Şimdi Ara

Microsoft'dan öğrencilere özel Windows 7 indirimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
6.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft PC kullanıcılarının merakla beklediği yeni nesil işletim sistemi “Windows 7” in raflardaki yerini almasına 1 ay kala, öğrencilerin 3 Ocak 2010 tarihine kadar yararlanabilecekleri indirim kampanyasını açıkladı.

Amerika'da Windows 7'nin satış fiyatlarından dolayı eleştirilen Microsoft, uygun nitelikteki öğrencilere 199 ve 299 dolardan satılacak olan Home Premium ve Professional versiyonlarını 29 dolar karşılığında yükleme, 42 dolar karşılığında da kutulu olarak sahip olma imkanı tanıyor. Öğrencilerin kampanyadan yararlanabilmeleri için de ilgili okulların .edu ile sonlanan yada okulun verdiği elektronik posta adresine sahip olmaları ve en az 0.5 kredi alarak okullarına aktif kayıtlı olmaları gerekiyor.

Amerika'da bugünden itibaren alınmaya başlayan siparişler, İngiltere'de ise 30 Eylül'de alınmaya başlayacak. Avustralya, Kanada, Fransa, Almanya, Kore ve Meksika'daki öğrencilerde 22 Ekim'den önce bu indirimden yararlanabilecekler.

• Niye Türkiye yok
  • Türkiye'de de yapılması dileğiyle...
  • ah bi bizede gelse...
  • öyle birşey olsa açık söylüyorum ,orjinal almayı düşünebilirdim ama şu haliyle düşünsem bile almam ,zaten bu haliyle düşünmeye bile gerek yok.
  • Valla torrentden yükledim ultimateyi lisanslı halede getirdim loader le sorunsuz kullanıyorum...Hani öyle söze böyle laf derler ya :)))
  • bizde istiyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaZAaRa

bizde istiyoruz...

sanki alıcan ya
  • Türkiye'de de var bu sistem. Mezun olduğum üniversitenin Microsoft ile Anlaşması vardı. Bilgisayar Müh. öğrencilerine verilen hesaplarla Microsoft üzerinden Windows XP ve Vista sistemlerini, Visual Studio ürünlerini ve Office ürünlerini ücretsiz indirip kullanabiliyorduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Computeus

Türkiye'de de var bu sistem. Mezun olduğum üniversitenin Microsoft ile Anlaşması vardı. Bilgisayar Müh. öğrencilerine verilen hesaplarla Microsoft üzerinden Windows XP ve Vista sistemlerini, Visual Studio ürünlerini ve Office ürünlerini ücretsiz indirip kullanabiliyorduk.

O bahsettiğiniz uygulama DreamSpark olarak geçiyor ve Türkiye'de çok az sayıda okul tarafından kullanılıyor. Bu farklı bir kampanya.
  • ülkemizde de olursa kesin kutulu professional alırım, ama korsan ultimate daha cazip gibi ha?
  • Fiyatlar bize göre oldukça yüksek. 100usd civarı satılsaydı hemen alırdım. Diğer program ve oyunlar gibi zamanla düşmüyor üstelik bunların fiyatı.
  • Kesinlikle alırdım. Bu fiyata böyle bir kampanyayı başka hangi ürünlerdebulabilirz ki ;)

Ati ve Nvidia, Intel, AMD'den de böyle atılımlar bekliyoruz (tabiki ülkemizi de kapsayan :))...
  • 1 liradan yukarısı kurtarmaz...
  • korsan olanı öğrenciye baya indirimli
  • Torren-t den olani kullaniyorum zaten:D

TR de olsun:D Giderim buyuk bagazalarra komisyon karsiligi kendi adima alirim:D millete satarim
  • Kampanya Türkiye' de olsa ciddi düşünürdüm almayı..
  • hepimiz öğrenciyiz biz de isteriz
  • bize de ücretsiz torrent imkanı sunuyorlar eywallah
  • XP Yeterde Artar Bile Gerek 7'ye Falan
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.