Şimdi Ara

Cescesor, Etacolor, Goprint, KartuşMatik kıyaslama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
557
Cevap
8
Favori
48.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu dört mürekkep markası içinde fiyata bakmaksızın sizce en kalitelisi hangisidir. renk kaliteside dayanıklılıkta aynı derecede önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydemir52 -- 5 Ocak 2011; 10:43:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: omeryucee

tek mürekkep tanırım OCP marka Dünya Birincisidir

O zaman, bütün baba yazıcı firmaları, OCP'den temin ediyorlar demekki, mürekkebi.

Dünya birincisi olduğuna, nasıl inanacağız?

1 Litresi 20 Milyon yani bedava sayılabilir, deneyenlerin görüşünü almak lazım.

http://www.turkmurekkep.com/fiat.html

• quote:

Orijinalden alıntı: cescesor

Merhaba,

Mürekkeplerimizi değiştirmiyoruz. Sadece yeni bir üreticiden daha ürün temin etmeye başlamış durumdayız. 3 farklı üreticinin en çok beğeni toplayan mürekkeplerini ayrı ayrı temin ederek her kartuş ailesi için en iyi sonucu elde etme amacındayız. Yakın zamanda kıyaslama yapmak isteyen kullanıcılar için bu konu başlığı altında mürekkep numunesi göndermemiz mümkün olacaktır. Hem renk tonajları hem de atmosfer gazlarına ve ışığa karşı direnç konusunda Türkiye'deki diğer ürünlerle kıyaslama yapabilirsiniz.

g_boz, siz hangi ürünü temin etmiştiniz ve yaşadığınız problem nasıl birşeydi acaba? Detay verir misiniz?

Elbette;

http://www.cescesor.com/Canon-PGI-520BK-CLI-521CMYBK-5-Renk-Kartus-Dolum-Seti-Kolay-Dolan-Kartus-Dolabilen-Kartuslari,PR-72.html

Orjininal kartuştan aldığım bir fotoğrafın aynısını yeni setimle bastığımda resmin orjinal kartuş ile aldığım foto'ya göre biraz soluk olduğunu gördüm üzüldüm. OCP alacaktım.

Özelime attığınız mesajı aldım müşteri memmnuyeti diye buna derim ve müsadeniz ile noktasına hoşgörünüze sığınarak forum ile paylaşıyorum. CESCESOR'u tek geçiyorum millet.

ÖZELİME CESCESOR FİRMASININ ATTIĞI MESAJ;

Merhaba,

Forumdaki mesajınızı okudum. MP540 konusunda maalesef bir renk sapması problemi söz konusu, doğrudur. Fakat bu mürekkebin orijinal renk tonunu bulabilmemiz kısa bir süre öncesine kadar mümkün olmadı. Hem OCP hem de InkTec'ten getrdiğimiz numunelerde de sonuç orijinalden biraz farklı olmasına rağmen bu firmalara alternatif olmadığı için mürekkeplerimizi InkTec'ten getirmiş bulunduk. Yaşadığımız ilk ve tek hayal kırıklığı PGI-520 CLI-521 serisi için üretilen mürekkepler oldu ne yazık ki. Üreticiler de bunu kabul ettiler. Fakat daha sonra bu konuda üretim yapan başka firmalardan numune getirince sorunun aşıldığını gördük. Şu an yeni seri mürekkeplerimiz denizyoluyla gelmektedir. Biraz daha zaman ihtiyacımız bulunuyor. Elinizdeki mürekkepleri bize gönderirseniz yenileriyle değiştirmemiz mümkün olacaktır. Şunu belirtmek isterim ki inanın konuya çok eğildiğimiz ve forumda birçok şeyi paylaştığımız için kendimizi çok açık ediyoruz fakat Canon PGI-520 CLI-521 genel bir problem. Üreticiler her nedense bu yeni seri kartuşların mürekkeplerini renk tonajı olarak tam tutturamıyorlardı... belki hammadde belki de formülasyon yüzünden fakat yukarıda da belirttiğim gibi; daha yüksek maliyetli olsa da başka bir üreticinin mürekkepleriyle bu sorunu aşmış durumdayız.

