Şimdi Ara

ÇOK UĞRAŞTIM BU MOD İŞİNE OLDUMU ACABA?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar şu mod işine nerden girdim bilmiyorum ama beni benden götürmüştür o açık.Her şey çok ufak şeyle başlayıp büyüyor..Öncelikle 2.el bit Termaltake Armor VA8000BWS bulup aldım.Kasa oldukça yıpranmıştı.Siyah sprey boya ile dışını krom sprey boya ile içini boyadım.İçi çok güzel parladı...Sizde bir bakın fikirlerinizi söyleyin..

• Helal olsun güzel iş çıkarmışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThumpS

Helal olsun güzel iş çıkarmışsın

Teşekkür ederim...
  • Gayet güzel, ışıl ışıl olmuş
  • yaw o masaüstündeki resim ne yaw onu yollasana bizde yapalım acayip renkli.

bu arada gece oluşan o kırmızı ışık seni çok rehatsız edecek. gözlerin yaşlanınca bozulacak. ÇÜNKÜ DOĞADA EN AZ KIRILAN IŞIK KIRMIZIDIR.
  • Teşekkürler arkadaşlar....Şu an işteyim eve gidince alırım resmi upload ederim...

O kırmızı ışık infared bir ışık atmosfer açısından yaktım her zaman yanmıyor söndürüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitra -- 24 Eylül 2009; 16:04:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitra

Teşekkürler arkadaşlar....Şu an işteyim eve gidince alırım resmi upload ederim...

O kırmızı ışık infared bir ışık atmosfer açısından yaktım her zaman yanmıyor söndürüyorum..

o ne biçim kasa yemede yanında yat.

yata bilirsen tabi. bu makina adamı uyutmaz. sürekli başında otururum. hiç kaklamam.
  • güzel olmuş
  • Yakında kabloları ve hortumlarıda uv kablo sarmalı ile sarmalayacağım..Tam bir renk cümbüşü olacak...
  • güzel çalışma devamını bekliyoruz
    kolay gelsin
  • çalışmanı beğendim bu bılgısayara komple ne kadar para harcadın?
  • güzel olmuş..
  • Süper olmuş ellerin dert görmesin ayıptır sorması kaç para harcadın bu sisteme.
  • Güzel olmuş ışıklar.
  • güzel iş :)
  • Teşekkür ederim arkadaşlar...Valla tam hesap yapmadım ama modifiye harcaması 400 civarı olmalı..Ama sistem fiyatı soruyorsanız 2500'ün üzerinde olmalı... Şimdi ben tekstil sektöründeyim burada envai çeşit iplik ve kumaş var...UV boyanmış kumaşlar,fermuarlar ve iplikler var...Şimdi bir Sarı UV fermuara optik beyaz poplin kumaşı(ki bu kumaş hani diskoya gittiğinizde üzerinizdeki beyaz gömlek süper görünür ya ordaki ışıklarda işte bu o kumaş) turuncu UV iplikle diktirdim..Yani fermuarı açıyorsunuz içine kabloları koyup fermuarı çekiyorsunuz.Bir tür kablo sleeve yani çok pratik...Yakında fotoları koyucam buraya fikirlerinizi alırım....

• Ayrı olarak bir sorunum var Crossfire yapacağım fakat zemindeki 360'lık radyatör Xtreme model olduğu için kalın ve ikinci Pcı-ex slotunu kapatıyor...Radyatörü ordan çıkarmam lazım ama nereye koyacağımı bilmiyorum.Kasa üstü diye düşündüm ama resimlerden göründüğü gibi üstü düz değil oturmayacak.Ayakların üstünde yüksek olarak koyayım diyorum üste ama nasıl ayaklar olduğunu bulamadım.Fikri olan varsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitra

Teşekkür ederim arkadaşlar...Valla tam hesap yapmadım ama modifiye harcaması 400 civarı olmalı..Ama sistem fiyatı soruyorsanız 2500'ün üzerinde olmalı... Şimdi ben tekstil sektöründeyim burada envai çeşit iplik ve kumaş var...UV boyanmış kumaşlar,fermuarlar ve iplikler var...Şimdi bir Sarı UV fermuara optik beyaz poplin kumaşı(ki bu kumaş hani diskoya gittiğinizde üzerinizdeki beyaz gömlek süper görünür ya ordaki ışıklarda işte bu o kumaş) turuncu UV iplikle diktirdim..Yani fermuarı açıyorsunuz içine kabloları koyup fermuarı çekiyorsunuz.Bir tür kablo sleeve yani çok pratik...Yakında fotoları koyucam buraya fikirlerinizi alırım....

uv malzeme veya boya alabılırım varsa elınızde yanı fermuar falan bile alırım

• Güzel
  • fermuar işi çok zekice
    fotolarını koyarsın da bir bakalım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.