Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (298. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.886
Cevap
140
Favori
988.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, aracım için 30000 bakım fiyatları aldım bugün. 2012 Seat Ibiza 1.2 TSI DSG aracım bu arada. Servisler bana göre çok ucuk fiyatlar söylüyorlar. Aradığım iki yer, İstanbul Kayadibi 700tl, İzmit Öztürkler de Castrol yağ için 700, Mobil yağ için 660 tl fiyat verdi. Daha sonra arkadaşın tavsiye ettiği özel servisle konuştuğumda 220tl fiyat verdiler. Şimdi bu nasıl bir fark benim mantığım almadı. : )
  • Bizde kullanılan malzeme orjinal ayağına fiyatları dayıyorlar insanlara servisler.
    Bende zamanında nisan gibi fiyat almıştım servis 450 derken özel servis 200'e hallediyordu.
    En güzeli parçaları alıp kendi bildiğiniz ustada yaptıracaksınız.
    Ama işte sizin araç dsg... Ek garanti süreniz varsa el mahkum servise gideceksiniz. Servise gideceksenizde yağı kendiniz götürmeyi teklif edin en az 150-180 lira arası fiyat kıracaklarını düşünüyorum ki gene de pahalıya gelecektir.
  • Bugün istanbulda birkaç tane bayii telefonla aradım, ellerinde 1.4 reference model yokmuş. bulabileceğim biryer varmı bilenler yazabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan3405

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetarda34

merhaba arkadaşlar, araç bakıyorum çeşitli modellere baktım. baktığım modeller arasında ıbıza da var.
    ıbızanın style modeli için 4 bin lira verilir yoksa reference yeterli midir?

style Yol Bilgisayarı varmış, yol bilgisayarı leon gibi ön panele takılı mi yoksa haricen mi takılıyor ?

Style icin deger kardesim yol bilgisayari km sayacinin ortasinda ayriyeten deri vites ve deri direksiyon referansa gore cok artisi var celik jant 15 var digerinde 14 var on konsol rengi degisik vites degisik.
    Bugun jant lastik alsan 2 bun eder kapi kollari siyah baya artisi var.
    Yok param yetmiyor diyorsan 2-3 bin tl eksige ikinci el style almani tavsiye ederim ben boyle aldim ozellikle esp olan 2014 modeli alabilirsin sira beklemeden plakasi hazir takilmis daha 3-5 bin yapmis araclar var internette.

cevap için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: boraaaaa

Güzel olmuş arka tamponu beğendim özellikle.
    Peki ama bu kaplamayı nereden reklamcılardan mı temin ettin bir de fiyat olarak ne istiyorlar o boyutta ki bir kaplamaya.
    Ayrıca o verdiğin site kimlik numarası istediği için huylandım ve o site hariç bütün seat sitelerine üye oldum :D

Evet seatcluoturkey sitesi kimlik tc istiyor bunca insan uye olmus bi sorun olmadigini dusunerek uye oldum bende.

Kaplamayi aksesuar satan bir dukkandan aldim 50 cm 10 tl reklamcilardan bedavaya alabilirsin hatta siyah kapi kollarini bile beyaz folyo yapilabilir. Ben kendim yaptim bu yuzden 10 tl maloldu disarida adamlar 15 cm folyoya 50 tl para cekiyorlar arabaya gore muamele var el becerin varsa bedavaya bile yapabilirsin folyoyu tek seferde yapistirma parca parca yap maket bicagi kullan mumkunse 0 uc takili olsun yoksa tirtik yapar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kvnccelik

Merhabalar, aracım için 30000 bakım fiyatları aldım bugün. 2012 Seat Ibiza 1.2 TSI DSG aracım bu arada. Servisler bana göre çok ucuk fiyatlar söylüyorlar. Aradığım iki yer, İstanbul Kayadibi 700tl, İzmit Öztürkler de Castrol yağ için 700, Mobil yağ için 660 tl fiyat verdi. Daha sonra arkadaşın tavsiye ettiği özel servisle konuştuğumda 220tl fiyat verdiler. Şimdi bu nasıl bir fark benim mantığım almadı. : )