Hoşçakalın

• quote:

Orijinalden alıntı: g_boz

quote:

Orijinalden alıntı: cescesor

Merhaba,

Mürekkeplerimizi değiştirmiyoruz. Sadece yeni bir üreticiden daha ürün temin etmeye başlamış durumdayız. 3 farklı üreticinin en çok beğeni toplayan mürekkeplerini ayrı ayrı temin ederek her kartuş ailesi için en iyi sonucu elde etme amacındayız. Yakın zamanda kıyaslama yapmak isteyen kullanıcılar için bu konu başlığı altında mürekkep numunesi göndermemiz mümkün olacaktır. Hem renk tonajları hem de atmosfer gazlarına ve ışığa karşı direnç konusunda Türkiye'deki diğer ürünlerle kıyaslama yapabilirsiniz.

g_boz, siz hangi ürünü temin etmiştiniz ve yaşadığınız problem nasıl birşeydi acaba? Detay verir misiniz?

Elbette;

http://www.cescesor.com/Canon-PGI-520BK-CLI-521CMYBK-5-Renk-Kartus-Dolum-Seti-Kolay-Dolan-Kartus-Dolabilen-Kartuslari,PR-72.html

Orjininal kartuştan aldığım bir fotoğrafın aynısını yeni setimle bastığımda resmin orjinal kartuş ile aldığım foto'ya göre biraz soluk olduğunu gördüm üzüldüm. OCP alacaktım.

Özelime attığınız mesajı aldım müşteri memmnuyeti diye buna derim ve müsadeniz ile noktasına hoşgörünüze sığınarak forum ile paylaşıyorum. CESCESOR'u tek geçiyorum millet.

ÖZELİME CESCESOR FİRMASININ ATTIĞI MESAJ;

Merhaba,

Forumdaki mesajınızı okudum. MP540 konusunda maalesef bir renk sapması problemi söz konusu, doğrudur. Fakat bu mürekkebin orijinal renk tonunu bulabilmemiz kısa bir süre öncesine kadar mümkün olmadı. Hem OCP hem de InkTec'ten getrdiğimiz numunelerde de sonuç orijinalden biraz farklı olmasına rağmen bu firmalara alternatif olmadığı için mürekkeplerimizi InkTec'ten getirmiş bulunduk. Yaşadığımız ilk ve tek hayal kırıklığı PGI-520 CLI-521 serisi için üretilen mürekkepler oldu ne yazık ki. Üreticiler de bunu kabul ettiler. Fakat daha sonra bu konuda üretim yapan başka firmalardan numune getirince sorunun aşıldığını gördük. Şu an yeni seri mürekkeplerimiz denizyoluyla gelmektedir. Biraz daha zaman ihtiyacımız bulunuyor. Elinizdeki mürekkepleri bize gönderirseniz yenileriyle değiştirmemiz mümkün olacaktır. Şunu belirtmek isterim ki inanın konuya çok eğildiğimiz ve forumda birçok şeyi paylaştığımız için kendimizi çok açık ediyoruz fakat Canon PGI-520 CLI-521 genel bir problem. Üreticiler her nedense bu yeni seri kartuşların mürekkeplerini renk tonajı olarak tam tutturamıyorlardı... belki hammadde belki de formülasyon yüzünden fakat yukarıda da belirttiğim gibi; daha yüksek maliyetli olsa da başka bir üreticinin mürekkepleriyle bu sorunu aşmış durumdayız.

Hoşçakalın

Yukarıda nerden bilicez ocp yi diyen arkadaşıma cevabı cescesör firmasıda bu mesajda yer vermiş inktec de iyidir ama daha pahalıdır ocp tartışılmaz

• Merhaba,
    Bende Epson RX585 model yazıcım için aşağı linkteki seti almıştım.

http://www.cescesor.com/EPSON-T0801-T0806-Kartus-Dolum-Seti-Kolay-Dolan-Kartus-Dolabilen-Kartuslari,PR-58.html

Kartuşlarımı 2 kez doldurdum. Orjinal Epson kağıtlara çıktı almama rağmen tüm bastığım resimler çok kısa zamanda canlılığını yitirdi ve soldu. Özel günlerin anısı için akrabalarıma basıp verdiğim resimlerin vitrinlerinde çok soluk ve kötü bir hal alması karşısında herkes bana sitem etmeye başladı. Hatta kız arkadaşımın odasındaki duvar panosunda duran resmim bile çok kısa sürede kötü bir hal aldı. Güneşi direk görmeyen bir konumda bulunuyor bu bahsettiğim resimler. Hp kağıtlarda da aynı sonucu aldım.

Ancak şunu söylemeliyim ki albüm gibi kapalı yerlerde duran resimlerde hiçbir problem yok. İlk basıldığı gibi gayet güzel duruyor. Ancak annanem album kullanmıyor vitrininde tüm torunlarının resimleri tek tek duruyor. Bu durumda çok kötü sonuçlar alıyorum. Git fotoğrafçıda bastır diye sitem ediyorlar.

