Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (382. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.886
Cevap
140
Favori
988.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynn benimkide 2400 falan. Hafta sonu 500km yaptm bununla beraber 2400 2500 e yaklaştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan3405

Bunu bastan yaratacagiz insallah. Cok tesekur ederim. Benim borc bitsin flash yada ford tannus yapicam bitane nasip olursa.

Ooo Taunus a bayılırım . 74 modelim vardı pırıl pırıl. 3. vitese geçerken patinaj çekerdi. İbizayı falan bırakırsın artık:)
  • ahmetaktasli23 kullanıcısına yanıt
    yakıt nasıl, lpg var mı? ben daha taktırmadım ama düşünüyorum ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: murrix

quote:

Bunu bastan yaratacagiz insallah. Cok tesekur ederim. Benim borc bitsin flash yada ford tannus yapicam bitane nasip olursa.

Ooo Taunus a bayılırım . 74 modelim vardı pırıl pırıl. 3. vitese geçerken patinaj çekerdi. İbizayı falan bırakırsın artık:)

Cok harika bir arabadir komforu yeter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Firene bastığın zaman selam verir namussuz. Nerde şimdiki arabalarda o süspansiyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.unal03

yakıt nasıl, lpg var mı? ben daha taktırmadım ama düşünüyorum ;)

Düşünme hocam taktır. Her düşünme, her boşa geçen zaman cebine zarar...
  • Valla yakıt istanbulda pek iç açıçı değil =) Lpg yok şuan bende düşünüyorum ama daha çok yeni araç ve biraz borçların hafiflemesi lazım =)
  • Özellikle istanbul'da çok km yapanlar için lpg taktırmak mantıklı olabilir. Ben alalı 4 ay oldu, şu an 3600 km'de araç. Bu 4 ayın 1 ayından 2 günde bir hastaneye gidiyordum babamın rahatsızlığı nedeniyle. Yoksa daha az km yapmıştım. Ayrıca bu yaptığım 3600 km nin 1500 km si uzun yoldur (kurtköy'de oturuyorum, tem'den gidip geliyor, hız sabitleyici kullanıyorum tem'de.)
    Demek istediğim, benim gibi az kullanıyorsanız lpg taktırıp orjinalliği bozmak mantıklı olmayabilir.
  • Bakkal Gazi kullanıcısına yanıt
    Bende çok taktırmak istemiyorum aslında çünkü ctesi pazar aracı kullanıyorum hafta içi servisim var iş yerinde. Ama gazada dokunamıyoruz korkumuzdan yani üzüyor bu yakıt olayı bizi borç hafifleyince üzmez de bakalm. Kafam atarsa heran taktırabilirim zaten taksit olayıda var =)) Hakkımızda hayırlısı =))
  • quote:

Orijinalden alıntı: boraaaaa

quote:

Orijinalden alıntı: tmac61

Dün aracı basınçlı yıkamayla kendim yıkadım.

1-Sol arka camın sağ üst köşesinden(kesişme yeri) içeri biraz su aldı. Yakınfan baktım o kısım cama tam yapışık değil biraz kalkık duruyor.

2-bagaj kapağını açınca stopların üst kısımlarında yukarıdan aşağı süzülen toZ ve çamurlar birikmiş. Bunları da çıkaramadım. Sildikçe içine kaçtı !

Bunlar bi bende mi oluyor merak ettim ? İşçilik mi üretim hatası mı?

1- Biraz su aldı derken ki kasıt bir iki damla camdan içeri süzülmeyse o bende de oluyor.
    2- Bu soruyu tam anlayamadım ben :D

Evet aynen bir iki damla kadar içeri kaçmış

• quote:

quote:

quote:

quote:

Firene bastığın zaman selam verir namussuz. Nerde şimdiki arabalarda o süspansiyon

Frene basinda heybetli bir one yigilisi var nasil anlatsam kullanmissin demek istedigimi anliyorsun. Oturdugum yerin 2 ust sokaginda var adam yapmis araci her gecerken oradan suze suze bakiyorum. Janlarida 16 yapmis baskada busey yapmamis o yetmis araca birde kaporta cok temiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetaktasli23

Bende çok taktırmak istemiyorum aslında çünkü ctesi pazar aracı kullanıyorum hafta içi servisim var iş yerinde. Ama gazada dokunamıyoruz korkumuzdan yani üzüyor bu yakıt olayı bizi borç hafifleyince üzmez de bakalm. Kafam atarsa heran taktırabilirim zaten taksit olayıda var =)) Hakkımızda hayırlısı =))

Ahmet hocam icinde varsa borc harc deme taktir. Bende kendimi zorlayarak taktirdim hatta bu aralar yalan olmasin borc biraz zorlamakta,kis gelince boyle oluyor bende anlamiyorum.

