Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (715. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.146
Cevap
686
Favori
1.819.122
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.17track.net/tr

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanUSeeThat

quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

analdığım kadarı ile ukime detaylı kontrol gidecekleri gonderdiler ama ön gümrükten geçip dağıtıma çıkçakları bekletiyorlar şu an...

Hocam içinde yasaklı ürün yok.32gb hafıza kartı ve led şerit var başka da birşey yok.acaba kayboldu mu diye şüphe etmiyor değil yani

Ayın 20sinde gordugunuz kısım, Hollanda kısmı 26 sında yani dün Turkiyeye gelişi var. Bugünde sevk etmişler. Bir anormal durumu yok şuan için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 170turgut kullanıcısına yanıt
    Normalde hollanda postasindan bakildiginde ayin 21inde yani gecen cumartesi ucagin indigi gozukuyor.daha gelis kaydi bugun yapildi normalde boyle degildi o yuzden merak ettim yazdim.ayni ucakta malzemesi olanlarin suan eli ne ulasti kargolari

• Arkadaşlar pim ile pidm arasındaki fark nedir?

Kargom Almanya'dan geliyor ve adres Erzincan'ın bir ilçesi ama şuan Erzurum Pidm gözüküyor.

Yanılmıyorsam Erzincan Ptt'de gümrük yok ve bu yüzden Erzurum'a yönlendirildi gümrük işlemleri.

Bilgisi olan varsa,aydınlatırsa memnun olurum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam, Pttnin belli illerde Toplama noktalari vardir. Eger sizin bulundugunuz ilde toplama noktasi yoksa o ilin bagli oldugu yere gider. Daha sonra Gidicek posta veya kargolar o illere sevk olur. Ordanda bulundugunuz ile gelir. Buda onlardan biri

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetay74

hocam linke tıkladıysanız singpost ta TR ye geldiği yazıyor
    benimle birlikte 10-15 kişi aynı durumdayız, 17 mayıs olayı diyoruz artık buna (facebook grubumuzda)

TR'ye doğru yola çıktığı yazıyor, "arrived" yazsa tamam da. Merak etmeyin en geç 1 ay içerisinde gelir, zaten satıcının paketi kargoladığı tarih 13 mayıs olarak gözüküyor, 17 mayıs'ta türkiye'ye varması imkansız, amazon shipping değil ki bu. benim ümidi kesip takip etmediğim birkaç adet gadget gelmişti aliexpress'ten bu şekilde. 60 günde geldi allahsızlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ressam -- 28 Mayıs 2016; 10:00:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CanUSeeThat

RS442533085NL takip numaralı kargom ülkeye 5 gün önce gelmiş gözüküyor ama hala bir işlem yok.Benimle aynı anda sipariş veren aynı uçakla gelen arkadaşımın kargosu suan gümrük işlemlerinde.Böyle birşey başına gelen varmı yardımcı olabilecek?

dağıtıma çıkmış hadi iyisin, benimki halen gümrük işlemlerinde ya şaka gibi.
  • Benimkiler 20sindetr ye giriş yaptı ama hala başka kayıt yok malisef.

Sizinki iyiymiş

• 20 sinde gelenlerde hareket yok lakin sonra gelen gümrüge takılmış galiba

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abuabuabu -- 28 Mayıs 2016; 14:23:59 >

• İSTANBUL(AVR)/BAŞAKŞEHİR İST.ULUSLARARASI PİM 28/05/2016 14:43:22 PTT İşyerine Sevk Edildi
    İSTANBUL(AND)/ÜSKÜDAR 150.YIL AYPİM 28/05/2016 17:52:19 Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi
    İSTANBUL(AND)/ÜSKÜDAR 150.YIL AYPİM 28/05/2016 19:06:42 Zimmet Edildi

Arkadaşlar durumu nedir kargomun

• pretty34 P kullanıcısına yanıt
    Dağıtım yapan ptt memuruna zimmet edilmiş,pazartesi günü teslim edilir adresinize.
  • Arkadaşlar DHL ile gümrüğe takılan bir ürünü almazsak ne olur ?
  • 7 28/05/2016 20:59:04 PTT İşyerinden Çıktı PTT İşyerine Sevk Edildi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    8 28/05/2016 22:01:56 PTT İşyerine Girdi Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi İSTANBUL AVPİM/İSTANBUL AVPİM ARNAVUTKÖY İSTANBUL(AVR)
    9 28/05/2016 23:47:00 PTT İşyerine Sevk Edildi İSTANBUL AVPİM/İSTANBUL AVPİM ARNAVUTKÖY İSTANBUL(AVR)

Arkadaşlar kargom gümrükten geçtimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet6680

7 28/05/2016 20:59:04 PTT İşyerinden Çıktı PTT İşyerine Sevk Edildi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    8 28/05/2016 22:01:56 PTT İşyerine Girdi Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi İSTANBUL AVPİM/İSTANBUL AVPİM ARNAVUTKÖY İSTANBUL(AVR)
    9 28/05/2016 23:47:00 PTT İşyerine Sevk Edildi İSTANBUL AVPİM/İSTANBUL AVPİM ARNAVUTKÖY İSTANBUL(AVR)

Arkadaşlar kargom gümrükten geçtimi?

Evet gecti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde takipsiz posta almam. Takipli diye bir düzine ürün aldım. Elektronik sensör felan arduino için. Alırken kargo olarak : Seller's Shipping Method yazıyordu. Bende registered sanmıştım.

Muhtemelen PTT içinde kaybolacak. Eğer gelmezse ürünün para iadesini alabilir miyim acaba bilen var mı? Takip numarasına göre sanki mayısın 24. günüde Türkiye'ye girmiş gözüküyor. İnşallah gelir.

http://www.mtytrack.com/result/index?nums=32385435729

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DraGonS -- 29 Mayıs 2016; 8:33:41 >
  • Hayırlı pazarlar cümleten HN010888824AE bu takip numarası hangi kargo şirketine ait..

• quote:

Orijinalden alıntı: abuabuabu

Arkadaşlar
    Upaa ile başlayan kod hangi kargo firmasıma ait.
    Ürünü amerikadan aşmıştım bu numarayı yazdı adam bana. Bulamadım lakin.

upaa ebay global shipping oluyor. takibini ebay den yapıcaksın.
  • aozgur47 kullanıcısına yanıt
    Aliexpress olabilir mi AE?
    Normalde arap emirlikleri ama ordan posta mı gelir yahu :D
  • ahmet6680 A kullanıcısına yanıt
    Ne almıştınız

• AE aliexpress olabilir kargo seçeneğinde aliexpress standart tek vardı.

• 
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.