Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
30.162
Cevap
686
Favori
1.819.499
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cok tesekkur ederim kardeşim cok yardımcı oldun peki son olarak atıyorum bisey olursa para vermem gerekirse ne kadar öderim yani 200 300 tl ödermiyim :(
  • yok zaten geçerse geçer ya hiç ödemessin yada %18 kdv ödersin 70 euro nun %18 i ne eder.. 20-25 tl gibi bir para eder..
    zaten ticaret belgesi falan isterlerse o iş olmaz geri yollatırsın..
  • ...
  • dark bugun aldım ürünü ups den kadın dün yanlıs bilgi vermiş ambarlar ups den aldım tesekkur ederim yardımcı oldugun için
  • sevindim :) bende teyp getirticemde esas ben tırsıyorum ne tutar diye :)
  • Ebayden 140 dolar değerinde alışveriş yaptım biraz internetten araştırdım ve limit 150 euro diye görmüştüm fakat şimdi düşürüldüğünü gördüm. Satıcıyla temasa geçtim 28 aralıkta paketi kargoya verdiğini söyledi fazla ağır bir paket olduğunu sanmıyorum. Herhangi bir sorun olur mu acaba?
  • ürün nedir
  • Takı
  • %90 takılmaz rahat ol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkmoon34 -- 6 Ocak 2012; 18:37:35 >
  • Teşekkürler.
  • TR > ABD

Sadece bilgi olması için kaç günde gidiyor :) tabii heryerde aynı olmaz. Sanırım 8,75 yada 12 TL idi.

RR142030902TR
    http://www1.ptt.gov.tr/tr/interaktif/kayitliposta-yd_yeniweb.php
  • Arkadaşlar Digitalrev(Japonya tabanlı Kamera ve Fotoğraf Ekipmanları sitesi)den alışveriş yapıp alıcıyı ABD olan bir akrabamı göstersem acaba ABD Japonyadan yada Uzak Doğu ülkelerinden gelen ürünü TRdeki gibi gümrüğe alıyormu yoksa transit geçiyormu?

Tşkler..
  • merhaba thehut dan 2 adet dj hero 2 sipariş ettim bunları ayrı ayrı kargoluyor ve her birinin fiyatı 15 paund thehut 25 gün filan oldu bi haber yok royal mail ile yolluyporlar tr de ptt dağıtımını yapıor gümrüğemi takıldı nasıl öğrenebilriim ? bu ara posta takipsiz
  • takip
  • takip
  • arkadaşlar geçen hafta kuzenim, abisinin yanına newyorka gitti..malum iphone 4s almak zor, ayırtma olayınıda yapamadı ancak ısrarımla internetten sipariş verdi..tabii kuzenın tatili bitti Türkiyeye dondu telefonda abisinin evine geldi....su an amerikada telefonum hazır ancak türkiyeye getirmek meselesi var..ordan kış zamanı pek gelende olmuyor ya beklicez yada sigortalı kargo yapayım diyor... yada diğer yöntem telefonun kutusunu çıkartıp sadece şarj aletiyle birlikte göndermesini istesem olurmu..işte garanti ayagına bozuldu vs diye..kesinlikle mümkünatı yokmu bu işin..illaki birinimi beklemek lazım ordan gelen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

arkadaşlar geçen hafta kuzenim, abisinin yanına newyorka gitti..malum iphone 4s almak zor, ayırtma olayınıda yapamadı ancak ısrarımla internetten sipariş verdi..tabii kuzenın tatili bitti Türkiyeye dondu telefonda abisinin evine geldi....su an amerikada telefonum hazır ancak türkiyeye getirmek meselesi var..ordan kış zamanı pek gelende olmuyor ya beklicez yada sigortalı kargo yapayım diyor... yada diğer yöntem telefonun kutusunu çıkartıp sadece şarj aletiyle birlikte göndermesini istesem olurmu..işte garanti ayagına bozuldu vs diye..kesinlikle mümkünatı yokmu bu işin..illaki birinimi beklemek lazım ordan gelen..

risk almış olursun ama karar senin takılırsa çekmenin yolu yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnybjk

merhaba thehut dan 2 adet dj hero 2 sipariş ettim bunları ayrı ayrı kargoluyor ve her birinin fiyatı 15 paund thehut 25 gün filan oldu bi haber yok royal mail ile yolluyporlar tr de ptt dağıtımını yapıor gümrüğemi takıldı nasıl öğrenebilriim ? bu ara posta takipsiz

cvp yokmu yaa :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: reko

arkadaşlar geçen hafta kuzenim, abisinin yanına newyorka gitti..malum iphone 4s almak zor, ayırtma olayınıda yapamadı ancak ısrarımla internetten sipariş verdi..tabii kuzenın tatili bitti Türkiyeye dondu telefonda abisinin evine geldi....su an amerikada telefonum hazır ancak türkiyeye getirmek meselesi var..ordan kış zamanı pek gelende olmuyor ya beklicez yada sigortalı kargo yapayım diyor... yada diğer yöntem telefonun kutusunu çıkartıp sadece şarj aletiyle birlikte göndermesini istesem olurmu..işte garanti ayagına bozuldu vs diye..kesinlikle mümkünatı yokmu bu işin..illaki birinimi beklemek lazım ordan gelen..

risk almış olursun ama karar senin takılırsa çekmenin yolu yok

saol vazgeçtım beklemeye devam olmssa yazın bende tatıle gidicem newyorka alırz ordan artık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 19 Ocak 2012; 20:29:44 >

• 130$ değerinde oakley marka gözlük aldım ebay'dan... usps ile gönderdi takip edilen bir kargoydu 12 günde takılmadan elime ulaştı...
    bundan önce 60$ değerinde ingiltereden ayakkabı almıştım takılmadan elime ulaştı...
    90$ değerinde çift bisiklet lastiği aldım takılmadan elime ulaştı...
    kardeşime lego almıştık 60$ amerikadan geldi oda takılmadan elime ulaştı...

inşallah böyle devam eder :) hepsi ptt ile geldi... şimdi takip edilemeyen bir kargom var ama bundan şüpheliyim... inşallah elime takılmadan buda ulaşır
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.