Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (670. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.886
Cevap
140
Favori
988.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 668669670671672
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bora abi bornova sanayide voscara mı yaptırıyordun bakımlarini?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ectilase

Tavsiyenize ihtiyacım var forumdaşlar.
    215/45R16 olan ebatlarda, istediğim lastik modelleri oldukça yüksek fiyatlarda veya model çok az.
    (Michelin alpin 5 yada goodyear kar lastikleri)
    İnternet fiyatlarından bahsediyorum tabiki.
    Erzurumda kış lastiği hayati öneme sahip, o sebeple iyi bir lastik almak istiyorum ibizama. (Kışın bağrında sakaltutan gibi yerlerden gidip geleceğim için sakaryaya)
    Bayiye gidersem de, abi al bunu, en iyisi bu diye kazıklanmaktan çekiniyorum açıkçası.
    Fikriniz tavsiyeleriniz nelerdir. Teşekkürler.

Arkadaşlar yardımınızı bekliyorum,araya kaynadı sanırım.
    Lastik-jant ikilisini değiştirmek bana nasıl bir külfet getirir, önerir misiniz?
  • emin616 kullanıcısına yanıt
    Vw özel İzmir servisi diye geçiyor adı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 15 gün arkadaşlar, ilgilenenler arayabilir.

http://www.sahibinden.com/241734135

Kazasız, temiz, ekstralı araçtır. Pazarlık payım vardır.

Kardeşim bende senin gibi ilk bakımım olduğu için servise gideyim daha iyi olur diye düşünerekten trabzon servise gittim.Arabamın ön takımlarının kontrolünü ve sağ ön kapımdan ses geldiğini belirttim onların ücretli olduğunu söylediler yağ,polen,karter tıpası vs. Benden 470 lira aldılar.trabzondan giresuna döndüm aracım 1 gün sonra servis uyarısı verdi yıllık bakım için arabama güncelleme bile yapamadılar telefon açtım boş zamanında getir bakarız dediler dalga geçer gibi.Yani demem o ki eğer gideceğin servis sadece SEAT ise 1 kez olsun götürmende fayda var yok hem seat hem vw servisi ise kapılarından geçme derim vw servislerinin çoğu seat araçlara üvey evlat muamelesi yapıyor o gün arabayı yakacaktım orda sinirimden

• quote:

Orijinalden alıntı: nacakcizade28

Kardeşim bende senin gibi ilk bakımım olduğu için servise gideyim daha iyi olur diye düşünerekten trabzon servise gittim.Arabamın ön takımlarının kontrolünü ve sağ ön kapımdan ses geldiğini belirttim onların ücretli olduğunu söylediler yağ,polen,karter tıpası vs. Benden 470 lira aldılar.trabzondan giresuna döndüm aracım 1 gün sonra servis uyarısı verdi yıllık bakım için arabama güncelleme bile yapamadılar telefon açtım boş zamanında getir bakarız dediler dalga geçer gibi.Yani demem o ki eğer gideceğin servis sadece SEAT ise 1 kez olsun götürmende fayda var yok hem seat hem vw servisi ise kapılarından geçme derim vw servislerinin çoğu seat araçlara üvey evlat muamelesi yapıyor o gün arabayı yakacaktım orda sinirimden

aynen katılıyorum audi-seat bayii, serviste aynı yer, seat ise hele ibiza ise birde lpg li ise resmen aidsli muamelesi yapılıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa-_- -- 27 Kasım 2015; 11:29:04 >

• nacakcizade28 N kullanıcısına yanıt
    e hani araç 2 sene garantiliyidi? Garantinin sadece adı var kendisi yok malesef MBU sadece seat a bakıyor diye biliyorum ama emin değilim. En iyisi kendimiza 1 tane sağlam usta bulalım birley olduğunda ona yaptıralım. Yoksa servis bize yolacak. Servise gitme işinden vazgeçtim zaten motor garanti dışı. 250 Tl ye tğm bakımları yaptırmak varken neden fazlasını verelim. Hizmeti iyi olsa eyw verilir. Herkes servislerden şikayetçi. En iyisi Esnaf kazansın.
  • Sabah ise giderken ufak bir goruntu. Polis donecegine 1m kala sinyal veriyor.

• Cümleten hayırlı akşamlar multimedya taktırmak için gerekli olan 4lü düğme grubunu nasıl temin edebiliriz bilen arkadaşlarım varmı?

• Arkadaşlar bu aralar araba almayı planlıyoruz. Aklımız Seat Ibiza'da kaldı. Bu araç hakkında düşünceleriniz nelerdir ? 2010-2011-2012 model olabilir. 28.000-32.000 TL arası bir rakam veriyor sorduğum kişiler. Fiyatı uygun mudur ? Bu arabanın yerine alınabilecek başka bir araç var mıdır ?
    0Paylaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacakcizade28

Cümleten hayırlı akşamlar multimedya taktırmak için gerekli olan 4lü düğme grubunu nasıl temin edebiliriz bilen arkadaşlarım varmı?

4'lü düğme grubu için saçma sapan fiyatlar istiyorlar bence gerek yok. Custom bir çalışma yaptırarak, çok güzel iş çıkartabilirsiniz. Kendi aracıma yaptırdım bir kaç ay önce, fotoyu bilgisayara yükleyince buradan paylaşacağım. Dilerseniz bilgi edinebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sHiM -- 29 Kasım 2015; 23:38:01 >
  • Eugnie kullanıcısına yanıt
    1 hafta oldu 2014 reference modeli 33 e kayinpedere aldık 1.4 motor... Kaza bela yok. Tek arka tampon sağ taraf boyalı okadar bir de avuç için kadar sağ arka çamurluk. (Tamponun devamı niteliğinde) 27 binde.

Bunu neden yazdım fiyat olarak aklında bulunsun diye. Acele etme elbet nasibinde birşeyler vardır...

• KW v2 coilover ile birlikte biraz daha yakışıklı olduk sanki :)

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

• quote:

Orijinalden alıntı: boraaaaa

1 hafta oldu 2014 reference modeli 33 e kayinpedere aldık 1.4 motor... Kaza bela yok. Tek arka tampon sağ taraf boyalı okadar bir de avuç için kadar sağ arka çamurluk. (Tamponun devamı niteliğinde) 27 binde.

Bunu neden yazdım fiyat olarak aklında bulunsun diye. Acele etme elbet nasibinde birşeyler vardır...

1.4 dediginiz dizel motormu?

• quote:

hayırlı olsun fiyatı iyiymiş, lpg var mı? 2014 e göre km biraz fazla ama
  • quote:

Hayırlı olsun Bora abi. 2014 için güzel fiyata almışsın. Herhalde ufak boyalarla dolayı biraz uygun oldu. Birde esp li model ise süper.

• sHiM kullanıcısına yanıt
    Araç süper gözüküyor. Jantlar kaç inç.

• cgty89 C kullanıcısına yanıt
    Dizel motorlar 1.6 oluyor. Bizim aldığımız benzinli.

• quote:

Orijinalden alıntı: emin616

Araç süper gözüküyor. Jantlar kaç inç.

Tesekkur ederim daha iyilerini senin olsun hocam, jantlar 17 inc standart cupra janti 215/40/17 lastik olculeri de

Normalde 35 yazmıştı. Kendisi leon alacakmış anlaşmış wosmerle bizede iyi denk geldi aldık.

• 
Sayfa: önceki 668669670671672
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.