Şimdi Ara

Geniş Bagajlı Binek Araba Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
9.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bana geniş, kullanışlı bagaja sahip, aynı zaman da görünüşü de şık olan bir binek araç lazım. ve mümkünse yeni bir model olsun, en düşük 2007 düşünüyorum. arabalardan fazla anlamam. esas aldığım özellikler bunlar. bütçem de zorlasam en fazla 30.000 ..

tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

• Octavia en geniş bagajlı olanı.Focus da olabilir misalen.Vectra ya da Astra sedan gibi alternatifler değerlendirilebilir ...
  • megane olabilir
  • Civic - Vectra- focus - megane - coralla vs vs. olabilir.

Ama sadece bagajı büyük araba tavsiye etmek karar vermeyi kolaylaştırmaz. Zaten bu tiplerin en küçüğünün en az 500 lt bagajı var.

Siz dizel mi, benzinli mi, kaç motor, istediğniz ekstaralar ne, onları belirtirseniz daha kolay tavsiyelerde bulunulur.
  • Megane II sedan
  • tavsiyeleriniz için çok teşekkürler ;) fikir oluşturmamda etkili oldu ;)

sanırım Megane II Sedan alacağım. tabi biraz daha araştırmalar yapacağım..

tekrar teşekkürler ;)
  • Genel olarak en geniş bagajlar renault un araçlarında.
  • octavia II sizin için uygun olabilir.
  • octavia bagaj konusunda sw hacmine sahiptir. sedanların bagaj hacmi yüksek olsada, bagaj kapağındna içeri sığdırabileceğin eşya hacmi kısıtlıdır. Bagaj önemli ise octavia yı tek gecerim... yukarıda civic denmiş, bagaj önemli ise sizin aradığınız 2007 ve üstü sedan civicten uzak durmakta yarar var, arka koltuk ve dingil mesafesi sınıfının üzerindedir ama bagajda sınıfının küçüklük lideridir
  • verso ve susion için ne dersiniz arkadaşlar?
  • Hortlayan nağmeler. Susion Fusion olmasın. Biri x lira ise diğeri 2x lira.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.