Şimdi Ara

ATI HD5870 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
1
Favori
39.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ATI'ın DX11 destekli yeni performans canavarı HD5870 mercek altında. Bakalım DX10 destekli rakiplerinin hepsini saf dışı bırakabilecek mi?

• Hehe beklenen video sonunda geldi :D
  • İNCELEME İÇİN ELİNİZE SAĞLIK.
    WİN7 VE DX11 UYGULAMALARI ÇIKANA KADAR BU FİYATA İYİ KARTLARI OLANLARIN ACİL DEĞİŞTİRMESİNE GEREKEN BİR KART DEĞİL. 400$ ÜSTÜNDE ALINABİLECEK KART DEĞİL.
    REKABETİN ARTMASIYLA ALINABİLECEK SEVİYEYE DÜŞECEKTİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scerit -- 25 Eylül 2009; 0:11:52 >
  • Mesut hocam gerçekten çok güzel bir inceleme olmuş eline sağlık

Daha güzel incelemelerde bekleriz
  • inceleme için teşekkürler
  • Güç tüketimi çok iyi. 40 nm'nin nimetleri.
    Tam anlamıyla piyasadaki yerlerini aldıktan sonra farklı firmaların özel soğutuculu modelleri ve kutu içerikleriyle daha kapsamlı bir inceleme bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kieslowski -- 25 Eylül 2009; 0:14:46 >
  • 2gb lik 5870 kendi sürücüleriyle gtx 295 ile eşdeğer bir tablo çizecek bakın görün.
  • çok güzel bi inceleme olmuş kart gerçekten sağlam bi kart büyük ihtimal bitane alıcam bundan. nvidia nın aa kalitesi ati ile yarışamaz bence. güç tüketiminde de ati daha iyi.
  • 5870 çok abartılacak bir kart değil sadece GTX285'e göre fiyat performansı daha yüksek ve DirectX 11 destekli bence 5850 daha iyi bir fiyat performansa sahip olucak. 5870'in en güzel tarafı düşük güç tüketimine sahip olması. GTX285 o testlerde biraz oc yapılıp test edilseydi genel olarak 5870'e yakın sonuçlar alırdı buradan o gözüküyor. GT300'lerin belirgin olarak 58xx serisinden daha iyi olucağına inanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 25 Eylül 2009; 9:42:24 >
  • KARTLARIN OC DEĞERLERİ TERS YAZILMIŞ. GTX295 İN DEĞERLERİ 5870'E
    5870İNKİDE GTX295.

MESUT HOCAMDA HEYECENLANMIŞ KARTI TEST EDERKEN. BAŞARIM GERÇEKTEN ÇOK İYİ
  • 5870x2 çıkana kadar 4870 corssfire a devam ::)))))
  • gözlerime inananamıyorum ^^

güç tüketimi konusunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kumandan -- 25 Eylül 2009; 0:21:21 >
  • Tek gpu lu en güçlü dx11 destekli ekran kartı HD5870 in testleri icin teşekürler.Testlerde biraz daha ceşititlilik beklerdim farklı çözünürlüklerde vs.
    Genel olarak GTX285 i rahat gecmiş,hd4870x2 yi coğu yerde gecmiş.İyi bir başarımı ve güc tüketim değerleri var.
  • yan kırmızı bar bencede çok güzel olmuş, hdmi kullanamadık dünya display port'a geçiyormuş oda güzel, güç tüketim değerleri harika 40nm'nin bonusu olmalı
  • En kısa zamanda 5850'nin de testlerini bekliyoruz zira birçoğumuzun asıl ilgilendiği kart bu olacak gibi.
  • 4870x2 nin gerisinde kalması garip artık eminim bant genişiğinin yetmediğine ya da ramin iksinden biri
  • Gerçekten iyi bir inceleme olmuş. Kartın yazılımsal desteği ve dx11 li yazılımlar yaygınlaştıkça başarımıda artacak ve gtx 295 e yaklaşacaktır.. gtx300 ler acaba nasıl olacaklar kızışmaya başladı piyasa hafiften tekrar
  • herşey için teşekkürler fakat;

fan sesi? sıcaklık?
  • sonunda geldi...emegine saglık mesut abi.5870x2 gelsede onada baksak. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kumandan

gözlerime inananamıyorum ^^

güç tüketimi konusunda

Eğer fake değildiyse daha önceki GTX 295'e fark attığını gösteren tabloları AMD firması hangi akla hizmet edip gösterdi acaba diye düşünmeden edemiyorum. 5870 bence kafadan 100$ farkı haketmiyor voltaj tweak ile 5850 bu kartdan daha fazla alınmayı hakeder çünkü aralarındaki fark oldukça az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 25 Eylül 2009; 9:41:13 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.