Şimdi Ara

Nvidia GeForce 191.00 sürücüsü indirilebilir durumda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • DirectX 11 destekli yeni nesil ekran kartlarından önce Windows 7 lansmanına paralel olarak GeForce 220 ve GeForce 230 gibi 40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan, DirectX 10.1 destekli modellerini lanse etmesi beklenen Nvidia cephesinde yeni sürücü çalışmaları devam ediyor. Her ne kadar WHQL seritifikasına sahip olmasa da GeForce ekran kartları için yeni bir sürücü daha indirilebilir durumda.

191.00 sürüm numarasına sahip olan ve PhysX v9.09.0814 yazılımıyla birlikte gelen yeni sürücü, GeForce 6, 7, 8, 9, 100 ve 200 serisi ekran kartlarına ek olarak profesyoneller için hazırlanan Quadro serisi güncel modeller ve ION/ION LE yonga setleriyle birlikte kullanılabiliyor. Detayları hakkında henüz herhangi bir bilgi bulunmayan GeForce 191.00 sürücüsünü aşağıdaki linkler aracılığı ile indirebilirsiniz.

- GeForce 191.00 beta (Windows XP)

- GeForce 191.00 beta (Windows Vista/7 32bit)

- GeForce 191.00 beta (Windows Vista/7 64bit)

• yeni format atmıştım iyi oldu :) haber için tşk
  • yeni oyunlar çıkınca nvidia driver'ı yapıştırıyo hemen...bu huylarını çok seviyorum...
  • Şu saat itibariyle guru3d.com'a daha düşmemiş.
    Teşekkürler...
  • guruya nasil dusmez forumda eski driver ile yenisi arasindaki performans farklari bile var 10 sayfa olmus konu

testlere gore cok cok az daha iyi yeni driver
  • Beta sürücu bu düşmez guruya
  • Guru da kimileri göklere çıkarmış kimileri de gördüğüm en kötğ driver demiş bakalım biz ne diyeceğiz
  • Denedim bu driveri öncelikle kalbosuz klavye mouse setinin çalışmamasını sebep oldu sonra da Nfs Shiftte inanılmaz performans düşüklüğü yaşattı
  • 190,62 bariz kötü bir driver bunu denemek şart oldu
  • 190.xxler bana hiç yaramamıştı, 191 nasıl acaba
  • Hala GT240m desteği yok.
  • xp x64 yokmu bunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Confusion

190,62 bariz kötü bir driver bunu denemek şart oldu

Yaklaşık 1 saat önce indirdim iyi ki de kurmamışım
  • Gözüme çarpan anormal bir değişiklik yok FPS bakımından..
  • güzel bakalım nasıl
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.