Şu an tüplerde yarı mürekkep duruyor olması gerek.Fakat bu tepkilerden sonra dediğiniz diğer markalarla da karşılaştırma yapmak isterim. Günlük kullanımlarımızda bastığımız fotoğrafları hep albümde saklamıyor herkes sanırım. Bu konuda bilmediğim , yanlış yaptığım birşey varsa değerli yardımlarınızı rica ederim. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: maydemir52

bu üç mürekkep markası içinde fiyata bakmaksızın sizce en kalitelisi hangisidir. renk kaliteside dayanıklılıkta aynı derecede önemli.

Bu markalar ile ilgili yapılan kıyaslamaya http://www.kartus.web.tr adresinde satılmakta olan KartuşMatik marka ürünlerimizi de ilave etmenizi rica ediyoruz. Hatta konunuzun başlığını değiştirmeniz mümkün ise daha çok makbule geçer tabii ki.

Çok geniş bir yelpazede sunduğumuz ürünlerimizi bir çok profesyonel fotoğrafçı ve ticari kullanıcı memnuniyetle kullanıyor.

Test için ücretsiz ürün temin etme gibi bir politikamız bulunmuyor; ancak memnuniyetsizlik durumunda şartsız iade garantisi sunuyoruz.

Saygılar...

• Claria Epson'un dye mürekkep markasıdır:
    Dye (Su Bazlı) Mürekkep

Durabrite Epson'un pigment mürekkep markasıdır:
    Pigment (Suda Çözünmez) Mürekkep
  • HERKESE MERHABALAR,

Biz gittigidiyorda faaliyet gösteren , kartuş mürekkebi,kartuş dolum setleri ve malzemeleri satan bir firmayız.Tüm ürünlerimizi de olması gerektiği gibi FATURALI OLARAK SATMAKTAYIZ.

Buradaki birçok ziyaretçinin ve kullanıcının fiyattan çok kaliteye ve verimli kullanıma önem verdiğini görmekteyiz.Bu kadar teknik ayrıntıya dikkat eden kullanıcıların olması bizim için de iyi bir referans olmakta.

Öncelikle size bildiğimiz , hala üzülerek okuduğumuz ve okumaya devam ettiğimiz DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLARDAN BAHSETMEK İSTİYORUZ:

1) HER MARKA VE NUMARALI KARTUŞUN KENDİNE HAS MÜREKKEBİ VARDIR.BİZ DOLUM setlerimizi her kartuş için ayrı mürekkepler hazırlayarak satmaktayız.YANi, LEXMARK'IN MÜREKKEBİYLE HP'NİN MÜREKKEBİNİ,CANON'UN MÜREKKEBİNİ KARIŞTIRMIYORUZ.Bu cümleden tabii ki" BAŞKALARI BÖYLE YAPIYOR" anlamı çıkmasın......

2) EPSON'UN ADI GEÇEN SIFAT VE ŞEKİLLERDE SINIFLANDIRILMIŞ MÜREKKEBİ YOKTUR.BU İSİMLENDİRME VE SIFATLAR AÇIKÇASI 1.SINIF VE 2.SINIF MÜREKKEP ANLAMINI TAŞIMAKTADIR.

3)Biz dolum setlerimizde TÜRKİYE'DE SADECE KARTUŞ MÜREKKEBİ ÜRETEN BİR FİRMANIN mürekkebini kullanmaktayız.Bu sayede TÜRKİYE'NİN HER İLİNDE ÇAYINI İÇEBİLECEĞİMİZ,MİSAFİRİ OLABİLECEĞİMİZ İNSANLAR TANIDIK,TANIMAYA DA DEVAM EDİYORUZ.

4)Gerek yurtdışına ihraç etmekte olduğumuz fotoğraf kağıtları,gerekse mürekkeplerimiz konusunda İSTEYEN HERKESE NUMUNE GÖNDEREBİLECEĞİMİZİ BURADAN İLAN ETMEK İSTİYORUZ.

5) BU FORUMDA BİZDEN DAHA ÖNCE NUMUNE ALAN VE DENEYENELER OLDU.BİZ NUMUNELERİ GÖNDERDİĞİMİZ VE NASIL SONUÇ ALACAĞINI BİLMEDİĞİMİZ KULLANICILARDAN,elde ettikleri sonucu "DİREKT FORUM SAYFALARINA YAZMALARINI ÖZELLİKLE RİCA ETTİK"...

