Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (595. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.885
Cevap
139
Favori
988.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çok teşekkür ederim yardımlarınız için, çoğu kişi bu karşılaştırmada ibiza diyor zaten, vardır bir bildikleri:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boraaaaa

quote:

Orijinalden alıntı: lzk52

quote:

Klima lpg yakıyor de bana

Aynen, benimki lpg de, sizinki kokladigi icin azcikta hava yakiyor..

Yaktığı hava olsun da benzin olmasın :D Ne çekiyorsak bu benzinden zaten...

Kisin 370 gidiyordum, bugun gaz bitti full sehir ici ve klima sicaklik 45 derece gaz 280 de bitti.. Ya BP nin gazi bozuldu ya da bu ay ben agresif killandim. Bu arada Seat tan mesaj geldi BP den yakit alimina %3 hediye diye..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• lzk52 kullanıcısına yanıt
    Baya düşmüş bu sefer menzilin. Belki klimadandır. Gerçi bir de senin araç sanırım St idi onun için biraz daha fark edebilir bizimkinden.
  • quote:

Baya düşmüş bu sefer menzilin. Belki klimadandır. Gerçi bir de senin araç sanırım St idi onun için biraz daha fark edebilir bizimkinden.

Aslinda motor ayni motor, agirlik farki da pek yok. Birde sehir ici cok kisa mesafeler, dur kalk surekli motor sustur gir cik vs. Tabii ustune klima..

• Arkadaşlar dikkatimi birşey çekti geçenlerde.
    Gündüz güçlü güneş ışığı varsa, göstergelerin(hız-devir paneli) aydınlatması kendiliğinden çalışıyor. (Far ve parklar kapalı)
    Gölgeye geldiğinizde kapanıyor.
    Bunun için bir sensör olması lazım. Nerede acaba bu sensör?
  • Arkadaşlar 2016 ibizalar yaz sezonu bitince gelirler mi sizce ?
    İbizalar da euro 6 motora geçmiş, makyajlı kasaya iyi bir zamla gelmeseler bari..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sseker S kullanıcısına yanıt
    Tahmini söyliyim ya ön konsolda camın oralarda yada dikiz aynasının oralardadır bence...

• Arkadslar merhaba, plasti dip sprey boya aldim siyah, arka plakanin oldugu kisim ve on izgara altini boyamayi dusunuyorum. Dikkat etmem gereken birsey var mi ya da soyle yap daha saglam olur diyebileceginiz birsey

• quote:

Orijinalden alıntı: sseker

Arkadaşlar dikkatimi birşey çekti geçenlerde.
    Gündüz güçlü güneş ışığı varsa, göstergelerin(hız-devir paneli) aydınlatması kendiliğinden çalışıyor. (Far ve parklar kapalı)

Aramiza hoşgeldin. Bu gösterge isini ne zamandir diyecektim , siz belirtmissiniz. Dikkatinizi takdir ettim doğrusu. Bu arada size lpg tavsiye ederim. İnanın tadına varınca insan arabasini daha çok seviyor. Birkaç gündür forumdan uzaktim. Baktim Sinan gelmiyor düştük yollara. Vezirköprü - Kırıkkale-Kırşehir -Bolu derken bugun Adapazarı'na indim. 3 gündür yollardaydim inanin cok keyifli , birde tekim ki deymeyin keyfime.(hatun annesinin yaninda) tabi bir forum arkadasimin yanimda olmasını isterdim. uzun yolda araç inanilmaz keyifli. 1000 km ye yakin yol yapmışım. kac lira yaktigimi yazmicam nazar deymesinden korkuyorum. Ancak lpg yi genelde 1.90 dan falan aldim. fena uygun yani. Geçtiğimiz persembe lpg bakimi gelmişti onu yaptirdim. kiti takilali tam bir sene oldu. 19.000 deyken simdi 37.500 de. yani insan fena gaza geliyor. Herkese kazasiz güzel hayırlı surusler dilerim.

• Sinancigim iç aydinlatma ampullerini nerden aldin. Arka koltuk kismini aydinlatmasi nasıl? orjinalleri ozellikle arka kısmı hiç aydinlatmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cotyora666

Sinancigim iç aydinlatma ampullerini nerden aldin. Arka koltuk kismini aydinlatmasi nasıl? orjinalleri ozellikle arka kısmı hiç aydinlatmiyor.

Abi bizim led satan bir abi var deniz abi ile gittik degistirdik tanidik oldugundan kutudan cikarip deneme sansimizda oldu dipsiz led 2 adet 1 adette sofit ampul kullandik sofit 4.1 mm ledleri taktiktan sonra ozellikle on kisim super oldu arka tarafa isik siddeti gelmiyor fazla. Eski ampullerden kat kat iyi bunu belirteyim.
    Ust isik kapagini ayna tarafindan elle cekip cikartiyoruz yapamaz iseniz video cekerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinan3405 -- 7 Temmuz 2015; 23:48:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan3405

quote:

Sinancigim iç aydinlatma ampullerini nerden aldin. Arka koltuk kismini aydinlatmasi nasıl? orjinalleri ozellikle arka kısmı hiç aydinlatmiyor.

Abi bizim led satan bir abi var deniz abi ile gittik degistirdik tanidik oldugundan kutudan cikarip deneme sansimizda oldu dipsiz led 2 adet 1 adette sofit ampul kullandik sofit 4.1 mm ledleri taktiktan sonra ozellikle on kisim super oldu arka tarafa isik siddeti gelmiyor fazla. Eski ampullerden kat kat iyi bunu belirteyim.
    Ust isik kapagini ayna tarafindan elle cekip cikartiyoruz yapamaz iseniz video cekerim.

