Şimdi Ara

Age Of Empires HAMACHİ GRUBU [YENİ AĞ GELDİİİİ ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
3.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle bir grup vardı biliyorum ama yenisi açayım daha iyi olur dedim

Age Of Empires 2'yi Multiplayer oynamak isteyenler lütfen bu konu altına yazsın turnuvamız vardır bir çok tane hamachide grup açıcaz kazananlar bir gruba falan öyle öyle ilerliyeceyiz turnuvalar cumartesi pazar olucaktır hem okul yok falan herkez var şuanda pek bişey yazamıyorum evimde olmadığımdan ilginiz için teşekkür ederim yarın konuyu güzelleştireceğim

Not : Her grup 4 kişi olucaktır

http://forum.donanimhaber.com/m_34868451/tm.htm

Oyun bölümündeki konu

Lütfen taşınmasın konuyu herkez görebilsin diye burayada açtım , Teşekkürler

http://www.lideroyuncu.com/Hamachide-Age-Of-Empires-Nasil-Oynanir-Resimli-Anlatim-t-14325.html

Burda online nasıl oynanır var ben buraya yazarmıyorum evde değilim özür dilerim

ADRESS

ağ : DHAOE2
    Şifre : 123

ağ : DHAOE22

ağ : DHAOE23

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plunder -- 23 Nisan 2010; 17:54:11 >

• valla şöyle diyim.
    daha önce kurulan msn gruplarda hmc oyunlarda baya oynadım.
    yetmedi igz de profesyönel olarak oynadım.
    sonunda bazı şerefi olmayan insanlar sonucu oyunu bıraktım.

Ama eğer diyorsanız biz msn grup kurarız sende gel bazı yerlerde yardımcı olursun.
    Gelirim elimden geldiğince birşeyler yaparım.
    oyunlarda bilmeyenlere 1-2 taktik veririm gibi.

Ama en az 1 yıl Age of oynamamaya sözüm var bunu bozamam. Ki zaten oynamayalı birkaç ay oldu bazı şeyleri hızlı ve güzel yapamam diye düşünüyorum.
  • cumartesi pazar akşamı olabilirse ben de oynayabilirim
  • mythology olsun yav
  • age of empires 2 hangisi? the age of kings mi yoksa conquerors mu? ona göre indirip gelirim belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: arseniCem

age of empires 2 hangisi? the age of kings mi yoksa conquerors mu? ona göre indirip gelirim belki

conquerors olması lazım
    diğeri çok mantıksız geliyor.
  • Şuanda evimdeyim Age Of Empiresi kurucam hamachi grupları falan bugün hallolucak yarında oynarız turnuva yapamasak bile zevkine oynicaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plunder -- 23 Nisan 2010; 17:55:14 >
  • ağ : DHAOE2

geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plunder -- 23 Nisan 2010; 17:55:17 >
  • Plunder arkadaş banlanmış.
    Eğer age of hakkında soru ve sorununuz olursa.

max_power@w.cn

ekleyebilirsiniz.
  • 2 Oyunuda oynuyoruz conquerors'da map'ımız FUN'dur
    Age of kingsde map belli değil , fun çok zevkli oluyor hemde uğraş gerektirmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plunder -- 23 Nisan 2010; 17:55:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plunder

2 Oyunuda oynuyoruz conquerors'da map'ımız FUN'dur
    Age of kingsde map belli değil , fun çok zevkli oluyor hemde uğraş gerektirmiyor

hocam o adı ben taktım onların gerçek adı sc
  • ben bayadır oynamıyorum ama kurayım tekrar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spyxxx

quote:

Orijinalden alıntı: Plunder

2 Oyunuda oynuyoruz conquerors'da map'ımız FUN'dur

hocam o adı ben taktım onların gerçek adı sc

Tamam hocam

Oğuz abi beklerim senide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plunder -- 23 Nisan 2010; 17:55:25 >

• windows 7 26" monitörde düzgün çalıştıramadım bi ara denemiştim. belirli bi seviyeden sonrası tamamen tecrübeye dayalı oldugundan bırakınca çok performans kaybı oluyor. boğaya gideceğiniz zamanın lumbercamp olsun rush atılacak noktasına kadar refleks gibi olması lazım. manzikert halim olsa 2v1 3v1 denerdim de şimdi geçti artık.
  • oyunu kurdum bi akradaşımla oynayacaktım fakat herşey hazır tam girerken cd hatası veriyor, sanal sürücüde cd takılı üstelik, çözümü nedir?
    edit:
    üstlelik hamachi ağı dolu görünüyor oynamayan arkadaşları çıkarabilirmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okisht -- 9 Ekim 2009; 1:36:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheraFlu

oyunu kurdum bi akradaşımla oynayacaktım fakat herşey hazır tam girerken cd hatası veriyor, sanal sürücüde cd takılı üstelik, çözümü nedir?
    edit:
    üstlelik hamachi ağı dolu görünüyor oynamayan arkadaşları çıkarabilirmisiniz?

group760495@groupsim.com

hocam burdan haberleşiriz istersen.
  • up, bi kahvaltı yapıcam yarım saat sonra aoeci olursa oynayalım
  • Ağ dolu.
  • mitoloji olursa oynarız
  • ağ dolu 2. ağ açıldı DHAOE2-1 Şifresi: 123
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.