GİTTİGİDİYOR ÜZERİNDE BİRÇOK İYİ NİYETLİ ZİYARETÇİ VE KULLANICI İSE,BİZE FİYATLARIMIZIN NEDEN DİĞERLERİNDEN DAHA UCUZ OLDUĞUNU SORMAKTA VE MESAJ ATMAKTADIR.ANCAK BİZ de MAALESEF BİLMEDİĞİMİZ SORULARI CEVAPLAYAMIYORUZ:)

NOKTAATIŞI adıyla gittigidiyor üzerinde faaliyet göstermekte olan firmamız,satış sayfalarında ALIŞVERİŞ YAPAN VEYA YAPMAYAN HERKESİN FAYDALANABİLECEĞİ BİLGİLERİ PAYLAŞTI,PAYLAŞMAYA DA DEVAM EDECEKTİR.

DÜKKAN ANASAYFAMIZ:

http://dukkanlar.gittigidiyor.com/NOKTA_ATISI/

Her türlü konuda yardımcı olmak için buradayız.Bize gerek buradan,gerek gittigidiyor üzerinden mesaj atabilirsiniz.

Saygılarımızla....

• quote:

Orijinalden alıntı: NOKTA ATIŞI

HERKESE MERHABALAR,

Biz gittigidiyorda faaliyet gösteren , kartuş mürekkebi,kartuş dolum setleri ve malzemeleri satan bir firmayız.Tüm ürünlerimizi de olması gerektiği gibi FATURALI OLARAK SATMAKTAYIZ.

Buradaki birçok ziyaretçinin ve kullanıcının fiyattan çok kaliteye ve verimli kullanıma önem verdiğini görmekteyiz.Bu kadar teknik ayrıntıya dikkat eden kullanıcıların olması bizim için de iyi bir referans olmakta.

Öncelikle size bildiğimiz , hala üzülerek okuduğumuz ve okumaya devam ettiğimiz DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLARDAN BAHSETMEK İSTİYORUZ:

1) HER MARKA VE NUMARALI KARTUŞUN KENDİNE HAS MÜREKKEBİ VARDIR.BİZ DOLUM setlerimizi her kartuş için ayrı mürekkepler hazırlayarak satmaktayız.YANi, LEXMARK'IN MÜREKKEBİYLE HP'NİN MÜREKKEBİNİ,CANON'UN MÜREKKEBİNİ KARIŞTIRMIYORUZ.Bu cümleden tabii ki" BAŞKALARI BÖYLE YAPIYOR" anlamı çıkmasın......

2) EPSON'UN ADI GEÇEN SIFAT VE ŞEKİLLERDE SINIFLANDIRILMIŞ MÜREKKEBİ YOKTUR.BU İSİMLENDİRME VE SIFATLAR AÇIKÇASI 1.SINIF VE 2.SINIF MÜREKKEP ANLAMINI TAŞIMAKTADIR.

3)Biz dolum setlerimizde TÜRKİYE'DE SADECE KARTUŞ MÜREKKEBİ ÜRETEN BİR FİRMANIN mürekkebini kullanmaktayız.Bu sayede TÜRKİYE'NİN HER İLİNDE ÇAYINI İÇEBİLECEĞİMİZ,MİSAFİRİ OLABİLECEĞİMİZ İNSANLAR TANIDIK,TANIMAYA DA DEVAM EDİYORUZ.

4)Gerek yurtdışına ihraç etmekte olduğumuz fotoğraf kağıtları,gerekse mürekkeplerimiz konusunda İSTEYEN HERKESE NUMUNE GÖNDEREBİLECEĞİMİZİ BURADAN İLAN ETMEK İSTİYORUZ.

5) BU FORUMDA BİZDEN DAHA ÖNCE NUMUNE ALAN VE DENEYENELER OLDU.BİZ NUMUNELERİ GÖNDERDİĞİMİZ VE NASIL SONUÇ ALACAĞINI BİLMEDİĞİMİZ KULLANICILARDAN,elde ettikleri sonucu "DİREKT FORUM SAYFALARINA YAZMALARINI ÖZELLİKLE RİCA ETTİK"...

GİTTİGİDİYOR ÜZERİNDE BİRÇOK İYİ NİYETLİ ZİYARETÇİ VE KULLANICI İSE,BİZE FİYATLARIMIZIN NEDEN DİĞERLERİNDEN DAHA UCUZ OLDUĞUNU SORMAKTA VE MESAJ ATMAKTADIR.ANCAK BİZ de MAALESEF BİLMEDİĞİMİZ SORULARI CEVAPLAYAMIYORUZ:)

NOKTAATIŞI adıyla gittigidiyor üzerinde faaliyet göstermekte olan firmamız,satış sayfalarında ALIŞVERİŞ YAPAN VEYA YAPMAYAN HERKESİN FAYDALANABİLECEĞİ BİLGİLERİ PAYLAŞTI,PAYLAŞMAYA DA DEVAM EDECEKTİR.

