Şimdi Ara

* Maket Yapmak İstiyorum (Gemi, Uçak Vb..) Nereden Satın Alabilirim ? *

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
31.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar Maket Gemi (Denizaltı, Savaş gemisi, vb..), Uçak (F-16, Yolcu uçakları vb..), Tren, vb.. maketler yapmak istiyorum. İnternet'ten çok araştırdım ama nerede satıldığını bir türlü bulamadım. Plastik ve bitince boyamalı kısacası Profesyonel maket alıp yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum ama yol problemi olmaz İstanbul içi neresi olursa olsun. Veya internet'ten sipariş verebileceğim bir sitede olabilir.

Saygılar iyi forumlar . . .

Bu tarz birşeyler arıyorum, temsili resimler ;

• forumda bu işle uğraşan bi arkadaş vardı.nicki aklımda değil ama görsem hatırlarım.bi bakayım online kullanıcılara
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeM-Tr

forumda bu işle uğraşan bi arkadaş vardı.nicki aklımda değil ama görsem hatırlarım.bi bakayım online kullanıcılara

Hocam çok makbule geçer. Bildiğiniz satan bir yer yada sipariş verebileceğim bir site varsa oda olur . . .
  • yanlış hatırlamıyorsam bu üyeydi
    http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=337530
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeM-Tr

yanlış hatırlamıyorsam bu üyeydi
    http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=337530

Tamam hocam çok teşekkür ederim. Arkadaşa pm attım . . .
  • Google da ''Diorama'' diye bir arat derim.
  • Bu tip plastik kitler büyük kitapçılarda, bazı oyuncakçılarda bulunabilir. Kit işiyle uğraşmıyorum fakat Revell, Tamiya gibi markaların kitleri piyasada rahatça bulunabilir.

Benim gibi hazır yapılmış maketlerden(diecast adlı özel bir metalden yapılırlar) ararsanız elimden geldiği kadar yardımcı olabilirim.
  • D&R
  • Türk Hava Kururmu
  • Oyuncakçılarda bulabilirsin, plastikle başla, tavsiyem helikopter modeli yapman. Tekne falan sıkıyor. :D
  • Eminönünde vardı baya

Hemde eminönünde fazla pahalı olacağını sanmam
  • Toyzzshop
  • quote:

Orijinalden alıntı: İchimaru

Eminönünde vardı baya

Hemde eminönünde fazla pahalı olacağını sanmam

Eminönündeki oyuncakçılarda mı?
  • pm atmışın yeni gördüm
    istanbulda cok rahat bulabileceğin hobi marketler vardır ama izmirde oldugum için bilmiyorum ama istanbulda olan bir internet sitesi var bayağı büyük ordan sipariş verebilirsin

www.modelizmo.com dan alabilirsin
    başka sorun varsa cevaplayabilirim

Ama tabi toyzshop yada toyiki gibi büyük oyuncakçılardada bulabilirsin ama internetten almanı tavsiye ederim eğer imkanın varsa çünkü isteklerini bulursun

ayrıca pmden msn adresini atarsan yardımcı olurum nasıl yapılacağı konusunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MelihK* -- 21 Eylül 2009; 21:35:19 >

• Tamiya 2009 kataloğunun download linkleri verebilecek varmı acaba ??
  • @MC.ARSONIST.JR

Eyvallah hocam, verdiğin linklere şimdi bakıyorum. İlgilendiğin için çok teşekkür ederim. Profilimde msn adresim yazıyor. Benim evimde araba koleksiyonum var arabalara ilgim vardır ama bu sıralar bu maketlere merak saldım ve kalıcı bir hobi olmasını istiyorum. Maket yapımı konusunda yardımcı olabilirsen çok makbule geçer . . .

Yardımcı olan bütün arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler :) Sağolun . . .
  • arkadaşım benim yaptıgım üç tane (en küçüğü 50 cm) uçak ,4 tane gemi (birtanesini fosforla boyadım geceleri parlıyor) çeşitli helikopter ve tanklar var hepsi plastik hepsi D&R dan alınma
    bir tüyo eğer D&R dan alırım dersen kendine bi cardbyD&r çıkar (D&R ın kartı) puan toplayıp bedavadan boya falan alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfaydn

arkadaşım benim yaptıgım üç tane (en küçüğü 50 cm) uçak ,4 tane gemi (birtanesini fosforla boyadım geceleri parlıyor) çeşitli helikopter ve tanklar var hepsi plastik hepsi D&R dan alınma
    bir tüyo eğer D&R dan alırım dersen kendine bi cardbyD&r çıkar (D&R ın kartı) puan toplayıp bedavadan boya falan alabilirsin

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim . . .
  • Arkadaşlar selamlar ;

- Dün bir tane maket aldım. 1:144 ölçeğinde U-BOT denizaltı aldım. yanılmıyorsam 150 parça idi. Bu akşam başlayacam. Yalnız kafama takılan birşey var. Bu maketlerin özel yapıştırıcıları var mı ? Yoksa normal ince uçlu Japon yapıştırıcısı kullanabilirmiyiz ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.