• sinan3405 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle Sinan kardeşm. Allah güç kuvvet versin olur inşallah hepsi bakalım. Hayırlısı =)
  • Arkadaşlar bir konu hakkında sizlerinde görüşlerinde almak istiyorum. Daa önce burada belirttiğim ve Sinan Beyinde katkı sağladığı fakat sıfırlama ile çözülemeyen camın kapanmaması sorununundan dolayı servise bugün gidebildim. Fakat; servis yetkilisi araçtaki cam filmini görünce sorunla ilgilenmeye, sorunun neden kaynaklandığına bakmaya tenezzül etmeden sorunu cam filmine bağladı.
    Dedim; 4 camda da film var onlarda neden olmuyor
    Dedi; Orjinallinde bu film yok, burda taktırmadın
    Dedim; sizdede çok pahalı, hem sizde araç alındığında ucuz filmlerden hediye olarak takmıyor muydunuz
    Dedi;Yok biz takmıyoruz, siz orjinalini bozmuşsunuz (takılıyor diye biliyorum)
    Dedim; tamam camın kalkmaması filmden, Sağ kapıdan fitillerden ruzgar geliyor
    Dedi; O da filmden
    Arabadan sorunla ilgili hiçbir şey yapmadan inip giderken tekrar sordum;
    Dedim; şimdi bu arabanın göğsündeki bir lamba sönse, bir elektirik arızası olsa o da park sensöründen mi diyeceksiniz
    Dedi; Evet, orjinalliğini bozmuşsunuz...

Vel hasılı kelam, bu konu ile ilgili hem Kayseri hemde Adana yetkili servislerini aradım, sağolsunlar, bilgi verdiler. Sorunun filmden kaynaklanıp kaynaklanmadığının en azından araştırılmasının gerektiği ve genelliklede filmin sorun olmadığı bilgisini aldım. Hatta Adana servisi sağolsun "abi sıvı gresle temizle düzelir" dedi.

Neyse bir filmden kesit yaşadık Doğuşu aradım herşeyi anlattım, bakalım film mutlu sonla bitecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acipbisey -- 17 Aralık 2014; 16:33:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetaktasli23

Taktıranlar genelde memnun. Ama dediğin gibi gaza yüklenemiyoruz:) ben genelde 90-100 arası takılıyorum. Acele etmemeyi öğrendim. Hem cebe hem de sağlığa zararlı.
  • Bakkal Gazi kullanıcısına yanıt
    Gözlerim hep anlık tüketim de =)) :D :D
  • acipbisey kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sorunun cam filminden olacağını tahmin etmiyorum. Bende aracı alırken cam filmi bayi tarafından yapıldı herhangi bir sorun yok. Servis çalışanı konu ile ilgili uğraşmaya yanaşmamış gibi görünüyor. bence ismini tespit ederek doğuşa şahsi olarakta şikayette bulunmanızı tavsiye ederim. İşler değişecektir.

Kapıdan gelen rüzgar ile ilgili geçen gün bende servisle görüştüm (çok az benim sol kapıda var.) sıfır araç ayarı kaçmış yada tam yapılmamış olabilir geldiğinizde hemen gerekeni yaparız dediler. Anladığım ve takip ettiğim kadarıyla kronik bi sorun bu rüzgar olayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CAN264

Merhaba,

Sorunun cam filminden olacağını tahmin etmiyorum. Bende aracı alırken cam filmi bayi tarafından yapıldı herhangi bir sorun yok. Servis çalışanı konu ile ilgili uğraşmaya yanaşmamış gibi görünüyor. bence ismini tespit ederek doğuşa şahsi olarakta şikayette bulunmanızı tavsiye ederim. İşler değişecektir.

Kapıdan gelen rüzgar ile ilgili geçen gün bende servisle görüştüm (çok az benim sol kapıda var.) sıfır araç ayarı kaçmış yada tam yapılmamış olabilir geldiğinizde hemen gerekeni yaparız dediler. Anladığım ve takip ettiğim kadarıyla kronik bi sorun bu rüzgar olayı.

Merhaba,

Sorunun camdan olmadığı aşıkar, ondan olsaydı hepsinde olurdu.. Müşteri memnuniyeti diye birşey yok anladığım bunlarda.. Bu forumdandan sağolsun çok kişden bu tarz sorunlara çözüm bulma hususunda servislerin yardımcı olduklarını duyduk. Benim düşüncem bunlar paraya doymuş. Adana servisi bu sorunun basit müdahele ile giderilebileceğini, gaziantepin bu konularda sorun yaşattığını da söyledi.. Bir daha araç alırken servisi de araştırmak gerektiğini öğrenmiş olduk bu vesile ile.

• boraaaaa B kullanıcısına yanıt
    Dün akşam baktım 30.09.2017 ymiş =) Muayene sürem.
  • 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.