Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (373. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.160
Cevap
686
Favori
1.819.373
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hongkong post mu singapore post mu daha hızlıdır arkadaslar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssregitoss

bu dhl adami deli eder.2 adet ip kamera 75 euronun altinda toplam fiyat.ticariye sokuyorlar.75 Euro nun altinda olduğunu yeni farkettiler.bakalim ne olcak.

Bunlar hangi IP kameralar? Link verir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 dolarlik telefon tutacagi aldim.35 gundur daha tr ye gelmedi.ilk alisverisimdi son oldu.cok magdur ediyorlar.is degil boyle

• Yurtdışı baya alışverişim var daha önce ama 2-3 aydır yapmıyorum sanırım. ilk defa posta teslim bordrosu kapalı ibaresini gördüm.. ama hareket ediyor posta demek ki sorun teşkil etmiyor.. bakalım iyice yakına gelmiş ne olacak :)
     TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

8 dolarlik telefon tutacagi aldim.35 gundur daha tr ye gelmedi.ilk alisverisimdi son oldu.cok magdur ediyorlar.is degil boyle

takip numarasız almayın hocam , takip numarası olsa her türlü bulunur o
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

8 dolarlik telefon tutacagi aldim.35 gundur daha tr ye gelmedi.ilk alisverisimdi son oldu.cok magdur ediyorlar.is degil boyle

buyur hocam takip numaram:))

RI080782825CN
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

buyur hocam takip numaram:))

RI080782825CN

hacım , o zaman muhtemelen sorgu da yapmışsındır sen sitelerden
    http://track-chinapost.com/startairmail.php

http://www1.ptt.gov.tr/tr/interaktif/kayitliposta_yeniweb221214.php

en son 6 mart hareketi görünüyor , ondan sonra yok , bizimkilerin eline geçse ptt sitesinde alındı yazardı , sen satıcı ile iletişime geç , daha bu tarafa geçememiş mal , ya yenisini göndersin ya da baksın bakalım mal nerde

• Arkadaşlar,

Almanyadan arkadaşım ürünler gönderecekti akşam telefonuna gelen kodu söyledi 5 haneli bi kod göndermişler bunu nereden kontrol edebilirim ?
  • Aliexpressten bir ürün aldım espeedpost ile geliyor şu an gelmiş gözüküyor ama 6 gün oldu elime gelmedi türkiyede hangi kargo ile dağıtılıyor

• Baris4hin kullanıcısına yanıt
    Ablam yolladi daha yeni kardesime . 12 haneli bir kodu vardı. 5 haneli kod baska bisi icin olmali.

19 unda Hollanda dan cikan kargom 12 gundur yok piyasada. Nereden-nasil cikacak artik meraktan bekliyorum. 2 tane Quadcopter aldiydim gaza gelip digeri geldiginden rahatım da.
  • Arkadaslar,
    Son durum resimdeki gibi
     TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI
    gumruge takilma ihtimali var mi hala ne dersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ashwood -- 31 Mart 2015; 12:44:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raskolnikov

Ablam yolladi daha yeni kardesime . 12 haneli bir kodu vardı. 5 haneli kod baska bisi icin olmali.

19 unda Hollanda dan cikan kargom 12 gundur yok piyasada. Nereden-nasil cikacak artik meraktan bekliyorum. 2 tane Quadcopter aldiydim gaza gelip digeri geldiginden rahatım da.

Şuanda arkadaşıma söyledim kargoyu gönderdiği yere gidip kodu isteyecek yada nasıl kontrol edebileceğini soracak bakalım :)
  • Ablamda 12 haneli kod almış. Türkiye ye yollanmış ordan ama yurtiçinde görünmüyor. Sırf sayılardan oluşanlar ulusal oluyor sanırım. O ülkede takip edebiliyorsun. Harfli sayılı karışık olunca uluslararası oluyor.