Ben bu sene aynı aracı Kayadibi den aldım. Satış temsilcisi 400 civarı dedi bakım için. Eğer seneye öyle bir rakam çıkarırlarsa yakarım orayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

Merhabalar, aracım için 30000 bakım fiyatları aldım bugün. 2012 Seat Ibiza 1.2 TSI DSG aracım bu arada. Servisler bana göre çok ucuk fiyatlar söylüyorlar. Aradığım iki yer, İstanbul Kayadibi 700tl, İzmit Öztürkler de Castrol yağ için 700, Mobil yağ için 660 tl fiyat verdi. Daha sonra arkadaşın tavsiye ettiği özel servisle konuştuğumda 220tl fiyat verdiler. Şimdi bu nasıl bir fark benim mantığım almadı. : )

Ben bu sene aynı aracı Kayadibi den aldım. Satış temsilcisi 400 civarı dedi bakım için. Eğer seneye öyle bir rakam çıkarırlarsa yakarım orayı.

Bahsettiğiniz 15000 km bakımıdır. Zira benim de 15000 bakımı Kayadibi'nde yapıldı, o da 400 falandı. 30000 bakımında fiyat daha da artıyor. Bence yakarak bir şey elde edemeyeceğiz. Benim garanti dolduğu için özel servisin yolunu tutacağım. Göz göre göre yetkili servise 3 katı para ödemek istemiyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

Bahsettiğiniz 15000 km bakımıdır. Zira benim de 15000 bakımı Kayadibi'nde yapıldı, o da 400 falandı. 30000 bakımında fiyat daha da artıyor. Bence yakarak bir şey elde edemeyeceğiz. Benim garanti dolduğu için özel servisin yolunu tutacağım. Göz göre göre yetkili servise 3 katı para ödemek istemiyorum.

30000 için doğru olabilit ben garantiyi 2 yıl uzattığım için servisten kaçış yok.

• 30 binle 15 bin arasında ne fark var ki? Benim bildiğim sadece buji+benzin filtresi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hg34

30 binle 15 bin arasında ne fark var ki? Benim bildiğim sadece buji+benzin filtresi

evet kardeş doğru biliyorsun...
  • Arkadaşlar merhaba 2010 1.6 tdı aracımdan son zamanlarda şöyle bir ses gelmeye başladı araç hareket ettiği zaman önden fan sesi gibi bir ses
    geliyor araç durunca ses de duruyor ancak rolantide ses yok vites te veya boşta farketmez bu ses geliyor başına gelen varmı acaba...
  • Arkadaşlar LPG'yi işlettim. 165,20 TüvTürk, 35 Tmmo, 69 Emniyet masraflar bunlar. Ayrıca araca otom marka araca özel koltuk kılıfı yaptırdım 225 TL.. Gayet güzel ve orjinal oldu. Kapı eşiklerine Omsan marka plaket taktırdım. Yakın zamanda resimlerini paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lzk52 -- 22 Ağustos 2014; 15:23:25 >
  • Arkadaşlar benim arabanında 30000 bakımı geldi.Direksiyonun'da ufak bi sıkıntı olduğu için bu salı günü servise götürdüm.Dediler direksiyon pompası değişebilir garantiyle ilgili inceleme için en erken olarak 1'inde randevu verdiler.
    Dedim şimdi garantiyi bozmayalım, 1'inde garanti için getirdiğimde bakımınıda yapın(ilk başta bakımı demedim o yüzdende 1'inden daha erkenede yazmamış olabilirler).Tamam diyip o güne yazdılar bakımıda.
    Yalnız benim aklıma takılan 1'inde götürdüğümde araba 30.400-500 km civarı olucak.Mecbur kullanıyorum çünkü.Sizce garantiyle ilgili bi sıkıntı çıkarırlarmı, bakımını geciktirmişsiniz falan diye sonuçta randevuyu o zamana verdiler.Derlerse kavga çıkarırımıda zaten yinede soruyorum hani böle bi cinlik yapabilirler mi?.Umarım anlatabilmişimdir. İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnFoU -- 22 Ağustos 2014; 16:08:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Carvajal

quote:

Orijinalden alıntı: onurusxus

2012 ibizam satılıktır (yeni leon sevdasına ) arkadaşlar ilan koyacağım gün park halinde bi kamyonet sürttü biraz can sıktı durup dururken ilanı onunla beraber koydum mecburen ilgilenen arkadaslar olursa bana ulaşabilir .

