Şimdi Ara

steam accountum hakkında!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
6.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar steam accountum hacklenmiş durumda ve kişiyle iletişim kuramadım ama hemen bütün bilgilerimle valveye supportdan bilgilerimi bildirdim.

Cevap alamazsanız küfür yazarsa filan benden bilmeyin ayrıca idler programı kullananlar ne olur olmaz şifresini degiştirsin tek ihtimal şuanda o program başka yaptığım bişeyde yok çünkü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EstrEmO -- 18 Eylül 2009; 5:58:36 >

• Bu mesaj Vilo kullanıcısı tarafından silinmiştir. Neden silindiğini öğrenmek isterseniz PM atınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exile -- 18 Haziran 2012; 18:56:56 >
  • :D sagol alicancım

varsın gitsinde oyunlar benim canım ach. lere ve silahlara takıldı onları yapmak pufff
  • Steamdan hesap hackleyenleri de ben anlamıyorum.

E 2 gün sonra geri alacak sahibi, niye uğraşıyorlar ki?

Steam destekten Ticket oluşturup ödeme bilgilerini verince 1-2 günde şifre sıfırlama mailini gönderiyorlar.
  • Ticket gönderdim beklemedeyim. Birçok da log ve ss gönderdim bu kadar bilgiye geri verirler sanırsam :)
  • Pacsteam le oyun oynanan bir hesapla, steam den girersek, hacklenme olayı olur mu?
  • beyler ben arkadaşın bu soruyu sorduğu başka bi konu başlığı altında cevap verdim. siz rahatınıza bakın. arkadaşım diğer konudan yürütelim sorunu.
  • Harbi ya peki diyelimki (Allah göstermesin) benim de hesabım hecklendi, elimde fatura, oyunun seri numarası vs. hepsi var. Bu durumda hesabımı almak için ne gibi işlem yapmam gerekiyor. Bu konuda biraz aydınlatırsanız sevinirim
  • Geçmiş olsun sildim şu anda seni. Bi arkadaş daha hack yemişti ve o kullanıcıdan sürekli link geliyordu. Sakın tıklamayın
  • ben remove friend mi yapayım yoksa block all communication mu yapayım? ben EstrEmO yu silmeye kıyamam ya
  • Geri aldım zaten teşekkürler valve :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

Geri aldım zaten teşekkürler valve :)

Hocam sevindim senin adına, peki nasıl aldın bana da anlatırmısın, ilerde başıma gelirse bende yaparım diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

quote:

Geri aldım zaten teşekkürler valve :)

Hocam sevindim senin adına, peki nasıl aldın bana da anlatırmısın, ilerde başıma gelirse bende yaparım diye.

Önceliklehttps://support.steampowered.com/newticket.php buradan destek istiyotsun sana uygun soru başlığını filan seçiyorsun

ek dosya olarak steam loglarını ve aldığın oyunun sana gelen maililin resimlerini attım ben sonra bana cevap olarak evet dediğiniz gibi hesabınızla iligli bir sorununuz var peki kredi kartınıızın son kullanma tarihi nedir diye sordular onuda gönderince ticket taki mailinize şifreniz geliyor. Bu kadar bunlardan tickettan ekran görüntüleri Ben ne olur olmaz diye baya ekran görüntüsü attım zaten hesap sizinse ve bunu kanıtlayabiliyorsanız mutlaka geri alırsınız.

• Anladığım kadarıyla steam.log dosyalarından bağlantı geçmişini kontrol ediyorlar. Bilgi için teşekkür ederim dostum. Ben biraz araştırdım daha farklı bir yol buldum.

Şifremi unuttum kısmında bazı seçeneklerden yola çıkarak belirli bir yere geliniyor ve oraya sahip olduğun orjinal key i yazınca o şekilde de alınabiliyor. Tabi bunu denemedim o ayrı mesele.

Tekrar geçmiş olsun.
  • quote:

Anladığım kadarıyla steam.log dosyalarından bağlantı geçmişini kontrol ediyorlar. Bilgi için teşekkür ederim dostum. Ben biraz araştırdım daha farklı bir yol buldum.

Şifremi unuttum kısmında bazı seçeneklerden yola çıkarak belirli bir yere geliniyor ve oraya sahip olduğun orjinal key i yazınca o şekilde de alınabiliyor. Tabi bunu denemedim o ayrı mesele.

Tekrar geçmiş olsun.

İlk başta steamdeki yolları denemelisin zaten sonra bu iş, sende orengabox var sanırsam benim keyim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EstrEmO -- 19 Eylül 2009; 21:59:45 >
  • Tek yapmanız gereken, Steam ID, kayıt edilirken girilen mail ve mevcut oyunların ödeme bilgilerini vermek.
    Hangi kredi kartıyla, hangi tarihte, transaction ID ile birlikte vs vs...

Daha sonra %99.9 geri geliyor hacklenen hesabınız.
  • peki hackleyen nasıl hackliyo ben onu merak ediyorum
  • quote:

quote:

Anladığım kadarıyla steam.log dosyalarından bağlantı geçmişini kontrol ediyorlar. Bilgi için teşekkür ederim dostum. Ben biraz araştırdım daha farklı bir yol buldum.

Tekrar geçmiş olsun.

İlk başta steamdeki yolları denemelisin zaten sonra bu iş, sende orengabox var sanırsam benim keyim yok

Evet bende orange box var, zamanında piyasaya çıkar çıkmaz almıştım DVD versiyonu olarak. Ordaki keyi kullanarak da geri alabilirim sanırsam. :)

• quote:

Arkadaşlar steam accountum hacklenmiş durumda ve kişiyle iletişim kuramadım ama hemen bütün bilgilerimle valveye supportdan bilgilerimi bildirdim.

Cevap alamazsanız küfür yazarsa filan benden bilmeyin ayrıca idler programı kullananlar ne olur olmaz şifresini degiştirsin tek ihtimal şuanda o program başka yaptığım bişeyde yok çünkü...

ben idle programı ile alakalı olduğunu sanmıyorum skin falan indirirken dikkat etmek lazım veya herhangi bir map veya skin sitelerine girerkende ve buldugunuz skin setup halinde ise indirmeyiniz ne olur ne olmaz bu arada bi format at istersen her ihtimale karşı çünkü drunken fool un hesabını çalacağını hiç sanmıyorum (idler in programcısı) saten valve adama hediye community knife verdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackF!Re -- 22 Eylül 2009; 13:05:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackF!Re

quote:

Arkadaşlar steam accountum hacklenmiş durumda ve kişiyle iletişim kuramadım ama hemen bütün bilgilerimle valveye supportdan bilgilerimi bildirdim.

ben idle programı ile alakalı olduğunu sanmıyorum skin falan indirirken dikkat etmek lazım veya herhangi bir map veya skin sitelerine girerkende ve buldugunuz skin setup halinde ise indirmeyiniz ne olur ne olmaz bu arada bi format at istersen her ihtimale karşı çünkü drunken fool un hesabını çalacağını hiç sanmıyorum (idler in programcısı) saten valve adama hediye community knife verdi

Bende bunun düşüncesindeyim bi çaresine bakıcaz formatın

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.