17track sitesinde söylüyor hepsini.

http://www.17track.net/tr/

Dhl sitesindenhttp://www.dhl.de/de.html 12 haneli numarayı girince sana uluslararası kodu ve durumu bildiren bir sayfa açıyor. Takip numarası varmış günahını almışız alamancıların

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raskolnikov -- 31 Mart 2015; 14:41:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ashwood

Arkadaslar,
    Son durum resimdeki gibi
    gumruge takilma ihtimali var mi hala ne dersiniz ?

İptal edildi iafdesinden sonra UKİM'e yani Gümrüğe sevkedildiği kesinleşmiş oldu.
    Sizin ürün gümrüğe girmiş. Bakacaklar, yasaklı ürün değilse, fiyat olarak 75€ altında olduğuna kanaat getirirlerse paketi size gönderecekler ve postacıya 3.6TL üdeme yapacaksınız. Yasaklı ürün ise ürüne el koyacaklar, 75€'dan fazla olduğuna kanaat getirirlerse verigisini de ekleyecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

bu dhl adami deli eder.2 adet ip kamera 75 euronun altinda toplam fiyat.ticariye sokuyorlar.75 Euro nun altinda olduğunu yeni farkettiler.bakalim ne olcak.

http://www.aliexpress.com/item/Hikvision-DS-2CD2132-I-3MP-Mini-Dome-Camera-Full-HD-1080P-POE-Power-Network-IP66-Indoor/1871393655.html

kamera 88 dolar arkadaşim.zaten inanmadilar.ticariye sokuyorlar.canli link istediler.Dhl ile geri yollatma seçeneği var mi?hep teker teker aliyordum.bu sefer 2 tane alayim dedim başima neler geldi.

• quote:

quote:

quote:

http://www.aliexpress.com/item/Hikvision-DS-2CD2132-I-3MP-Mini-Dome-Camera-Full-HD-1080P-POE-Power-Network-IP66-Indoor/1871393655.html

kamera 88 dolar arkadaşim.zaten inanmadilar.ticariye sokuyorlar.canli link istediler.Dhl ile geri yollatma seçeneği var mi?hep teker teker aliyordum.bu sefer 2 tane alayim dedim başima neler geldi.

Canli link istediler derken nasil oldu bu is.

Bende istanbulda olmadigim icin UKIM'e gidemem. Gumruge takilmis bi sjcam'im var su anda. Henuz bana ulasmadilar.

Surec nasil isliyor bilgilendirebilirmisiniz biraz. Beni arayacaklarmi?

• Arkadaşlar "Gönderi yurt dışına sevk edildi" ibaresinden sonra en fazla kaç gün beklediniz ? Normalde takipli kargolarım en fazla 1 hafta içinde gelirdi sevkten sonra ama en son aldığım ürün 14 gündür yurt dışına sevk ibaresinde takılı vaziyette. Hatta ondan 2 gün önce aldığım ürün dün elime ulaştı.
  • Ptt 1 gün ilerden gidiyor çok ileri bir sistemleri var :) Daha 1.4.2015 olmadan haber veriyorlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictator -- 31 Mart 2015; 21:49:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: besir99

quote:

quote:

quote:

Canli link istediler derken nasil oldu bu is.

Bende istanbulda olmadigim icin UKIM'e gidemem. Gumruge takilmis bi sjcam'im var su anda. Henuz bana ulasmadilar.

Surec nasil isliyor bilgilendirebilirmisiniz biraz. Beni arayacaklarmi?

satıcının ürününü sattiği web sayfasinin adresini istiyorlar canli derken.yani saticinin faturayi 75 Euro nun altinda göstermesi işe yaramiyor.hocam benim dediğim dhl de oldu.

• 1 ay önce aliexpresten aldıgım ürün bugun gelmiş ama postacı 5 tl ücret almış evdekilerden dekont vaya onun gibi birşey birakmamış internetten sorgulatıyorum ücret gözükmüyor bunu sebebi nedir aldıgım ürün 5 dolardı bilen varsa postacı 5 tl yi cebine mi attı acaba ona göre gerekli yerlere şikayet etmeyi düşünüyorum.

posta takip kodu : RJ366367116CN
  • 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.