Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.886
Cevap
139
Favori
988.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ön taraf banada öle geldi yaw, bilmiyom amblem olurmu olmazmı olmazsa sökerim zaten :)
    neyse bakalım bekleyelim görelim...
  • Melih kardeşim eline sağlik , imzamiz hayirli olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChymerA

Melih kardeşim eline sağlik , imzamiz hayirli olsun

Eyvallah Erdem. Ya sen kaça almıştın tavan spoilerini? Ben de orjinalini mi alsam yoksa sanayidekini mi karar veremedim de...
  • ertuğ amblemi kırmızı yapıp ambleme farklı bir boyut da getirebilirsin
  • ben de geldim =)
  • aracımın resimlerini paylaşayım o zaman =)

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSZ -- 25 Eylül 2009; 11:22:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _opeth

ertuğ amblemi kırmızı yapıp ambleme farklı bir boyut da getirebilirsin

Vedat bir arkadaş var yeni ibiza sahibi o mesela logoyu değil de ön kromaj çerçeveyi önce komple siyah yaptı benim gibi sonra da o çerçevenin altını sağını ve solunu ince bir kırmızı çizgiyle kaplattırdı, o mesela baya güzel oldu. Kırmızı diyince aklıma o geldi şimdi

O arkadaş da siteye üye olmuş galiba, koyar o da yakında resimlerini.

Serkan pm attım sana, buraya yazı yazmışsın gibi görünüyo hatta ama nedense yayınlanmamış henüz. Belki de yeni üye oldugundan olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

quote:

Orijinalden alıntı: _opeth

ertuğ amblemi kırmızı yapıp ambleme farklı bir boyut da getirebilirsin

Vedat bir arkadaş var yeni ibiza sahibi o mesela logoyu değil de ön kromaj çerçeveyi önce komple siyah yaptı benim gibi sonra da o çerçevenin altını sağını ve solunu ince bir kırmızı çizgiyle kaplattırdı, o mesela baya güzel oldu. Kırmızı diyince aklıma o geldi şimdi

O arkadaş da siteye üye olmuş galiba, koyar o da yakında resimlerini.

Serkan pm attım sana, buraya yazı yazmışsın gibi görünüyo hatta ama nedense yayınlanmamış henüz. Belki de yeni üye oldugundan olabilir.

artık görünüyo sanırım mesajlar =)
  • Hoşgeldin tekrardan Serkan. Seni de 12. üyemiz olarak ekledim. Aslında birince olarak eklemek lazımdı ama :)

Arkadaşlar Serkan büyük ihtimalle yeni ibiza'yı ilk alan kişi. O gördüğünüz beyaz araba benim almayı kafaya koydugum hatta üstüne satıldı ibaresini yerleştirdiğim arabanın ta kendisidir. Tam kapora yatıracaktım ki ani bir baskınla kendisi almış beyaz ibizayı bana da siyahı kaldı işte

Maşalah araban süper hacı, kazasız belasız kullanırsın sen de inşallah...

Bu arada arka spoileri kaça veriyodu ya bizim adamlar senin aklında mı fiyatı ? Servite boyası filan dahil 300-350 gibi bi fiyata düşmüş de arada kaldım hangisini alsam diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 25 Eylül 2009; 12:34:32 >
  • quote:

Hoşgeldin tekrardan Serkan. Seni de 12. üyemiz olarak ekledim. Aslında birince olarak eklemek lazımdı ama :)

Arkadaşlar Serkan büyük ihtimalle yeni ibiza'yı ilk alan kişi. O gördüğünüz beyaz araba benim almayı kafaya koydugum hatta üstüne satıldı ibaresini yerleştirdiğim arabanın ta kendisidir. Tam kapora yatıracaktım ki ani bir baskınla kendisi almış beyaz ibizayı bana da siyahı kaldı işte

Maşalah araban süper hacı, kazasız belasız kullanırsın sen de inşallah...

