Şimdi Ara

Samsung'dan entegre TV alıcılı iki yeni LCD monitör: P2470HD ve P2770HD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
6.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • P2770HD

Güney Kore merkezli dünya elektronik devlerinden Samsung, SyncMaster serisi monitör gamını iki yeni model ile genişletiyor. Firmanın kullanıma sunacağı monitörlerde P2470HD kod adlı model 24-inç, P2770HD kod adlı model ise 27-inç boyutunda. Her ikisi de Full HD formunda olan ve 1920 x 1080 piksel çözünürlüğünü destekleyen LCD monitörler, analog ve sayısal yayınlarla uyumlu entegre TV alıcısı (DVB-C/DVB-T) ile geliyorlar. Tepki süresi 5ms olarak açıklanan yeni monitörlerde parlaklık seviyesinin 300 cd/m2, dinamik karşıtlık oranın ise 50,000:1 olarak belirlendiği bildiriliyor.

Samsung'un geniş ekran formundaki yeni LCD monitörleri D-Sub, DVI ve HDMI ara birimlerine destek sunuyor ayrıca komponent ve SCART bağlantılarını destekliyorlar. Firmanın yeni modellerinden 24-inç boyuytundaki P2470HD modelinin 389 Avro, 27-inç boyutundaki P2770HD modelinin ise 645 Avro seviyesinden Avrupa fiyat listelerinde yer almaya başladıkları açıklandı.

P2470HD

• Çok şık. Cidden helal olsun Samsung'a muhteşem görselliği var ürünlerinde. Bitiyorum adeta xD [tamam fazla abarttım] Tabi fiyatta cok sık ^^ ama bir yandan baktıgımızda normal bir değer...
  • led monitörmü diye baktım ama değil gibi gözüküyor.. Sanırsam o levander serisi idi..
  • Bu saatden sonra 120hz monitörden aşağısı alınmaz.
  • şuan için piyasada 1000 ytl ye aynı özelliklerde ful hd lcd tv alınabiliyorken samsung efendi lcd monitör diyince fiyatı nedense uçuveriyor. ne 24 için nede 27 için uygun degil. ne gibi bir farkı var klasik fullhd lcd tvlerden bunların.
  • samsung ürün üretmeden önce lcd lere sunduğu garanti sorununu çözsün önce
  • Sürekli aynı özellik aynı kafadan monitör çıkıyor sürekli bu aralar dikkat ettiyseniz ama ilk başta 120 HZ lık ondan sonra LED aydınlatmalı lcd monitör üretsin ayrıca servis sorununu bir çözse çok daha iyi olucak hem birde garanti problemi var.. monitör üret satışa sun sorun değil ama diğerlerini düzeltsin hele yenilik yapsın o zaman hiç bişi olmayacak ama iş yenilik yapmakla bitmiyor servis sorununu halletmeniz çok daha iyi olucak..
  • bu fullhd tv&monitör ler, herhangi bir ekstra ibare olmadan fullhd tv özelligine sahip oluyor mu acaba???
  • Ben t260 hdtv modelini yaza girerken alacaktım ama yok kdv indirimi yok döviz düşüşü bekleyeyim derken ürün az bulunur oldu.Bulduğum yerlerde yüksek fiyat çektiler şimdi yeni modeller gelince seve seve indirim yaparlar.
  • Yalnız monitörün sadece analog ve karasal yayınları desteklemesi uydu anteni takılamayacak ve uydu yayınlarının izlenemeyecek olması kötü olmuş. FX57 nin bu konularda bilgisi olmamasından dolayı sadece yurtdışından okumuş çevirmiş.
  • ii para isterler buna..549 $ dan veya daha fazla bir fiyattan girerler piyasaya
  • monitörün cazip bi tarafı yok.o kadar para da etmez
  • ne zaman gelcegi hakkında bilgisi olan warmıdır ??..
  • P2470HD 240 euro 70.000:1 kontrast ben P2370HD OLAN MODELİNİ ALDIM 320 EURO TV DE SEYREDEBİLİRİM O YÜZDEN ALDIM BİRDDE LED MONİTOR VARDI MONİTORU ALDIM 2 GÜN SONRA GİTTİM LED MONİTOR GELMİŞTİ 360 EURO :)
  • Bir iki aya bunların LED versiyonları da gelir. Ondan birkaç ay sonra ise 120 Hz 3D Ready versiyonları gelir. Bu işin sonu yok. Yine yazı beklemeye devam.
  • konuyu hortlattım fakat bu ürün cazip geldi bana şuan yurt dışındayım fiyatı 500tl civarına geliyor xbox 360 S alıp onda kullanmayı düşünüyorum ki özellikleri ve fiyatı cazip geldi bana 500tl civarı 24inç mönitör tv bulunur mu? yada p2470hd ürününe benzer güncel bir ürün tavsiye edebilir misiniz? şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.