Toplamda 3 ampul var yani ön tavanda. 2 adet dipsiz led ve 1 adet 4.1 mm sofit dimi? bagaja ve torpidoyada da böyle bir uygulama yapamaz miyiz ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sinan3405

quote:

Toplamda 3 ampul var yani ön tavanda. 2 adet dipsiz led ve 1 adet 4.1 mm sofit dimi? bagaja ve torpidoyada da böyle bir uygulama yapamaz miyiz ?

Aynen abi 3 adet. Torpidida 1 adet dipsiz led bagajdada yine 1 adet sofit var. Ben yaptim onlarda beyaz led.

• cykilic kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldiniz :) fakat o kadar yol gidiyorsanız mutlaka LPG taktırın ;)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kisin 370 gidiyordum, bugun gaz bitti full sehir ici ve klima sicaklik 45 derece gaz 280 de bitti.. Ya BP nin gazi bozuldu ya da bu ay ben agresif killandim. Bu arada Seat tan mesaj geldi BP den yakit alimina %3 hediye diye..

Daha öncelerde denemiştim bp Yi diğer arabalarımda gitmiyordu araba , çekiş düşüyordu ne zaman bp den alsam , gazı son 2-3 aydır PO dan alıyorum çok memnunum lukoilde güzel gaz tavsiye ederim , ayrıca o kadar çok yakmamsı lazım bence ya gazdan ya ayarlar da birsey var yAda bujiler ne durumda ne zaman değişti , birde takıldıysa buji orjinalmi ?

• dentv kullanıcısına yanıt
    Aygaz pahalli biraz ama menzili çok iyi. Havza da 2.09 dan depoyu fulledigimde seri kullanmama rağmen 440 km gimistim. 34 litrelik kazan ile. aancak bp ve shellden aldiklarimda 400u zor görüyordum. Çekiş konusunda Aygaz Mogaz ve orjinal milangazi tek geçerim. Orjinal diyorum çünkü bazı istasyonlar milangaz pompasindan farkli faturasiz gaz veriyorlar. Hatta shellden aldigim gaz enjektorlerimi bozmustu. enjektorleri degistirip faturayi firmaya kesmislerdi. maalesef gazin iceriginin ne olduğunu öğrenememistim. marka bile olsa güvenilir istasyon çok onemli. lpg ve mazot suistimale çok musait. eh bizde de şerefsiz hirsizdan da bol bir sey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cotyora666 -- 8 Temmuz 2015; 3:25:24 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kuzen muhtemelen hava basmislar senin depoya. hatırlarsan Ordu da Gulyali dan dönüşte Akpet te başıma gelmisti. Dolu depo ile 60 km yol yapmış üzerine bu istasyondan gaz almistim. 17 litre gaz basmislardi. durdurmasam daha basiyorlardi. kavga dövüş ayrilmistim ordan. 300 km sonra gaz bitmisti. yani 17 litrelik gaz pufff

• quote:

quote:

Aramiza hoşgeldin. Bu gösterge isini ne zamandir diyecektim , siz belirtmissiniz. Dikkatinizi takdir ettim doğrusu. Bu arada size lpg tavsiye ederim. İnanın tadına varınca insan arabasini daha çok seviyor. Birkaç gündür forumdan uzaktim. Baktim Sinan gelmiyor düştük yollara. Vezirköprü - Kırıkkale-Kırşehir -Bolu derken bugun Adapazarı'na indim. 3 gündür yollardaydim inanin cok keyifli , birde tekim ki deymeyin keyfime.(hatun annesinin yaninda) tabi bir forum arkadasimin yanimda olmasını isterdim. uzun yolda araç inanilmaz keyifli. 1000 km ye yakin yol yapmışım. kac lira yaktigimi yazmicam nazar deymesinden korkuyorum. Ancak lpg yi genelde 1.90 dan falan aldim. fena uygun yani. Geçtiğimiz persembe lpg bakimi gelmişti onu yaptirdim. kiti takilali tam bir sene oldu. 19.000 deyken simdi 37.500 de. yani insan fena gaza geliyor. Herkese kazasiz güzel hayırlı surusler dilerim.

Abi ben Allah nasip ederse ayin bu ayin 20 gumushacikoydeyim. Yollarda yakir 2.30 dan asagi degil iyi bulmussun valla 1.90 dan.

• quote:

quote:

Hoşbulduk, valla uzun yola çıkasım geldi şimdi :)
    Bayramda kısmetse 250 km yol gideceğim.
    Ben de şimdiden hevesleniyorum uzun yolda nasıl olacak konforu diye.
    Çok fazla yol yapmıyorum, klasik haftasonu kullanıcısıyım.
    Tsi motora da lpg çok önermiyorlar.
    Benzine devam :))
    Sizlere de kazasız sürüşler, selamlar, sevgiler.

• quote:

Tahmini söyliyim ya ön konsolda camın oralarda yada dikiz aynasının oralardadır bence...

Ben de iç aydıtlamadan şüphelendim. Oralarda mı acaba diye.
    Ama çok hoşuma gitti ya. Hiçbiryerde yazmayan bir özellik.
    Helal olsun valla adamlara, koymasalar koymazlar.
  • 
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.