Bu arada arka spoileri kaça veriyodu ya bizim adamlar senin aklında mı fiyatı ? Servite boyası filan dahil 300-350 gibi bi fiyata düşmüş de arada kaldım hangisini alsam diye.

valla kardeşm enteresan bi tesadüf oldu bizimkisi =) hepinizin araçları birbirinden güzel hepinizi kazasız belasız kullanın inş.. arka spoileri ben 200 liraya yaptırdım ama serviste 300-350 liraysa bence servistekini al =)
  • arkadaşlar bu app plakanın bize maliyeti nedir ve çıkartması zormudur?
  • serkancım hoşgeldin, burada çok sağlam muhabbetler olucağına eminim, iyisindir inşallah..
    jantları görmemiştim almışsın en sonunda hafifleri :) hayırlı olsun, sıkılmadın dimi arabadan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: harmonyoa

arkadaşlar bu app plakanın bize maliyeti nedir ve çıkartması zormudur?

çıkartması kolaydırda mühür olayları var o işin tam bilemiyom bilen biri vardır mutlaka..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ertug-TR

quote:

Orijinalden alıntı: harmonyoa

arkadaşlar bu app plakanın bize maliyeti nedir ve çıkartması zormudur?

çıkartması kolaydırda mühür olayları var o işin tam bilemiyom bilen biri vardır mutlaka..

Çok kolay bişey. Bir tane muameleciye gidiyosunuz çift mühürlü app plaka yaptırcam diyosunuz. O da plakanızın nerden çıktıgına bakıyo ve eğer sorun çıkarmayan bir ilçeye baglıysanız benim gibi ertesi gün app plakalarınız hazır oluyo.

Fiyat olarak da genelde 100-150 arası değişiyo muamelecesine göre Benim tanıdık vardı da biraz daha ucuza halletmiştim.

Cem 200 de uygunmuş ya düşünüyim ben biraz servisi 300e razı edersem serviste yaptırırım ama.
  • cem bende bu jantlardan istiyorum

olmazsa adresini ver bir gece gelem caktırmadan götüreyim
  • diğer arkadaşlara mesaj attınmı melih, resimler için... bu arada yarın sanayiye gidebilirim belki görüşürüz müsait olursan 3 4 gibi :) olmadı ararım...

@opeth düşündüm ama erken onun için çok fazla kaçar yani :) şimdilik siyah düşünüyom bide arkasını yaptırırım, ön plaka altını düşünmüyom artık :)
  • quote:

diğer arkadaşlara mesaj attınmı melih, resimler için... bu arada yarın sanayiye gidebilirim belki görüşürüz müsait olursan 3 4 gibi :) olmadı ararım...

@opeth düşündüm ama erken onun için çok fazla kaçar yani :) şimdilik siyah düşünüyom bide arkasını yaptırırım, ön plaka altını düşünmüyom artık :)

Abi şimdi geldim eve ya teyzemle sürüş talimi yaptık da kagıthanede

Bugün staj defterimi yazmaya başlamam lazım, saat 5e kadar çıkamam heralde evden. Malum p.tesi baslıyo okul...

Resimleri olmayan bir iki arkadaş var onlara da pm atıyım dediğin gibi
  • quote:

quote:

diğer arkadaşlara mesaj attınmı melih, resimler için... bu arada yarın sanayiye gidebilirim belki görüşürüz müsait olursan 3 4 gibi :) olmadı ararım...

Abi şimdi geldim eve ya teyzemle sürüş talimi yaptık da kagıthanede

Bugün staj defterimi yazmaya başlamam lazım, saat 5e kadar çıkamam heralde evden. Malum p.tesi baslıyo okul...

Resimleri olmayan bir iki arkadaş var onlara da pm atıyım dediğin gibi

tembel seni ben verdim bile
  • Sen okulu bile bitirdin hacı :) Benim daha 2 + 0,5 senem daha var
  • arka plakalık, ön çerçeve ve logo kaplandı bugün ,lk tepkiler çok iyi burayada resimlerini koyuyom sıcak sıcak..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.