Şimdi Ara

Dokunmatik ekranlı Motorola E11 ile ilgili bilgiler ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Kısa süreli bir sessizlik döneminin ardından Motorola'nın dokunmatik ekranlı yeni telefonu ile ilgili bazı söylentiler ve fotoğraflar Mobile-review'da ortaya çıktı.

Resmi olarak tanıtımı yapılmayan E11, 108 x 57 x 14.2 mm boyutlarında, 139 gram ağırlığında tasarlanmış ve 900 / 1800 MHz'lik GSM frekanslarıyla uyumlu çalışabiliyor. Motorola E11'in çift band GSM desteğini göz önünde bulundurulacak olursak telefonun özellikle Çin pazarı için geliştirilmiş olduğunu düşünebiliriz. Telefonda, 2.8 inç 240x320 piksel ekran mevcut ve ekran 262.144 renk görüntüleyebiliyor. Anın yakalanması için telefonun arka kısmında 3 megapiksel çözünürlüğünde kamera konumlandırılmış. Bluetooth ve USB girişi üzerinden veri aktarımı gerçekleştirebilen E11'in dahili belleği microSD kartlar aracılığıyla yükseltilebiliyor.

Motorola E11'in ne zaman tanıtılacağı ve fiyat seviyesi belirsizliğini koruyor.

• klasik
  • abi 2010da telefon çıkaracak 262.144 renk ekran 3,0 mp kamera yapmış fiyatıda abartı olur büyük olasılıkla illa aldırmıcak kendini ya:(
  • tasarım olarak takoz demek , takoza hakaret olur
  • biri gözünü seviyim şunlara tasarım ne demek öğretsin

"tasarım olarak takoz demek , takoza hakaret olur"
  • husNUKE ; Benim gibi insanlar böyle takozları sevebiliyor işte. İşlevsellik önde gelebiliyor bazı insanlar için.
  • motorolayı küçümsemeyin arkadaşlar gerçekten komik.. ne nokia nede samsung uzaya uydu gönderemez... o teknoloji bir kaç firmada var en önde gelenide motorola lütfen saygı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekoo

motorolayı küçümsemeyin arkadaşlar gerçekten komik.. ne nokia nede samsung uzaya uydu gönderemez... o teknoloji bir kaç firmada var en önde gelenide motorola lütfen saygı..

aynen.

bu işten anladığın belli dostum.

yalnız moto bu ara cel phone division da (sadece orda) sıkıntı yaşadığı için beklenilen modelleri henüz çıkaramıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekoo

motorolayı küçümsemeyin arkadaşlar gerçekten komik.. ne nokia nede samsung uzaya uydu gönderemez... o teknoloji bir kaç firmada var en önde gelenide motorola lütfen saygı..

motorola mobil altyapı hizmetlerinde başarılı bir firma aynı zamanda cep telefonunun mucidi .....ama aynı başarıyı cep telefonu modellerine

yansıtamıyor...bu cihazı şekil olarak beğenmeyen takoz diyen arkadaşlara hak veriyorum görünümü pek güzel değil (zevkler kişiye

göre değişir beğenen olabilir)... cihazı beğenmeyince firma küçümsenmiş olmaz...bencede motorola -taa mono ekran dönemindede

tasarıma önem veren bir firma değildi halada ayynı yolda gidiyor.arada istisna güzel modelleri oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUSTİ43 -- 18 Eylül 2009; 0:13:06 >

• bu model 3 yıl önce çıkmış olsaydı iyi denilebilirdi
  • cep telefonları artık işlevden çok aksesuar olarak kullanılıyor.
  • motorola bence telefon üretmesin telefon alt yapısını yapsın yine iğrenç bir telefon yapmış
  • telefondaki sıfata bak :D
  • cebren ve hile yoluyla ve66 yı kardeşimden aldım o benim w890 la muhattap artık....

cihaz o kadar stabilki beyler ne takılma ne reset hiçbişey yok herşeyi tam bu ve benzeri cihazlarını moto türkiyeye hızlı getirse bu önyargıları aşacak gel görki adamların eli yavaş
  • adamlar telefon üretmiş işe yarıyomu yarıo siz onu bile yapamıyosunuzzz!!
  • motorola kendi halime bırakın beni diyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.