Şimdi Ara

iTunes 9, iPod Classic ile sorun çıkartıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
4.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple'ın 9 Eylül'deki müzik temalı etkinliğinde tanıttığı ve iTunesLP, App Organizator, Genius Mixes gibi yeni özellikleri barındıran iTunes 9'un iPod Classic ile uyum sorunu yaşadığı ortaya çıktı.

Apple internet sitesindeki iPod destek forumunda kullanıcılar en çok iTunes 9'un iPod Classic'i medya transfer edemeyip, senkronize sorunundan şikayetçi. Bazı kullanıcılarda cihazı bilgisayara bağladıktan sonra iTunes'un otomatik bağlantıyı kestiğini yada hiç bağlantı kuramadığını belirtiyor.

Gerek Mac ile gerekse de Windows ile bağlantıda iPod Classic'in bütün modellerinin (80, 120 ve 160 Gb) karşılaştığı gözüken bu sorunlara Apple tarafından şimdilik bir çözüm getirilmiş değil.

• Bana bu şirketi savunmamanız için bir neden daha...
  • çıkmadan önce hiç mi kontrol etmiyorlar?
  • Kesin biri çıkar zune'da itunes'da sorun çıkarıyo der :)

Puhahahahahaha :)

No tekel , Forever Özgür yazılım :)
  • Apple bu yazılım konusunda tamamen ahlaksız.Niye PC'de Mac'de sürükle bırakla dosya atılmasına izin vermiyor illaki iTunes'ı aracı yapıyor?Ama bu tip olumsuzlarını yinede iyi gölgeliyorlar ve aynı hızla alet satıyorlar
  • Arkadaşlar,

Itunes'un kullanılması sebebi program ve müzik satışı. Müzik firmalarıyla aralarına kara kedi sokmaktansa, kendi platformuna geliştirdiği medya oynatıcısına bu tarz özellikler ekleyerek kısıtlamayla da olsa hizmeti kesintisiz sağlıyor. Düşünsenize telif hakkı sıkıntısı doğduğunu ve Itunesu açtığınızda "Geçici olarak satış yapılamamaktadır" yazısını gördüğünüzü, çok olumsuz tepkiler alır eminim. Mahkeme bitecek de, o yazı kalkacak da Itunes tekrar açılacak. Bu sebeple böyle bir programa ihtiyacı var Apple'ın. Bu açıdan bakarsanız aslında Itunesu kullanmak zorunda kaldıklarını görebilirsiniz
  • evet ben de bu sorunu arada çıkartıyor ama pekde büyütmemek lazım takıp çıkarınca düzeliyor, ben pek kafaya takmadım açıkçası
  • Bazı kullanıcılarda cihazı bilgisayara bağladıktan sonra iTunes'un otomatik bağlantıyı kestiğini

arkadaşlar bende bu sorunu yaşıyorum nasıl halldebilirim bi yardım edebilirmisiniz lütfen???
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsynant21

Bazı kullanıcılarda cihazı bilgisayara bağladıktan sonra iTunes'un otomatik bağlantıyı kestiğini

arkadaşlar bende bu sorunu yaşıyorum nasıl halldebilirim bi yardım edebilirmisiniz lütfen???

Ben bu sorunu bir önceki versiyonu kurup çözdüm.
  • Senkronize sorunu için Total Video Converter, usb bağlama sorununu da tak çıkar veya başka usb hubı deneyrek düzeltebilirsiniz
  • arkadaşlar benimde apple ipod classic 80gb cihazım var fakat benimde ipodum bir bozuldu ki o günden beri pc ye usb ile bağladığımda ipod u okumuyor itunes yüklediğimde yanıt vermiyor şarkı yüklenmiyor normal harici hard disc olarak kullandığım zamnalarda olurdu onun gibi pcden dosya atayım dedim bu sefer yükleme kopyalama işlemide yapmıyor(itunes kullanmadan) buna nasıl bir çözüm bulabilirim ??sizde yaşıyormusunuz teknik servisini arayıp durumu anlattım bana yazılım atılması gerekiyor olabilir 100 dolardan bahsetti:S
  • Sağolsun benim 160 gb. ipod un içindeki albüm kapak fotoları gözükmez oldu, İtunes te gözüken albüm kapak fotoları ipod da gözükmüyor.Var mı bunun çözümünü bilen bir arkadaşımız ???
  • Bu genelde karşılaşılan 1 sorun.
    Herhangi 1 sebebi ve çözümü yok.
    Durup dururken oluyor.
    Ben de 1G iPod Touch ta yaşamıştım.
  • Desene tüm albüm kapaklarını en baştan yüklemem gerekecek.İyide İtunes te nasıl gözüküyor albüm kapakları, acaba anlaşılmaz şekilde kaybolduğu gibi geri gelme şansıda olabilir mi ?
  • Çözümü o bile olmayabilir.
    Birdenbire çıkan 1 sorun.
    Bende yarısı görünen albüm kapakları oluyordu.
    Bazıları tamamen siyah görünüyordu.
    Çözümü yok bunun sanırım.
  • iTunes'un kendisi başlı başına sorun zaten..
  • bu sorunu dile getiren çok oldu ,ancak çözüm olarak boşlukta
  • Bendeki albüm kapaklarının kaybolması sorunundan sonra dün ilk defa albüm ekledim ipod a, albüm kapaklarınıda ekledim.Yalnız aynı kapaklar kafasına göre 10-15 albüme daha eklenmiş.Bu sorun yabancı forumlarda da geçiyor mu acaba bilen var mı ? Eski sürümü tekrar yükleyeyim diyorum ama versiyon numarası aklımda değil, win 7 işletim sisteminde sorun çıkarır mı diye de düşünüyorum. . .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.