DÜKKAN ANASAYFAMIZ:

Her türlü konuda yardımcı olmak için buradayız.Bize gerek buradan,gerek gittigidiyor üzerinden mesaj atabilirsiniz.

Saygılarımızla....

peki canon Mp 540 larda (520 ve 521 kartuş) kullanılan mürekkeplerde fotoğraf kullanıcılarının yaşadığı(cescesor mürekkpelerde bunu yaşıyorum) renk sapması sizin mürekkeplerde yaşanıyor mu?

• Canon PGI 520 - CLI 521 5'li Orijinal Kart uşları şu anda piyasa fiyatına göre %45 indirimle KartuşMatik'ten alma imkânına sahipsiniz:

Canon PGI 520 - CLI 521 Serisi 5'li Orijinal Inkjet Kartuşlar 100 TL

Direkt bağlantı:
    Canon PGI 520 CLI 521 Serisi 5 Li Orijinal Inkjet Kartuş Takımı

Kolay dolum kartuşlu KartuşMatik çözümü (Havale ile KDV Dahil: 121 TL):

Canon PGI 520 CLI 521 Serisi 5 Li Otoreset Kolay Dolum Kartuşları + 5 Renk Mürekkep Kampanya Paketi (KartuşMatik Marka)

Yalnız KartuşMatik marka mürekkep takımı (Havale ile KDV Dahil: 71,25 TL):
    Canon PGI 520 - CLI 521 Kartuşlara Özel 5 Renk Mürekkep Takımı ( 5 x 100 ml. ) (KartuşMatik Marka)

KartuşMatik marka ürünlerimizin kalitesine sonuna kadar güveniyoruz. Bu yüzden 1 yıl boyunca geniş kapsamlı garanti imkânı sunuyoruz:
    KartuşMatik - Garanti Koşulları

İster orijinal, ister dolum... En avantajlı teklifi sunmak bizim işimiz, seçmekse sizin işiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mener -- 8 Ocak 2011; 15:26:22 >

• peki canon Mp 540 larda (520 ve 521 kartuş) kullanılan mürekkeplerde fotoğraf kullanıcılarının yaşadığı(cescesor mürekkpelerde bunu yaşıyorum) renk sapması sizin mürekkeplerde yaşanıyor mu?

Tekrar merhabalar,

Aslına bakacak olursanız BİZ ŞU ANA KADAR BÖYLE BİR GERİ DÖNÜŞ VE ŞİKAYET ALMADIK.

ANCAK TAKDİR EDERSİNİZ Kİ KİMSE " benim mürekkeplerim kalitesiz,aman ha uzak durun,almayın " DEMEZ...

BENİM SİZDEN RİCAM BİZE ÖZELDEN MESAJ ATIP ADRES BİLGİLERİNİZİ GÖNDERMENİZ...SİZE BİR NUMUNE GÖNDERELİM,DENEYİN...VE BİZE HİÇ DANIŞMADAN,DİREKT OLARAK SONUÇLARI BURADAN YAZMANIZI ÖZELLİKLE SİZDEN RİCA EDİYORUZ...

Her türlü soru ve sorunlarınız için gerek buradan,gerekse gittigidiyor üzerinden bize ulaşabilirsiniz...

Saygılarımızla...

...NOKTA ATIŞI...

• Herkese tekrar merhaba,

Numune isteğinde bulunan kullanıcımıza numune paketini gönderdik.

Biz de bu forumu okuyan herkes gibi sonuçları heyecanla bekliyoruz

İlgi ve alakanız için teşekkürler....

Saygılarımızla....

...NOKTA ATIŞI...
  • quote:

Tekrar merhabalar,

Aslına bakacak olursanız BİZ ŞU ANA KADAR BÖYLE BİR GERİ DÖNÜŞ VE ŞİKAYET ALMADIK.

ANCAK TAKDİR EDERSİNİZ Kİ KİMSE " benim mürekkeplerim kalitesiz,aman ha uzak durun,almayın " DEMEZ...

