Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (616. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.886
Cevap
140
Favori
988.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sseker

Arkadaşlar selam.
    Aracın radyo kodu biryerlerde yazıyor mu?
    Lazım olursa nereden bulacağız?

Bu arada daha önce sormuştum, denedim: Dvd medyayı okumuyor bizim cihazlar :)

Serviste ücretsiz vermişlerdi bana. hatta ben istemeden kitapçığa yazmışlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinan3405 kullanıcısına yanıt
    Şu teybin arkasında A-l, A-R ve A Şase işareti olan yerlere Aux kablosu baglanabiliyor zannimca. Hatta line 1 ve lin2 olarak çift giriş var. Bu hafta bununla ugrasacam. becerebilirsem mutlaka foto ve aciklama atarim. Ayrica 4 lu flaşor düğmesini aşağıya almak için gerekli kablodan 3 tane getittirmeyi düşünüyorum. talep olursa haber verin. Turkiyede tanesine 85$ diyorlar. 45$ a kargo dahil getittirebilirim.

• dentv kullanıcısına yanıt
    Abi 130 lira diyorlarsa cok iyi. geçende sordum 210 lira dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: cotyora666

Parça kodu Varmı ? Resim yüklemek istedim kod için yükleyemedim bu gn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unalgungor kullanıcısına yanıt
    Ustadim amacım ortalıkta kablo gozukmeden aux girişini aşağıya taşımak. teybin ortasindan kablo sarkinca olmuyor hoşuma gitmiyor. yarin ilk isim aux kablo ve soket pimlerini ayarlayip teybin arka kısımlarına monte etmek. sonrasi çok kolay olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: dentv

quote:

Parça kodu Varmı ? Resim yüklemek istedim kod için yükleyemedim bu gn

6J0927137b
     ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

• cotyora666 C kullanıcısına yanıt
    6J ile başlayan kod evet bence farklı servislerden fiyat alın

• quote:

Orijinalden alıntı: dentv

6J ile başlayan kod evet bence farklı servislerden fiyat alın

dugme Grubu'nu ben aldım. Alali 6 ay oldu. filtreleri almak için gittigimde bilgi amacli sordum. 125 liraya aldigim tus grubu 210 lira olmus. neymis euro artmış. ula dedim euro %50 mi artti. tipik Doğuş kazigi işte.

• cotyora666 C kullanıcısına yanıt
    eyvallah
  • elm 327 almak istiyorum. tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz? ozellikle aracin motor suyu isisini gozlemlemek istiyorum.

• quote:

elm 327 almak istiyorum. tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz? ozellikle aracin motor suyu isisini gozlemlemek istiyorum.

Abi kesinlikle on off dugmeli al aracin her turlu bilgisini veriyor ve bir suru ariza siliyor veya tesbit ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sinan3405

quote:

elm 327 almak istiyorum. tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz? ozellikle aracin motor suyu isisini gozlemlemek istiyorum.

Abi kesinlikle on off dugmeli al aracin her turlu bilgisini veriyor ve bir suru ariza siliyor veya tesbit ediyor

dedigin bu mudur?
     ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sinan3405

quote:

dedigin bu mudur?

Aynen abi bu urun

• quote:

http://www.ebay.com/itm/Vgate-iCar2-OBDII-OBD2-ELM327-Smart-Auto-Diagnostic-Scan-Tool-Bluetooth-WiFi-/271684807425?hash=item3f41ad2b01&item=271684807425&var=&vxp=mtr Ben bu üründen almıştım, kendime ve arkadaşlarıma gayet kaliteli bir ürün.

• quote:

Telefon ıos mu androıd mi ?? Ona göre al

• ya bugün çok entresan bir şey oldu. yolda giderken göstergede airbag lambası yandi. söndü yine yandi. halen de yanik. koltuk alti soketlere baktim hersey yolunda gözüküyor.elm 327 ile Söner mi bu lamba? telefon android Deniz abi.

• quote:

ya bugün çok entresan bir şey oldu. yolda giderken göstergede airbag lambası yandi. söndü yine yandi. halen de yanik. koltuk alti soketlere baktim hersey yolunda gözüküyor.elm 327 ile Söner mi bu lamba? telefon android Deniz abi.

Android ise güzel , ıos için olan elm ler pahalı biraz daha , söner büyük ihtimal

• Ordu da Aykar seat vw özel servisinde lambayi söndürdüm ücret almadilar. Ama elm 327 yi almak istiyorum. severim aracin incigini cincigini görmeye

• quote:

Ordu da Aykar seat vw özel servisinde lambayi söndürdüm ücret almadilar. Ama elm 327 yi almak istiyorum. severim aracin incigini cincigini görmeye

Benim link verdiğim cihazla birçok arkadaşın arizasini sildik. İse yarıyor..

• Anca cekebildim resim. Gercekten tak unut bir camera bu A118C modeli. Dikiz aynasinin arkasina gelecek sekilde monte ettim.
    @boraaaaa
    @CAN264
     ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emin616 -- 2 Ağustos 2015; 14:00:56 >

• 
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.