Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (286. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.886
Cevap
140
Favori
988.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla kardesim ben bugun montaji iyi olsun diye evden 80-90 km uzakliktaji biyere gittim bir dunya trafik yedim degdi diye dusunuyorum begendim isciligi benimde katkim buyuk tabi bugun aksamdir biniyorum iyiki lpg taktirmisim dedim yani. 42 lt tank takildi daha doldurmadim su 20 tl lik gaz bitsin ne yakiyor bir ogrenelim diye bekliyorum. Ve gold urununu cok araca takiyorlar gittigim yer cok buyuk ayni anda 6-7 araca lpg uygulaniyor neredeyse %70 gold takti forumlarda baktim izlenimleride cok iyi zaten 2 yil garantisi var bursek cikmasi durumunda atiker yardimci oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • star stopleonlarda var ibizada yok...

• bende benzin kesici role yok. bence gerekte yok. yeter ki deponda ceyrek depodan az benzin olmasin ki benzin pompasinda sorun olmasin.

• sinan3405 kullanıcısına yanıt
    Bakalim yarin cevre illeri de arayacagim insallah iyi birseyler cikar..

• quote:

Orijinalden alıntı: lzk52

Bakalim yarin cevre illeri de arayacagim insallah iyi birseyler cikar..

İnsallah hocam bende 20 tl gaz ile 83 km oldu daha bitmedi ne guzelmis. Depo yarima yakin yarin 50 tl benzin daha alirim 2 ay gider. Role olmasa bora dedigin gibi depo ceyrek olsun yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: kocak04

quote:

Orijinalden alıntı: e.caglar

quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

ibiza sc fr ile aranıza katıldım arkadaşlar :) ilk iş olarak kauçuk paspas alcam öneriniz var mı izmirde yaşıyorum

Hocam hayırlı olsun. Bayiden kauçuk paspas vermediler mi?

malesef sormak aklıma gelmedi çıkınca aklıma geldi

Hocam bana da 15 gün sonra kargoyla gönderdiler. Güya doğuş oto bayilere geç gönderiyormuş. Bayiden isteyin ve sakın para vermeyin.

Aradım görüştüm bugün fr ları halı paspas ile veriyolarmış bide satın alırken ben yoktum babam paspas yerine boya koruma yaptırdım dedi

Olurmu dostum ben 15 haziranda aldım vosmer den kaucuk paspas ile teslim ettiler araci.

Ben mbu dan aldım belki ondandır gidip görüşmek lazım çünkü satın alırken ben yoktum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ibizamialsam

Hocam boyunuz mu uzun yoksa ibizanin arkasi cok mu kisa?
    Polo tabi daha iyi ama fiyat farki cok fazla,o fiyata daha buyuk arac alinabilir.

1.83 boyum var ama ibizanın arkası hakikatten aşağı basık poloda böyle bir sıkıntı yaşamıyorum. Yoksa tercihim kesinlikle ibiza olurdu. Ama arkaya oturacaklarında başlarını eğerek oturmalarına gönlüm el vermedi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: drawback

quote:

Orijinalden alıntı: ibizamialsam

Hocam boyunuz mu uzun yoksa ibizanin arkasi cok mu kisa?
    Polo tabi daha iyi ama fiyat farki cok fazla,o fiyata daha buyuk arac alinabilir.

1.83 boyum var ama ibizanın arkası hakikatten aşağı basık poloda böyle bir sıkıntı yaşamıyorum. Yoksa tercihim kesinlikle ibiza olurdu. Ama arkaya oturacaklarında başlarını eğerek oturmalarına gönlüm el vermedi..

Başlarını öne eğmek mi? Üstadım benim boyum 1.81 ki hem öne yolcu tarafına, aynı durumda arka tarafa da rahat bir şekilde oturuyorum. Evet bir C segmenti araç kadar ferah bir diz mesafesi sunmasını beklemek saçma olur ama polo ile arasında ben bir fark göremedim. Bence biraz abartıyorsunuz.

• 1.2 tsi kullanıcısı arkadaşlar, motor ilk çalıştığında sanki dizelmiş gibi ses çıkarması size de öyle geliyor mu?

• Atmosferik benzinlilere göre sesli çalışıyor. Turbodandır diye düşünüyorum.
  • Benim ki 1,4 bizimki de öyle çalışıyor. kitapçıkta yazıyor. ilk çalışmada bir süre dakika gürültülü ve sarsıntılı olur diye..
  • arkadaşlar merak ettiğim bir konu var bu araçlara multimedia teyp uygulanmıyormu yada uygulayan varmı
  • nacakcizade28 N kullanıcısına yanıt
    multimedya teypten kastın navigasyonlu dokunmatik ekran mı kardeş..
  • Evet doğrudur

• Evet doğrudur

2013ten önceki modellere uygulanıyor sanırım fakat 2013te dörtlülerin düğmesi tam ortada olduğu için olamayabilir veya dörtlülerin düğmesi başka yere alınabilir...arabamın bakımına gittiğimde bayide katalog görmüştüm lg idi sanırım bütün modellere uygun vardı...bence uygulanır...sanırım sahibindende var ama 1700 tl idi fiyatı
  • Değmez o kadar paralara en güzeli kaliteli bir navigasyon alıp takmak değilmi?

• Değmez o kadar paralara en güzeli kaliteli bir navigasyon alıp takmak değilmi?

bencede değmez navigasyonda sanırım belli yıllarda tomtom markası için ön hazırlığı varmıs ama son modellerinde yok..ama herhangi bi navigasyon cihazıda takılabilir 150-200 tlye güzel navigasyonlar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacakcizade28

arkadaşlar merak ettiğim bir konu var bu araçlara multimedia teyp uygulanmıyormu yada uygulayan varmı

Örnek isterseniz de hadi aşağıdaki linki tıklayın :
    http://www.seatriderturkey.com/mk4-6j-2008-gunumuz/4846-ibiza-6j-multimedia-dvd-dokunmatik-teyp.html
  • 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.