BENİM SİZDEN RİCAM BİZE ÖZELDEN MESAJ ATIP ADRES BİLGİLERİNİZİ GÖNDERMENİZ...SİZE BİR NUMUNE GÖNDERELİM,DENEYİN...VE BİZE HİÇ DANIŞMADAN,DİREKT OLARAK SONUÇLARI BURADAN YAZMANIZI ÖZELLİKLE SİZDEN RİCA EDİYORUZ...

Her türlü soru ve sorunlarınız için gerek buradan,gerekse gittigidiyor üzerinden bize ulaşabilirsiniz...

Saygılarımızla...

...NOKTA ATIŞI...

Sayın NOKTA ATIŞI'ndan Gittigidiyor dükkan satışı üzerinden CANON PGI 5BK - CLI 8 DOLUM SETİ - 4 KARTUŞLU, EPSON TO711-714 KOLAY KARTUŞLU DOLUM SETİ ve Fotoğraf kağıdı sipariş verdim. Fiyatları gayet uygun görünüyor. Alıcıların memnuniyeti %100 görünüyor ve ben de buna bakarak sipariş verdim. Umarım ben de memnun kalırım ve siparişlerden pişman olmam. Ürünler elime geçtiğinde burdan memnuniyetimi ya da memnuniyetsizliğimi paylaşacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: eksen1

quote:

Tekrar merhabalar,

Saygılarımızla...

...NOKTA ATIŞI...

Sayın NOKTA ATIŞI'ndan Gittigidiyor dükkan satışı üzerinden CANON PGI 5BK - CLI 8 DOLUM SETİ - 4 KARTUŞLU, EPSON TO711-714 KOLAY KARTUŞLU DOLUM SETİ ve Fotoğraf kağıdı sipariş verdim. Fiyatları gayet uygun görünüyor. Alıcıların memnuniyeti %100 görünüyor ve ben de buna bakarak sipariş verdim. Umarım ben de memnun kalırım ve siparişlerden pişman olmam. Ürünler elime geçtiğinde burdan memnuniyetimi ya da memnuniyetsizliğimi paylaşacağım.

İLGİ VE ALAKANIZ İÇİN ÖNCELİKLE TEŞEKKÜR EDERİZ.

BİZ HER TÜRLÜ KONUDA OLUMLU-OLUMSUZ ELEŞTİRİ VE ÖNERİLERE AÇIK OLDUĞUMUZU HER YERDE SÖYLÜYORUZ.

BİZİM DE SİZDEN ÖZELLİKLE RİCAMIZ ;BİZE HİÇ DANIŞMADAN DİREKT OLARAK ÜRÜNLERİMİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORU-SORUN-ELEŞTİRİYİ BURADA PAYLAŞMANIZDIR

Mükemmelliğin yolu hatalardan ve eksiklerden ders çıkarmaktan geçer.Bunun bilincinde olan bir firma olarak ,siz ve sizin gibi teknik ayrıntılara dikkat eden insanların refranslarına ihtiyacımız var...HATALARIMIZI KOMPLEX YAPMADAN doğrunun ve iyinin ne olduğunu sizlerin referansı belirleyecektir.

DÜKKANIMIZDAKİ TÜM ÜRÜNLER ADINIZA VEYA FİRMANIZ ADINA FATURALANDIRILARAK GÖNDERİLMEKTEDİR.FATURA ÜZERİNDEKİ İLETİŞİM BİLGİLERİMİZDEN BİZE İSTER 1 GÜN SONRA,İSTER 2 AY SONRA ULAŞABİLİR,HER TÜRLÜ KONUDA TEKNİK DESTEK ALABİLİRSİNİZ.

Saygılarımızla....

...NOKTA ATIŞI...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NOKTA ATIŞI -- 8 Ocak 2011; 19:46:41 >

• Herkese merhabalar,

Aslına bakacak olursanız,HER NE KADAR DOLUM MALZEMESİ VE DOLUM SETİ SATANA BİR FİRMA OLSAK DA, ziyaretçilerin isyanını gayet iyi anlıyoruz.ASLINDA BURADAKİ UFAK AYRINTIYA DİKKAT EDELİM.:

Herkes az buçuk kartuş doldurmayı,dolum yapmayı biliyor.Tek sıkıntı ORJİNALDEKİ UYUMU YAKALAYAMAMASI...

Çeşitli sayfalarda bazı ziyaretçilerin yayımladıkları fotoğrafları,örnek resimleri görmekteyiz.Ancak burada şuna da dikkat etmek gerekiyor:

ÜSTÜN BİR FOTOĞRAF BASKISI İSTİYORSANIZ HP58,HP348,HP11 GİBİ ÖZEL FOTOĞRAF KARTUŞLARININ BULUNDUĞU YAZICILARI KULLANMAMIZ GEREKLİDİR.Gerçekten o kadar farkediyor ki,orjinal renkli kartuşla bastığınız resim bile göze hoş gelmiyor.

