Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (715. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.886
Cevap
140
Favori
988.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul bayileri kesinlikle daha uygun fiyat ve park sensörü + boya koruma hediye ediyorlar. Doğuş bu konuda yardımcı olmayı sevmiyor. )

Peki ben doğuştan aracı alacağım için bunları orada bu fiyatlara yaptırmam mı mantıklı?

Park sensörü için 323 TL alıyorlar. Değer mi?
    Orta kol dayama 630 TL alıyorlar . Değer mi?

Bagaj havuzu için kesinlikle dışarıdan alacağım.

Birde araç 15 inç jant 16 inç jant kullanan ve yardımcı olacak var mı?
  • Bence değmez. Orta kol dayamayı çok daha ucuza halledersiniz. Niye illa orijinal olsun diyorsunuz. Park sensörü kalite farkediyor. Ama bana yine de pahalı geldi.
  • Arkadaşlar internetten yapışkanlı şerit almıştım, bugün uyguladım ama ilerleyen zamanlarda sökülürmü bilmiyorum. Şimdilik yerine güzel oturdu görünüm olarak ben beğendim uygulamadan sonra pişman olmadım, tabi kişiden kişiye değişir bu beğenme durumu ;) Ben kırmızı diye sipariş ettim ama koyu turuncu, kiremit rengi gibi tarif edebilirim size, resimlerde de gördüğünüz gibi rengi farklı ışık şartlarında farklı duruyor...

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

• Son zamanlarda fiyat alan oldumu 1.2tsi style yada referance icin?

Antalyada 1.2tsi kullanan varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konya Attarlar Seat İbiza Style 45.900 TL , Style Plus paketle birlikte 47.700 TL fiyat alındı. Yalnız bu bayinin elinde olan sadece beyaz renk seçeneği için geçerliydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar sandero mu ibizami diye soru yoneltsem sandero icin sadece 1.5 dci motor icin karsilastiriyorum ibiza daha kaliteli ic mekan kalitesi ibizanin altinda sandero bide yakit konusundada bilgi verirseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: thejollyjoker

Konya Attarlar Seat İbiza Style 45.900 TL , Style Plus paketle birlikte 47.700 TL fiyat alındı. Yalnız bu bayinin elinde olan sadece beyaz renk seçeneği için geçerliydi

Hangi versiyon hocam ?

1.2 TSI mi 1.0 TSI mi ? DSG var mı ??
  • 1.2 TSI 90 manuel üstadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 39.900 luk 1.0 referance i kaca dusutturebilirim arkadaslar bayide.

Birde sigorta dahil degil dediler fiyata.0 araclarda sigorta dahil oluyordu galiba benim bildigim

• @headhuntergs

Merhaba, araç tutucu guzel duruyor kullanım sıkıntısı yoksa marka yada link rica etsem. Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: itsmyturn

@headhuntergs

Merhaba, araç tutucu guzel duruyor kullanım sıkıntısı yoksa marka yada link rica etsem. Tesekkurler

Merhaba, ben memnun kaldım üründen. Şöyle bir durum var, aynısını abimin opel içinde aldık ama onun plastik yapısına mı uymadı yoksa iyi uygulayamadım mı bilmiyorum birkaç günde düştü. Ama benim ibiza da çok iyi yapıştı 2 aydır kullanıyorum çok sağlam duruyor.

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/360-donebilen-manyetik-miknatisli-telefon-tutucu-220007833 (Ben 19 liraya almıştım, bu üründen satan çok var sitede daha uygun fiyata bulabilirsiniz bence, ama iki tane aldık ikiside buradan sorunsuz gönderildi onu belirteyim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headhuntergs -- 29 Mayıs 2016; 2:50:37 >

• Tam bizim araca gore gercekten, tesekkurler.

• ukubat U kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz tabi degisiklik oluyodur bayiden bayiye ama ben istemeden verdikleri icin boyle dedim cunku ben bunlari istemiyorum bana su hediyeyi verin dedigimde vermediler verebildikleri hediyeler bunlarla kisitli galiba bir boya ve koltuk korumasi bagaz havuzu yada hali paspastan daha pahalidir normalde ama bunlari vermiyolar mesala cok dil doksen belki bir ihtimal anlatmak istedigim buydu benim

• Arkadaşlar selamlar.
    Herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum
    Bu ay başında 1.0 lt 110 bg DSG Style paket İbiza HB ve aynı özelliklerde İbiza ST olmak üzere 2 araç aldık. İbiza HB'yi 53900TL'den 50750TL'ye, İbiza ST'yi 54900TL'den 51750TL'ye düştüler. Park sensörünü de hediye ettiler. Opak beyaz renkte seçtik araçları ve beklemeden hemen teslim ettiler. Yaklaşık 1 aydır. İbiza ST'yi kullanıyorum ve şimdilik -maaşallah diyelim- beni pişman edecek bir durum olmadı. Sadece şehir içi yakıt ortalaması 8lt'nin altına inmedi, henüz 2. depodayız, umarım zaman içinde daha iyi değerlere ulaşacağız.
  • Hayırlı olsun

Demiriz ilerleyen zamanlarda araba, özellikle motor ile ilgili tecrübelerini aktarmanı bekliyorum.
  • İyi sürüşler, ben de bu hafta alacağım. Kendi aracımı satamadım daha.. Ama ibiza için sabırsızlanıyorum :) umarım yakıt düşer :)

• itsmyturn kullanıcısına yanıt
    ben de aynısını çinden almıştım yalnız geçen hafta a101 lere de geldi 5 lira civarındaydı bi göz at istersen kalanlardan bulabilirsin belki
  • headhuntergs H kullanıcısına yanıt
    Aliexpress te 2.5 dolara aldım ama tutamadı note4 ü. Dönüyor sürekli.

• tshoba kullanıcısına yanıt
    Tsk ancak kalmaz mumkun degil:)

• Death Time kullanıcısına yanıt
    Bende Note4 için aldım bunu, telefonun az şekilde dönmesi için mıknatıslı tutucuyu öyle bir yere yapıştırmanız lazımki telefonu o mıknatına yerleştirince telefonun arka alt kısmı konsolun bir yerine dayanması lazım. evet boştayken dediğiniz gibi dönüyor. hatta ben ekstra olarak resimdeki gibi telefonu takınca arka alt kısmının geleceği yere şu kaydırmaz yumuşak plastik 5 liralık telefon tutucudan tam oraya göre küçük bir parça kesip çift taraflı bant ile yapıştırdım. Kesinlikle bu şekilde yapmanızı tavsiye ederim telefon hiç oynamıyor ve dönmüyor, ayrıca alt arkasında kaydırmaz destek olunca rahat rahat dokunmatik ekranda oynama yapabiliyorsunuz.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• 
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.