Şimdi Ara

It's Always Sunny in Philadelphia (2005 - ) | FX (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
499
Cevap
10
Favori
18.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9x3'le Emmy'e hiç aday olamadıkları yüzünden bir eleştirme vardı Emmy'e.Hatta bunlar bile neden aday olmadıklarını hiç bilmiyorlarmış.Bölümdede söylüyorlardı.

Cidden bu dizi nasıl aday olamıyor anlamıyorum.Bir ara bu dizi imdb'de 9.7 ile en iyi puanı olan diziydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavanekmek

9x3'le Emmy'e hiç aday olamadıkları yüzünden bir eleştirme vardı Emmy'e.Hatta bunlar bile neden aday olmadıklarını hiç bilmiyorlarmış.Bölümdede söylüyorlardı.

Cidden bu dizi nasıl aday olamıyor anlamıyorum.Bir ara bu dizi imdb'de 9.7 ile en iyi puanı olan diziydi.

Emmy için genelde popüler ve alışılmış komedi dizilerine adaylık veriyorlar. IASIP, absürdlükte sınır tanımadığı için aday olamıyor bence. Ama olmasın zaten pek bir önemi yok :)
  • 9x6 muazzam bir bölüm olmuş helal olsun 9.sezona gelip de böyle üst düzey bölümler çekmek kolay değil..
  • 9x6 gerçekten çok iyiydi. Hatta bu sezon tamamen çok iyiydi 10 sezonda bitmez umarım.
  • 9x5 ve 9x6 'yı arka arkaya izlemek lazım o zaman. 100. bölümleri mi oluyor 9x6, çünkü çok özel bir bölüm hazırlıyoruz demişti Charlie Conan'a konuk olduğunda.
  • Altyazılar çok geç geliyor, hala 905 ve 906'yı izlemedim. Dizide çok diyalog olduğu için mecbur beklicem altyazıları..
  • İzlemeye tekrar devam 4.sezondan:)
  • 9x6 sanırım dizinin en iyi 3 bölümünden biriydi belki de 1.ydi
  • An itibari ile başladım diziye. Hali hazırda güncel takip ettiğim bir sürü dizi varken, bunu bitirmem biraz zaman alır diye düşünüyorum. Bakalım nasıl diziymiş.
  • Bende başladım. İlk 4 bölümü izledim güzel gidiyo
  • Bu diziden daha geyik bir dizi henüz ben görmedim. Hepsi kafadan çatlak :)
    Mac ve Country Mac'li bölüm muhteşemdi :)
  • İlk sezon bitti. İdare eder bir sezondu. Dizinin sonradan açıldığını duydum, o yüzden izlemeye devam...
  • İkinci sezonu bitirdim. TBBT ve TAAHM kadar güldürmese de, fena bir dizi değil. Umarım ilerleyen sezonlarda çıta yükseliyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercann35

İkinci sezonu bitirdim. TBBT ve TAAHM kadar güldürmese de, fena bir dizi değil. Umarım ilerleyen sezonlarda çıta yükseliyordur.

Bu dizinin 9. sezonda o senin bahsettiğin öteki dizilerle dalga geçtiği bir bölümü var haberin olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sercann35 kullanıcısına yanıt
    O diziler kadar güldürmüyorsa tarzın değildir boşuna izleme bence. Zaten TBBT yi seven biri bu diziyi sevmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phoenix_88

O diziler kadar güldürmüyorsa tarzın değildir boşuna izleme bence. Zaten TBBT yi seven biri bu diziyi sevmez.

Evet o kişi zaten gülme efektinin gazabına teslim olmuştur

• @saxomen

Gülme efektiyle alakası yok. Gülme efektsiz Modern Family'i de beğenerek izliyorum. Buna daha ısınamadım. Ama henüz erken, bekleyip görmek lazım.

@phoenix_88

Diziye asla kötü diyemem, sadece TBBT kadar güldürmedi beni. Bırakma konusuna da gelirsek... Dizilere başladım mı bitiririm, yarıda bırakmak gibi bir huyum yoktur, muhtemelen bunu da öyle yapacağım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercann35

@saxomen

Gülme efektiyle alakası yok. Gülme efektsiz Modern Family'i de beğenerek izliyorum. Buna daha ısınamadım. Ama henüz erken, bekleyip görmek lazım.

@phoenix_88

Diziye asla kötü diyemem, sadece TBBT kadar güldürmedi beni. Bırakma konusuna da gelirsek... Dizilere başladım mı bitiririm, yarıda bırakmak gibi bir huyum yoktur, muhtemelen bunu da öyle yapacağım...

En komik sezon 3. sezondur bence.Herhalde ısınırsın bu sezon

• Nightman Cometh‘den daha komik bir bölúm var mıdır sizce?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.