Şimdi Ara

Bizbize Kampüs Yenilendi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
3.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 150 ve üstü yüklendiğinde alınabilen 2 saat bedava paketi artık her yöne olacak.

150 ve üstü yüklendiğinde diğer operatörleri arama ücreti dakikası 3 kontörden dakikası 1 kontöre düşecek.

• 1200 dakika ne oldu 1200 dakika

Ayrıca bunda da kamu gibi turkcell i aramak 3 kontör diğerlerini aramak 1 kontör mü oldu ? Turkcell ne diyem ben sana yaaa..
  • tahmin ettiğim gibi her yöne verdi. Yaz Süprizinden iyice alışmıştık zaten
  • Süper!

Her yön 1 kontör

Vay be
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Süper!

Her yön 1 kontör

Vay be

Hocam sen yapma bari yaa.. Zaten benim 6 aydır her yöne 1 kontör.. Bu forumu takip edip de her yöne konuşurken 3 kontör veren mi var..

Ayrıca her yön deyip duruyoruz da hocam dikkatini çekerim diğer operatörler 1 kontör olacak.. Turkcell i aradığında 3 er 3 er gitmeye devam edecek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dincerZ -- 2 Ekim 2009; 15:35:22 >
  • sanırım faturalı ıcın herhangi bir değişiklik yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dincerZ
    quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Süper!

Her yön 1 kontör

Vay be

Hocam sen yapma bari yaa.. Zaten benim 6 aydır her yöne 1 kontör.. Bu forumu takip edip de her yöne konuşurken 3 kontör veren mi var..

Ayrıca her yön deyip duruyoruz da hocam dikkatini çekerim diğer operatörler 1 kontör olacak.. Turkcell i aradığında 3 er 3 er gitmeye devam edecek..

Hocam ben forum anlamında düşünmedim hiç bir zaman. Burada bunlardan yararlananlar bir elin parmağı..

Genel anlamda çok güzel tarife..
  • Tabi turkcell dakikasi 3 kontör değil ve her yöne aramalar önce 120 dk dan düşüyorsa..
  • Dağ fare doğurmaya devam ediyor.Neyse ben vedalaştım 4.10.2009 dan itibaren Vodafone dayım .
  • Faturalı kampüste bi yenilik var mı?
  • Şu tarifeleri anlaşılmayacak hale getirmekten haz mi duyuyor bu operatörler.üstelik ben bu yenilikte aman aman bir yenilik göremedim
  • avea mobil öğrenci de yakında patlıcandan gelen 180 dak her yöne 150 yükleyince her yöne 1 kontör olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: HePsİ1LeŞmE

avea mobil öğrenci de yakında patlıcandan gelen 180 dak her yöne 150 yükleyince her yöne 1 kontör olmasın

180 dakikayı tarife içi, her yöneyi 3 kontör yapmasın da,
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

quote:

Orijinalden alıntı: HePsİ1LeŞmE

avea mobil öğrenci de yakında patlıcandan gelen 180 dak her yöne 150 yükleyince her yöne 1 kontör olmasın

180 dakikayı tarife içi, her yöneyi 3 kontör yapmasın da,

o kadar da değil onu yaparsa kimse mobilöğrenci tarifesinde kalmaz
  • çok da güzel değil
  • Güzel bir gelişme bence.
  • 120dk her yöne beklenilen birşeydi. Biraz daha yenilik yapmak lazım. Kampüs kampanyalardan dışlanmaması gerekir.
  • 20 gün önce 50 kontöre 2 saat almıştım. Biraz önce yine aldım. Her yöne olsun yine alırız.
  • Bu yenilikmi oluyo şimdi....
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuber

Bu yenilikmi oluyo şimdi....

Gelişme diyoruz biz buna ne var şimdi ?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.