SİYAH BEYAZ ÇIKTIDA İSE,KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE PIGMENT MÜREKKEP KULLANMAK GEREKLİ.ANCAK NEDENSE BU İŞİ YAPAN HERKES EN İYİSİNİN KENDİSİ,EN KALİTELİ MÜREKKEBİN DE KENDİNDE OLDUĞUNU İDDİA ETMEKTE.

BİZ DE YİNE,TÜRKİYE'DE İLK KEZ,DÜNYANIN EN ÇABUK KURUYAN VE EN KOYU SİYAH ,TABİİ Kİ HER KARTUŞA UYUMLU OLMAYAN, NANO-PIGMENT MÜREKKEBİNİ, DOLUM SETLERİMİZDE SATIŞA SUNMAYA BAŞLADIK.

HP NANO-PIGMENT MÜREKKEP VE CANON NANO-PIGMENT MÜREKKEPLERİ DE gittigidiyordaki dükkanımızda satışa sunduk...

Bu da yetmedi,ÜSTÜNE ÜSTLÜK BİR DE DOLUM CD'LERİMİZDE ,SADECE KENDİ MÜREKKEBİMİZ İÇİN DEĞİL,TÜM MÜREKKEPLER İÇİN SİYAH VE RENKLİ MÜREKKEBİN KALİTESİNİ GÖSTEREN,DOLUMUN DOĞRU YAPILDIĞINI GÖSTEREN TESTER SAYFALARI DA KOYMAYA BAŞLADIK.TANITIM FİYATLARIMIZLA KULLANICILARA ULAŞMAYA DEVAM EDİYORUZ.

Bir de PAHALI MÜREKKEP -- UCUZ MÜREKKEP konusuna değinmek istiyorum.ARKADAŞLAR,BİR MÜREKKEBİN KALİTELİ OLMASI ETİKETİN ŞIKLIĞIYLA,GÖRSEL ÖĞELERLE , 1 LT = 55 TL OLMASIYLA ÖLÇÜLMEZ Kİ BU FORUMDA BUNUN ÖRNEKLERİNİ GÖRMEKTESİNİZ.Ben litresini 3 $ 'a mal ettiğim bir mürekkebi 55 TL'ye satınca mürekkep kaliteli mi oluyor,doğrusu bu bakış açısını hala anlayabilmiş değilim.Tabii buradan" başkaları böyle yapıyor" anlamı çıkmasın."Bu mantık biraz da"Ayağımı yerden kessin yeter" deyip jip satın almaya benziyor.

BİR MÜREKKEBİN KALİTESİNİ DENEYEN İNSANLAR KARAR VERİR.Eğer senin için önemli olan 60 kere doldurmak değil de ,UZUN PERİYOTLARDA DOLUM YAPMAK VE DOLUM YAPTIĞIN KARTUŞU NE ZAMAN SATIN ALDIĞINI UNUTUYORSAN,bu durum başarılı bir dolum hikayesidir.

ÇOĞUNLUĞU DENEDİKTEN SONRA ONAYLAMIŞ ve YORUMDA BULUNMUŞ BİRÇOK KULLANICIMIZLA birlikte gittigidiyorda faaliyetimize devam ediyoruz.

Biz satıştan çok ALIŞVERİŞ YAPAN VEYA YAPMAYAN HERKESİ BİR ŞEKİLDE BİLGİLENDİRMEYİ AMAÇ EDİNDİĞİMİZ İÇİN, satış sayfalarımızda bilgilendirme bölümleri oluşturduk.

Aşağıdaki linkten sizden ricam "ÜRÜN ALIRKEN VEYA KARŞILAŞTIRIRKEN LÜTFEN BUNLARA DİKKAT EDİN" başlıklı kısmı okumanızdır:

http://urun.gittigidiyor.com/HP301-SIYAH-VE-HP301-RENKLI-DOLUM-SETI-EKO_W0QQidZZ34416699

Saygılarımızla...

...NOKTA ATIŞI...

