olanı win7'de takılmalar oldu bu düzensiz yüklemelerimden kaynaklanıyo olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: amet

1.0.2.0 patch eski 1.0.0.4 cıktı yeni paketleri yükleyince kasıcak mı bu win7

Windows7'de 1040 ile sorunsuz oynuyorum , 1004 patchini denemedim çünkü daha cracki çıkmadı diye biliyorum.Cracki çıkmadığı için problem yaşamışsınızdır büyük ihtimalle.
  • ben de win7 ultimate kulanıyorum 5 aydır oynuyorum bir defa bile takılma olmadı.enteresan
  • bu gta4'ün orjinalini nerden bulabilirim acaba satan var mı? bu oyun tam bir sorun orjinal alaym yükleyim bari olmucak böle
  • Aslında 1040 patch+ crack ile oyunum korsan olsa da çok rahat oynayabiliyorum , orjinal alacaksanız aral'a filan bakabilirsiniz.
  • kesinlikle orjinal almanı tavsiye ederim oyuna yeni patch çıkıyor milelt onun crakını bekliyor
  • sıfır fiyatı ne kadar 2.el fiyatı ne kadar acaba bilginiz var mı?
  • Yarın veya salı günü kuracağım bakalım Windows 7'de. İnşallah problem yaşamam.
  • AYNI SORUN BENDE DE VARDI, TEK VE KESİN ÇÖZÜMÜ:
    quote:

Hoi, it took some time to find out : the only service you have to disable is Windows event log, and this strange lag is gone.
    So, use windows key + R, type msconfig, go to services, disable Windows event log, apply, ok, restart computer.

Have fun.

Slunken.

başlat/çalıştır/msconfig'den "services" sekmesine girin türkçesi ne bilmiyorum ve oradan da "Windows event log" u yani windows günlük tutması tarzı olayı etkisiz hale getirin, sorun çözülecektir, geçmiş olsun...

Alıntı:http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=392315

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaMKaN -- 24 Kasım 2009; 1:26:39 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.