Şimdi Ara

12 MP kamerasıyla 3x optik zum imkanı tanıyan Samsung W880 tekrar boy gösterdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
10.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yaklaşık 4 ay önce, 12 megapiksel kameralı Samsung M8910 Pixon12'nin tanıtımının hemen ardından fotoğrafı sızdırılan Samsung SCH-W880 (M8920), tekrar internette boy gösterdi.

Henüz resmi duyurusu gerçekleşmeyen telefonun Kore'de SCH-W880 kod adıyla piyasaya sürülmesi planlanıyor. Söylentilere göre Pixon12 gibi kamera odaklı modelde 12 megapiksel çözünürlüğünde kamera, 3 kata kadar optik zum imkanı, xenon flaş bulunuyor.

Telefonun diğer teknik özellikleri, lansman tarihi ve fiyat aralığı belirsizliğini koruyor. Yaşanan gelişmeleri ilgiyle izliyoruz.

• Samsung hiç kusura bakmasın, üzerinde 'SAMSUNG LENS' yazan bir cihaza o kadar para vermem
  • önce diğer modellerinin foto kalitesini adam etsin ondan sonra istediği kadar mp yapsın .. boyundan büyük işlere kalkışmasın ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Figure

Samsung hiç kusura bakmasın, üzerinde 'SAMSUNG LENS' yazan bir cihaza o kadar para vermem

Olayın en güzel özeti budur. Hayır şu samsungun ne kadar yüzsüz olduğunu anlayamıyorum. Yeni çıkardığı tüm kameralara, HD özellikli olanlar dahil, schneider kreuznach lesn kullanıp; telefonlara utanmadan samsung lens yazabiliyorlar ya. Hem kullanıcılarını keriz yerine koyuyor, hem de kaliteyi dibe vuruyor. Bu böyle giderse samsung da yakında motorola gibi topu atacak sanırım.
  • Helal olsun..Samsung uçtu gidiyor..Bir numara...Kimse yakalayamıyor ne yazık ki....
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

önce diğer modellerinin foto kalitesini adam etsin ondan sonra istediği kadar mp yapsın .. boyundan büyük işlere kalkışmasın ..

Yorum budur işte Optik değil zoptik zoom getirsede cep telefonlarının foto kaliteleri rezalet Boyna model çıkarmak iş değil adam gibi bir tane çıkartabilmek iş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XnetaS -- 25 Eylül 2009; 21:49:22 >

• Amiral gemisi diye lanse ettiği İ8910 da kullanıcıların canına ot tıkayan Samsung bu telefonda millete neler yapacak merak ediyorum
    Adamlar çinle komşu çin işkencesi kıyısından bucağından bunların kültürünede yerleşmiş
  • schneider kreuznach lens gördünmü yapış
    samsung lens gördünmü kaçış

schneider kreuznach lensli NV8 kullanıyorum gerçekten harika; fakat samsung lens olsaydı yüzüne bile bakmazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yelkowan -- 25 Eylül 2009; 22:21:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

önce diğer modellerinin foto kalitesini adam etsin ondan sonra istediği kadar mp yapsın .. boyundan büyük işlere kalkışmasın ..

• sadece 12mp yeterli olmaz...
  • Samsung foto makinalarındaki samsung lens temi bukadar kötü?

Geçenlerde elektroword açılışında çok ucuza samsung foto makinası aldım samsung lensliydi daha doğru durust kullanmadım ziyanmı oldu şimdi alet:S

birde carls zeiss lensmi daha iyi yoksa schneider kreuznach?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LINEBACKER -- 25 Eylül 2009; 23:16:08 >
  • aslında o bir fotoğraf makinesi ama telefon özelliğinide katmışlar.. mesela ben her ikisini birden taşımak zorunda kalıyorum hem telefon hem foto.. böyle birşey olsaydı sadece bir tane taşımak yeterli olurdu.. ama herseferinde de tuğla gibi birşey taşımak pek hoş olmazdı..
  • O NE SAMSUNG NE YAPTIN SEN YA SONY ERİCSONA BENZETMEYEMİ ÇALIŞTIN
  • ben anlamıyorum samsug'u millet aldı başını gidio samsug yanlış işlerle uğraşıyo bu kafayla samsung çok kaybeder
  • fiyat yazmıyor fiyata yorum yapılmış erdi Dh üyeleri :D
  • Kimse kusura bakmasın Samsung kadar dandik telefon yapan bi başka marka yok.
    Fiyatlarıda ucuz.D900 D900i L700 marka telefonları kullanan çok kişi gördüm.Hepside bin pişman kimse memnun deil.Telefon 2 3 aydan sonra sapıtıyo.İllaki servise götürmen gerekiyor.Mecbur kalmadıkça Samsung kullanmam !
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

fiyat yazmıyor fiyata yorum yapılmış erdi Dh üyeleri :D

1000-1500 TL aralığında olacağı belli değil mi? Yani illa küsüratlı fiyatını bilmeye gerek yok.
  • belli değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

belli değil...

Tamam, sen 500 TL'ye bulunca bana haber verirsin
  • 200 e bulurum sana çin çakması :D
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.