Şimdi Ara

Soviet Battle Tank T-80B

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracın boyu 13.8cm. Ufacık bir şey Zemin alçıdan. Karlar karbonat+su. Çamur ise alçı+su+tiner+macun+boya+parlak vernik

Soviet Battle Tank T-80B

Soviet Battle Tank T-80B

Soviet Battle Tank T-80B

Soviet Battle Tank T-80B

Soviet Battle Tank T-80B

Soviet Battle Tank T-80B

Soviet Battle Tank T-80B

• helal eline saglık maddi durum iyi olsa bende yapmak istiyorum 2.dünya savası manyagımdır
  • çok güzel olmuş
  • Teşekkürler elimden geleni yapıyorum
  • Modelizmirde gördüm.Decaller yok?
  • Tatbikat aracı bu. Cepheye çıkıyor
  • Gerçekten çok ustaca bir maket olmuş.Tebrik ederim.
  • Tebrikler çok güzel olmuş
  • Teşekkürler. Aslında çok özendiğim bir maket değildi. Zaman geçirmek için yapmıştım
  • hadilen ne tatbikat aracı unutmuşun decalleri işte
    ayrıca o karda öyle çamur olmaz parlıyo puding gibi
    araçta fabrika çıkışı gibi mübarek tertemiz

moralini bozdum hadi görüşürüz
    cidden ben beğenmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: KaraDeluq

helal eline saglık maddi durum iyi olsa bende yapmak istiyorum 2.dünya savası manyagımdır

t-80 2. dünya savaşı tankı değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SadeceEmrehan -- 26 Eylül 2009; 7:31:14 >
  • Çalışmalarınızın devamını dilerim,gerçekten güzel olmuş.2.Dünya Savaşı ile ilgili dioramalarınızı da görmek isterim.
  • Tank oyuncak plastik tanklardanmı yoksa onudamı sen yaptın
  • çok ilginç, kulenin üstten görünüşü olmasa, ilke resmi görünce t62 diyecektim. 1. ve 5. fotoda kule çok yavan duruyor.üreticinin biraz daha gayret etmesi gerek:)
    ama takdir ettiğim bir nokta var. şnorkeli unutmamışlar
    Hocam eline sağlık güzel olmuş:)
  • Çok teşekkürler. Üretici Revell orta halli bir firma. 1:72leri oldukça güzel oluyor ama. Sadece paletler bakla dediğimiz tek tek örneğin 1mm*1cm şeklinde. Siz tek tek birleştiriyorsunuz. Gerisi oldukça kolay. Namlunun ucu kapalıydı. Onu matkapla ben açtım.

2. Dunya savaşı seviyorum bende aslında ama bu da oldukça sevdiğim bir tank. Diorama için genelde 3-4 kit(maket) birleştirilmesi lazım diorama'nın bir ufağı vinyet. Genelde 1-3 figür ve ya 1 tank gibi daha az sayıda cisim içerir. Vinyet yapıyorum bende örneğin:
    Her ne kadar hepsi 2. Dunya savaşı olmasada...
    http://forum.donanimhaber.com/m_34334284/mpage_1/key_maket//tm.htm#34334784
    http://forum.donanimhaber.com/m_34090459/mpage_1/key_maket/tm.htm
    http://forum.donanimhaber.com/m_34089816/mpage_1/key_maket//tm.htm#34125997

• zemin geniş olsa harika olur. güzel olmuş
  • Çok yer kaplamaması için ufak yaptım daha büyüğü gereksiz olurdu bence
  • çok hoş bende 2. dünya savaşı temalı her şeyin manyağımdır.1. dünya savaşından daha güzeldir.
    maket çok hoş olmuş ama biraz çamur efekti yapsan zeminide biraz geniş yapsan (mesela birkaç ağaç,bayrak,maket asker,cephe v.b.) daha hoş olurmuş.ama süper olmuş ellerine sağlık
  • Arkadaşım çok güzel olmuş tebrik ederim. Ben de büyük bir uçak hayranıyım. Ve internetten gördüğüm kadarıyla bu Revell'in uçak maketleri var. Sence bu maket işi herkesin yapabileceği bir iş mi? Bir de ne kadar sürüyor bir maketi boyamak. Cevaplarsan sevinirim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.