Şimdi Ara

Avea kontörlü hat dökümanı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
80.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar avea kontörlü hattın geçmişte ki konuşmalarını,mesajlarını falan çıkarttırabiliyor muyuz?

Şöyle bir yazı buldum,doğru mudur acaba?

"Mahkemeden alıncak kararla telekominikasyon iletişim başkanlığına yazı yazılıyor.. bu yazıda birçok şey istemek mümkün.. telefon görüşmelerinin içeriği, telefon numarasıyla kimler aranmış kimler aramış, kısa mesajların içeriği, kimler göndermiş, kime gönderilmiş vs.. ama sadece bildiğim kadarı ile geçmişe yönelik sms içeriği istenemez.. geçmişe yönelik telefon konuşma içeriği de istenemez.. kim aramış kimler aranmış buna ulaşmak saati ve dakikasıyla mümkün ama (geçmişe yönelik) "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obsession -- 29 Eylül 2009; 21:32:44 >

• Online menüde mümkün ama ücretli.. Detaylar avea sitede mevcut
  • Teşekkür ederim hocam.Bu mesajların içeriğini falan görebiliyor muyuz peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dunham
    Teşekkür ederim hocam.Bu mesajların içeriğini falan görebiliyor muyuz peki?

Evet hangi numaraya hangi gün ve hangi saatte mesaj gönderilmiş, görmek mümkün. Hatta internet veri harcamasını bile saati saatine gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

Evet hangi numaraya hangi gün ve hangi saatte mesaj gönderilmiş, görmek mümkün. Hatta internet veri harcamasını bile saati saatine gösteriyor

Hocam demek istediğim o değil.Örneğin bir numara mesaj atıyoruz,"Ahmet naber?" gibi.Bunu o dökümanda görmek mümkünmüdür acaba?
  • quote:

quote:

quote:

Hocam demek istediğim o değil.Örneğin bir numara mesaj atıyoruz,"Ahmet naber?" gibi.Bunu o dökümanda görmek mümkünmüdür acaba?

yok mesajın içinde ne yazdığı gözükmez, sadece kime kaçta atılmış o gözüküra

• quote:

Orijinalden alıntı: syruse

quote:

quote:

quote:

OoOOOOooOoo hacı desene o zaman yırttık. Daha yaşıyacağızzzz ooo

Sağol cevapladığın için,çok teşekkür ederim.

• arkadaşlar kullandığım avea hat benim üzerime değildi,online işlemlerden benden başkası bakamaz dökümana ama avea bayinden hat sahibinin döküman öğrenme şansı var mı,olduğunu pek sanmıyorum ama benim buna engel olma ihtimalim varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmellss

arkadaşlar kullandığım avea hat benim üzerime değildi,online işlemlerden benden başkası bakamaz dökümana ama avea bayinden hat sahibinin döküman öğrenme şansı var mı,olduğunu pek sanmıyorum ama benim buna engel olma ihtimalim varmı?

eğer 18 yaşından büyüksen sim kartını abone olduğunun operatörün herhangi bir bayisine giderek teli kendi adına alabilirsin.
  • teşekkürler MpDelisi ama hat sahibi olmadan hattı üzerimize alabilmek için galiba 2006dan önceki bir hat olması gerekiyormuş aksi halde sahibininde gelmesi gerekiyormuş:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: syruse

quote:

quote:

quote:

Hacı Abim Sitede Oyle Birşey Bulamadım Link Atsan Bi

• Şu an 2006 dan önce açılmış bir hattı üzerime alabilir miyim? Onun tarihi geçti değil mi?
  • Avea online islemlerde nereden goruyorux ayrintili bilgiyi goremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu doküman cikarma isinde whatsapp msjlarida dahil oluyo mu. Yoksa sadcee telefn msji ve aramalrmi cikiyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nlnbrnc

Arkadaslar bu doküman cikarma isinde whatsapp msjlarida dahil oluyo mu. Yoksa sadcee telefn msji ve aramalrmi cikiyo.

whatsapp internet kullandığı için içerik göremezsin mesajların içeriğinide sadece sms gönderdiği aradığı ve arandığı numaraları gösteriyor
  • Oğlum uplamayın şu konuyu eski anılarım depreşti.

Ahh Buse ahh.
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Tskkurler. Whatsappdan kim yazmış kacta yazmış bu bile gorunmuyo kesnlikle dimi. Internet oldugu icin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nlnbrnc

Tskkurler. Whatsappdan kim yazmış kacta yazmış bu bile gorunmuyo kesnlikle dimi. Internet oldugu icin.

maalesef ama android telefonda o telefona kurulu programla görebiliyorsun adını unuttum ama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.