Şimdi Ara

Mini cross motorsikletler ( Hayran kaldım )erotik SS geldi :D

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
14.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ömrümde sayılı çok beğendiğim şeylerden birisi bakarmısınız şu güzelliklere ya

Bunlar 110cc civarı 4 zamanlı 4 vitesli

yaklaşık 100km civarı hız yapabiliyor birazda sürücüye bağlı kilo vs.

Benim bi kez sürme şansın oldu 3. viteste hafif arkaya geçince dikiyor önünü

Trafikte gezmek yasak ama biz 49cc abi diyoruz kaskıda görünce bişey demiyorlar

Fiyatlar ve almak isteyenler bunların fiyatları kabarık biraz 3000-1500 arası değişiyor sıfırları

bi kaç fotoğraf daha koyayım

Ben şahsen bi tane almak istiyorum canınmı sıkıldı al 2 kutu sprey boya boya gitsin

BAZILARI MERAK EDİYOR ÖN ARKA DİSK FREN TEK KİŞİLK TASARLANMIŞ AMA BİZ 3 KİŞİYE KADAR YÜKLENDİK SAĞLAMDIR ALETLER

AYRICA AKÜLERİ YOKTUR MECBUREN AYAK MARŞI BENİM BİNDİĞİNDE FARDA YOKTU

Sizcede hayran olunmıyacak gibi bişey değilmi mobilet yerine al bunu bas gitsin fiyatı biraz çok ama çok harika alet yakında benim çektiğimide ekliycem
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • bindiğimizin aynısı bu

• yok yok buda değil

bunun benzeri kırmızı beyaz
  • En üstte ki siyahın fiyatı nedir biliyormusunuz?
  • Türkiyede az bulunur bunlar genelde çinden çekiyorlar

http://www.made-in-china.com/Transportation-Catalog/Dirt-Bike.html

burdan bakabilirsin bizim arkadaşlar getiriyor

biz 1750ye getirebildik bi tane

o modelde aynı fiyatlarda çünkücc farkı yok hp farkı yok 1700 civarı bi paraya geliyor
  • Çok guzel ya :D Fiyatlarıda guzeldir inş :D
  • http://www.made-in-china.com/image/2f0j00OeCapgBqAhokM/New-Model-110cc-4-Stroke-Dirt-Bike.jpg

bunun gibi bişey siterseniz 2500 civarı ama o yukarıdaki tarzındaki sade olanlar 1750 civarı
  • yukarıdaki bayan olan hot yazan model 3000 civarı bi fiyatı var ama harika bende mat siyaha boyaırm heralde alırsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ř€ẄoL£Я

Türkiyede az bulunur bunlar genelde çinden çekiyorlar

http://www.made-in-china.com/Transportation-Catalog/Dirt-Bike.html

burdan bakabilirsin bizim arkadaşlar getiriyor

biz 1750ye getirebildik bi tane

o modelde aynı fiyatlarda çünkücc farkı yok hp farkı yok 1700 civarı bi paraya geliyor

O fiyata 2. el gerçek cross alınır yahu
  • inanki bu daha zevkli ya xt600 den bile zevkli ramzeylerle araziye gittik bunu ödünç aldım

millet hopluyo zığlıyo 30 cm ya kalkıyo ya kalkmıyo motor bu havalarda uçuyo

ramzeyler motordan inip çıktığı yerlerde basıp gittim

200 lük ramzeylere kafa tutuyo ayrıca çok sağlam

8 tel kırdı ramzeylerimiz bizde hasar yok hep aynı yerlerden gittik 4 motor pardon 5 motordan 3 ü düştü bunda öyle sroununda yok lastik çamura battı çıkmıyo derdin yok çek motoru gelsin

Valla ben bayldım canınmı sıkıldı al rengini değiştir

HELEKİ BUNDA BİR STUNT YAPIYORUZ O HARİKA YA ÇIKIYORUM ARKASINA UZAYIP GİDİYORUZ KISA ZAMANDA BENDE EDİNCEM STUNT VS İÇİN BİREBİR
  • Belki ortam olsa bir - iki arkadaşım alsa almak için şimdiden para biriktirmeye başlardım. Çok hevesliyim bu motor işinede adam yok. Bu arazi tipi motorlara bayılıyorum.
  • Taktım kafaya alıcam çok deli aletler ama sahibinden gibi sitelere baktım en üstteki gibi birşey bulamadım
  • X-Trem Motor Mini Motors'

fatihpervan@hotmail.com her türlü yardımcı olur size ...

Nadir Mini Motor satıcılarından ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merc4eve -- 21 Eylül 2009; 3:41:10 >
  • pocket bike

en üstteki resmi daha önce görmüştüm burada ozamandan beri hayranım o motora arabanın arka koltuğuna at beni gidelim araziye diyor resmen aynen bu arada tam stunt makinesi güzel hareketlerde yapılır onda çim alanlarda filan.

Çok yakında kısmetse benim motoru satıp kawa z750 alacağım inşallah. Az biraz daha biriktirip bundanda almayı düşünmüyorum değil şuan hani

yalnız sprey boya işine girme motorda. 1.si berbat gözüküyor, 2. si 2 hafta filan geçtikten sonra boyalar dökülmeye başlıyor dahada berbat gözüküyor. 3.sü satarken sıkıntı çekersin. Tecrübe ile sabittir
  • motor süperde trafiğe çıkamama sorunu bozdu işi.
  • iyiymiş:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

iyiymiş:)

hangisi
  • bende üstünde kız olan motoru arıyordum resmi koyamadan önce. Üstünde kız olan dediler dedim resimlere bidaha bakıyım. bi baktım üstünde arkadaş var. Dedim heralde dalga geçiyolar.
  • Em orayı.
  • Arkadaslar ben bu mini motorlara çok ilgiliyimde bunların hani iki tekeride eşit boyda 49 cclik biraz daha oyuncagimsi olanları var ya ... Piyasada hep onlardan oluyor bunların 80-90 cclikleri yokmudur 2. Eli 700 -800 tl verebilirim ... 500 liraya satıyorlar mesela ama o motorlar tam buna benzemiyor ... Çamurluklari vs ... BANA ÖNEREBİLECEGİNİZ çocuk motoru değilde bu tarZ mini motorlar varmi 1000 tl ye kadar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.