Şimdi Ara

Samsung, dokunmatik ekranlı SCH-B900'ü Güney Kore'de tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
12.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Gün geçmesin ki Uzakdoğu'nun teknoloji devlerinden Samsung, dokunmatik ekranlı yeni cep telefonlarıyla karşımıza çıkmasın. Firma bugün, CMDA / EV-DO şebekeleriyle uyumlu çalışabilen SCH-B900 modelini Güney Kore'de tanıttı.

Yakında SK Telecom tarafından piyasaya sürülmesi beklenen B900, beyaz renkli sade dizaynıyla ve TouchWIZ arayüzüyle dikkat çekiyor. Telefonun bilinen özellikleri arasında 3.0'' (~ 7.62 cm) 240x400 piksel dokunmatik ekran, GPS bağlantısı, DMB TV alıcısı, 3 MP çözünürlüğünde kamera, Bluetooth, sesli komut sistemi, microSD kartlar aracılığıyla 16 GB'a kadar arttırılabilir bellek ve 960 mAh kapasiteli batarya bulunmakta.

Telefonun fiyatı ve diğer ülkelerde satışa sunulup sunulmayacağı belirsizliğini koruyor.

• wi-fi var mı acaba
  • anycoll samsung tan daha önce sürmüş piyasaya telefonu anlaşılan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: veyselkoyuncu

anycoll samsung tan daha önce sürmüş piyasaya telefonu anlaşılan :)

Yalnız Anycall ile Anycool farklı.
  • samsungdan beş para etmez bi telefon daha. samsung önce telefonlarındaki işletim sistemini düzletsin. peynir ekmek gibi telefon çıkaracağına
  • samsungdan beş para etmez bi telefon daha. samsung önce telefonlarındaki işletim sistemini düzletsin. peynir ekmek gibi telefon çıkaracağına

bencede telefonumu servise gönderdim 2 ay oldu cevap yok samsung ilk önce yaptıgı ürünlerin arkasında dursun yaptıgı ürünler ne ki samsung ne olsun böylece kendi kalitesini düşürüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

samsungdan beş para etmez bi telefon daha. samsung önce telefonlarındaki işletim sistemini düzletsin. peynir ekmek gibi telefon çıkaracağına

bencede telefonumu servise gönderdim 2 ay oldu cevap yok samsung ilk önce yaptıgı ürünlerin arkasında dursun yaptıgı ürünler ne ki samsung ne olsun böylece kendi kalitesini düşürüyor

nokianın tasarım fakiri takozlarından iyidir.
  • Bu sefer silver (gümüş) renginde yapmışlar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.