- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DVD-RW Bilgisayarda Gözükmüyor
5 Cevap1541 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

35 Mesaj
19 Eylül 2009; 21:49:07 

Optiarc DVD RW AD-7561S model dvd rw'a sahibim. Dvd rw bilgisayarda gözükmüyor. Driver ı yüklemeyi denedim ama internette bulamadım driver ını. En kolay yoldan nasıl halledebilirim?

1993 Mesaj
19 Eylül 2009; 21:51:01 

Sanırım sata Dvd bu. Kasayı açıp sata data ve power kablolarını kontrol edin. Sata kabloları çok çabuk gevşeyebiliyor yada yerinden çıkabiliyorlar.

Mezardakilerin pisman olduklari seyler için, dünyadakiler birbirlerini yiyorlar!..

2807 Mesaj
19 Eylül 2009; 21:54:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Novaroma

Optiarc DVD RW AD-7561S model dvd rw'a sahibim. Dvd rw bilgisayarda gözükmüyor. Driver ı yüklemeyi denedim ama internette bulamadım driver ını. En kolay yoldan nasıl halledebilirim?

Driver kurmanıza gerek yok.Bilgisayarıma sağ tıklayıp yönet'i seçin.Disk yönetimini seçip Dvd sürücünüzü görüyormu kontrol edin.Görünmüyorsa @arescom arkadaşın anlattığını yapın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pinkcrow7 -- 19 Eylül 2009; 21:53:54 >

35 Mesaj
19 Eylül 2009; 23:21:16 

Yalnız masaüstü değil, dizüstü bilgisayar...

3 Mesaj
22 Ekim 2009; 21:14:18 

bende hp dv6-1235et modeli var bendede gözükmüyor.sanırım güncelleme sonunda gitti.siz sorunu çözebildinizmi?

165 Mesaj
31 Mart 2011; 18:15:00 

quote:

Orijinalden alıntı: hunter71

bende hp dv6-1235et modeli var bendede gözükmüyor.sanırım güncelleme sonunda gitti.siz sorunu çözebildinizmi?

aynı cihaz bendede var okumada sıkıntı yok ama hiç bişey yazamıyorum başlıyor hızlanıyor bilgisayar sürücüde çalışıyor %0 da duruyor sonra disk hatası diyor denemedigim disk kalmadı

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » DVD-RW Bilgisayarda Gözükmüyor
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.188