• quote:

Orijinalden alıntı: architron

quote:

HERKESE MERHABALAR,

DÜKKAN ANASAYFAMIZ:

Saygılarımızla....

peki canon Mp 540 larda (520 ve 521 kartuş) kullanılan mürekkeplerde fotoğraf kullanıcılarının yaşadığı(cescesor mürekkpelerde bunu yaşıyorum) renk sapması sizin mürekkeplerde yaşanıyor mu?

burada da bahsetmişim

• quote:

Orijinalden alıntı: architron

düğünlerde nikahlarda ve özel günlerde fotoğrafçılar olurya fotoğrafı çekip 10 dk içinde getirirler. bu tür yerlerde fotoğrafçılık yapanlarda fotoğrafları yazıcı ile bastıklarını düşünüyorum. kağıtlar genelde mitsubishi-sony ağırlıklı ve fotoğraf kalitesi gerçekten güzel. acaba bu tür kişilerin kulandıkları yazıcı markası nedir. bir kaç kişiye sormuştum fotoğraf çekenler pek bilmiyor. kullandıkları kağıtları da toplu aldıkları için piyasada tek bulamıyorsun bulsanda fiyatı yüksek oluyor.

onlar genelde termal foto yazıcı kullanıyorlar ve onların kağıtları rulo şeklinde. termallerin baskı kalitesi çok yüksek. özelliklerinde 300 ya da 600dpi çözünürlük yazar inkjetlerde yazan 4800 üstü rakamlarla karşılaştırma. termaldeki 300dpi çözünürlük inkjetteki 4800den çok daha yüksek kalitede oluyor. aşağıdaki iki linki inceleyebilirsin.

http://minilabmarket.com/?Sayfa=Printer&Kat=3&Marka=0

http://www.kodakbayi.com/asp/product/16922/Kodak-7000-Termal-Photo-Printer

• quote:

Orijinalden alıntı: falcon1977

Her eve bir Hp bundan sonra Soba derdi, ısınma problemişni ortadan kaldırıyoruz... Artık Hp var evlerde :) Güneş ede ihitiyacımız yok Allah'a şükür... Hp si olmayanlar düşünsün

quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

evi falan eritir mazallah

quote:

Orijinalden alıntı: brdst

Sıcaklık biraz abartı olmuş. Hp ler mürekkebi püskürtmek için 300 ila 800 derece arasında ısıtıyor diye biliyorum. Güneşin sıcaklığını şimdi googledan arattım 6000 dereceymiş. Belki arkadaş 10 da 1'i yerine 10 katı yazmıştır kafası karışmış olabilir çok üstüne gitmeyin (:

Banada inanılmaz gelmişti arkadaşlar ama 2 -3 sene önce seyretmiş olduğum belgeselde yazıcının içinde böyle patlamaların varlığından bahsediyordu aklımda güneşin 10 katı kalmış ama videoda 7 katı olduğu söyleniiyorr vidyoyu 5.dk dan itabaren seyrederseniz sizde tanık olacakınız . bu vidyeoyu en başta paylaşmak isterdim ama aramaya üşendim . Lafı söyledikten sonra da bulma gereği duydum ve paylaşmak istedim

video
    http://www.jupla.com/v/l5vveas

• HERKESE MERHABA ,

DEĞERLENDİRMEYE ALDIĞINIZ FİRMALARIN HEPSİ DOLABİLEN KARTUŞ SATTIKLARI İÇİN MÜREKKEP KALİTESİ ANLAMINDA HERHANGİ BİR MARKA BELİRTMELERİ BU KARTUŞLAR İÇİN ENTERESAN .ÇÜNKİ DOLAN KARTUŞ MÜREKKEBİ YAPISAL OLARAK FARKLIDIR VE TERCİHEN BU KARTUŞLARIN ALINDIĞI FİRMADAN REFERANS ALINARAK SATIN ALINIYOR .

O YÜZDEN HANGİSİNİN MÜREKKEBİ DERKEN NE İNTEC NE OCP NEDEN DİĞER MARKALAR ZATEN BU KARTUŞLARDA İSNENE SONUCU VERMEZ .BUNLARA ÖZEL MÜREKKEBİ ALMANIZ YETRERLİDİR.DOĞRU FİRMADAN TABİİ :):) DOĞRU FİRMA HANGİSİDİR DERSENİZ BU KONUDA UZMANLAŞMIŞ OLANLAR DOĞRU SEÇİM OLABİLİR BİRDEWWW.AYAZSHOP.COM VAR Kİ ONLARDA AĞIRLIKLI EPSONLARI ÖNERİYORLAR DOLABİLEN KARTUŞDA.

• http://forum.donanimhaber.com/m_52374970/tm.htm

bu da benim yaşadığım tecrübe

makina serviste gelmesini bekliyorum.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.