- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Arkadaş ortamı yapmak istiyorum.
12 Cevap5804 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1438 Mesaj
25 Eylül 2009; 19:45:09 

Lise 2ye gidiyorum ama okulda düzgün bir arkadaş ortamım yok. :( arkadaş ortamı yapmak istiyorum ama nasıl yapacagım ? :s

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1081 Mesaj
25 Eylül 2009; 19:49:59 

Muhabbetin guzelse onlar sana gelir merak etme

Nissan Qashqai 1.2 DIG-T Tekna 2014
Renault Laguna 2.0 RT 1997

2582 Mesaj
25 Eylül 2009; 19:50:18 

Bu bu yaşa kadar keşfedemediysen eziksin ve öyle kalacaksın.

Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.

1662 Mesaj
25 Eylül 2009; 19:51:46 

okulun genelinde mi yok sadece sende mi yok :D

'ingiltere kralı, rahmetli başkan kennedy, taçsız kral pele, bakenbayuer, biricit bardo,nadya gomanaçi,kaleci mayer, fenerbahçeli cemil! hepsi bu bıçağı kullanıyorlar'

1438 Mesaj
25 Eylül 2009; 19:52:12 

quote:

Orijinalden alıntı: Bay Edepsiz

Ortam var yanlız hemen satıyolar.:(:(

391 Mesaj
25 Eylül 2009; 19:59:26 

Mutlaka olacaktır. Her gördüğüne kardeşimmm & kankam diyen yılışıklardan olma bekle biraz..Oturaklı birsi ol gerektiği yerde esprini de yap ama.

Özellikle son senedeki muhabbeti ömrüm boyunca ararım heralde :'(

Benimki kaç santim öğrendim: http://bit.ly/dwn2aw, seninki kaç santim?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Eylül 2009; 20:07:59 

Öncelikle ortam yapman için ortama katılmış bir arkadaşının olması gerekiyor(en azından şimdilik)
Önce kendi özelliklerini bir düşün.Neye ilgin olduğunu vb bil.Maç izle diğer gün 'ulen nasıl yenildik hep o top kaleci yüzüden' vb diyebilirsin.İddia oyna veya at yarışı oyna.Demek istediğim bir özelliğin olsun.

1256 Mesaj
25 Eylül 2009; 20:10:14 

ortama giremiyorsan kendi ortamını kendin kuracaksın.yanına 1 kişi alsan yeter.sonra artar o . haftasonları bir yerlere gidin,ortak hareket edin vs.

1767 Mesaj
25 Eylül 2009; 20:15:00 

Lise 1'e başladım.2 Günde 15-20 kişilik arkadaş çevrem oldu bunlardan 3-4 kişisiyle muhabbetimiz baya iyidir.Önemli olan arkadaşını iyi seçmek,arkadaş arama sakın yanlış arkadaşlar bulursun.Doğru arkadaş bir yerlerden çıkacaktır işte bu benim kafadan dediğin zaman onunla muhabbet kurmaya bak.

Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot. That sometimes the hand of fate must be forced!
Now, go forth. Unleash the Tides of Doom, upon all those who would oppose us.

2503 Mesaj
25 Eylül 2009; 20:18:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Bay Edepsiz

^^

1438 Mesaj
25 Eylül 2009; 20:18:48 

Güzel yorumlar geldi. Teşekkürler. :)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Eylül 2009; 20:21:24 

Okulda yaptığım ortam eminimki bu forumda yapabilen yoktur bütün okul benimle birlikte geliyor Azın laf yapcak hocam nasıl ağzım laf yapar anlatamam,utangaç olmıcaksın 2 incisi bu utangaçlık söz konusu bile olmıcak, 3 üncüsü tipin olacak fazla olmasına gerek yok çikin olursa kötü olur.

2503 Mesaj
25 Eylül 2009; 20:21:34 

quote:

Orijinalden alıntı: microadam
Öncelikle ortam yapman için ortama katılmış bir arkadaşının olması gerekiyor(en azından şimdilik)
Önce kendi özelliklerini bir düşün.Neye ilgin olduğunu vb bil.Maç izle diğer gün 'ulen nasıl yenildik hep o top kaleci yüzüden' vb diyebilirsin.İddia oyna veya at yarışı oyna.Demek istediğim bir özelliğin olsun.

Bu daha cok killi arkadaslarinin populasyonunu artirir... :D

En Beğenilmeyen Yorumlar
Yoruma Git Bu bu yaşa kadar keşfedemediysen eziksin ve öyle kalacaksın. Uygurca - 25 Eylül 2009; 19:50:18 -2
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Arkadaş ortamı yapmak istiyorum.
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.227