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-saglik-calisanindan-2012-temiz-ibiza-174720285/detay/

aracınızın rengi çok güzel. en kısa sürede satarsınız umarım

Umarım yaptırdım mecburen o pikapın sürttüğü yeri eski aracım beyazdı alırken beyaz harici bunu begenip almıştım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: AnFoU

Arkadaşlar benim arabanında 30000 bakımı geldi.Direksiyonun'da ufak bi sıkıntı olduğu için bu salı günü servise götürdüm.Dediler direksiyon pompası değişebilir garantiyle ilgili inceleme için en erken olarak 1'inde randevu verdiler.
    Dedim şimdi garantiyi bozmayalım, 1'inde garanti için getirdiğimde bakımınıda yapın(ilk başta bakımı demedim o yüzdende 1'inden daha erkenede yazmamış olabilirler).Tamam diyip o güne yazdılar bakımıda.
    Yalnız benim aklıma takılan 1'inde götürdüğümde araba 30.400-500 km civarı olucak.Mecbur kullanıyorum çünkü.Sizce garantiyle ilgili bi sıkıntı çıkarırlarmı, bakımını geciktirmişsiniz falan diye sonuçta randevuyu o zamana verdiler.Derlerse kavga çıkarırımıda zaten yinede soruyorum hani böle bi cinlik yapabilirler mi?.Umarım anlatabilmişimdir. İyi forumlar

İnsanoğlu yapar mı yapar. Ama kalkıpda 300-400 km için bunu yapacaklarını sanmıyorum hocam. O kadarda değildir heralde.
    Misal ben 15 bin bakımını uzun yola çıktığım için zamanın da 16 bin km'yi geçmiştim öyle yaptırmıştım. Aynı şekilde 30 bin bakımını da tam 30 bini bir kaç yüz geçerekten yaptırmıştım. Sorun çıkarmamışlardı. Sizde de öyle birşey olacağını sanmam. Sonuçta arıza kaydını 30 bin bakımından önce açtırmışsınız...

• Bende sorun çıkarmazlar diye düşünüyorum ama insanın aklına kurt düşüyor işte.Değişik ürünlerin garantisinde saçma sapan şeylerle karşılaşınca insan düşünüyo.30070 km'deydi sanırım servise gittiğimde.Bilmiyorum tabi randevuyu verdiklerinde girdilermi sisteme kilometreyi 1'inde görücez artık
  • Style iç tasarımı nasıl? Reference göre ne artılar var?
    style modelini gösteren bir görsel var mı?

birde arka koltuklar geniş mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmett_ -- 22 Ağustos 2014; 19:31:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: residences

Arkadaşlar merhaba 2010 1.6 tdı aracımdan son zamanlarda şöyle bir ses gelmeye başladı araç hareket ettiği zaman önden fan sesi gibi bir ses
    geliyor araç durunca ses de duruyor ancak rolantide ses yok vites te veya boşta farketmez bu ses geliyor başına gelen varmı acaba...

merhabalar residences, ben style modelini almayı düşünüyorum. siz araçtan genel anlamda memnun musunuz?
    bu arada sorunu çözebildiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lzk52

Arkadaşlar LPG'yi işlettim. 165,20 TüvTürk, 35 Tmmo, 69 Emniyet masraflar bunlar. Ayrıca araca otom marka araca özel koltuk kılıfı yaptırdım 225 TL.. Gayet güzel ve orjinal oldu. Kapı eşiklerine Omsan marka plaket taktırdım. Yakın zamanda resimlerini paylaşırım.

Foto bekliyoruz. Kapı eşiklerini Nerden buldun? Samsunda bulamadım ben. Fiyatı ne kadar birde?

• Arkadaslar arac suanda sakaryada var style. İstda arac yok en erken eryada 3hafta sonra var biliyolar 1kurus inmediler onkol dayama istedim vermediler park sensoru ve cam filmi hediye ettiler gerci unuttum ama boya korumada istiycem. Baska varmi fiyat arac soran?

• 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.