Şimdi Ara

Batman: Arkham Asylum %100 Türkçe Yama FiNAL ÇIKTI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.284
Cevap
2
Favori
191.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Batman: Arkham Asylum %100 Türkçe Yama FiNAL ÇIKTI

Merhaba arkadaşlar, Batman : Arkham Asylum oyunu için elimden geldiğince Türkçe çeviri yaptım. Desteğini esirgemeyen, yamayı seven sevmeyen herkese teşekkürler. Sürç-i lisan ettiysek affola...

Batman Arkham Asylum oyununun %100 çevirisi tamamlanmıştır. Türkçe Yama OKAN ŞEN tarafından hazırlanmıştır. Her hakkı saklıdır.

Türkçe Yamanın ve oyunun sağlıkçı çalışabilmesi için resmi yama 1.1'i yüklemeniz tavsiye edilir.

Oyunun Resmi yaması 1.1 :

http://eidos.http.internapcdn.net/eidos_vitalstream_com/batman/Batman_TU_v1.1_EFIGS.exe

---------------------------------------------------------------------------------------

BATMAN ARKHAM ASYLUM %100 TÜRKÇE YAMA 2.0

Final Versiyonu Linkleri:

http://depo.tamindir.com/host/oyunceviri/TYBTMNAASYLM.rar

Not: Game of the Year sürümü tam uyumlu olmayabilir ama TR Yama çalışacaktır. Yoğunluğumdan ötürü Game of the Year sürümü üzerine bir çalışma yapmayı düşünmüyorum.

Bilgi:

Bu benim ilk Türkçe yama çalışmamdı ve belki de teknik açıdan en zor olanıydı, çünkü o zamanki şartlarda dil dosyasını değiştirebilecek araçlar az olduğu için altyazıları Hex Editör üzerinden hazırlamıştım, bu da karakter sınırı yüzünden işi zorlaştırdı.

Çalışmadan bir ekran görüntüsü koyayım, sanırım yapılan işin zorluğunu bu resimden anlarsınız.

---------------------------------------------------------------------------------------

Kurulum sırasında soru sorulacak buna evet demelisiniz.

bir ihtimale karşı tüm bunları doğru yapsanızda Türkçe olmuyorsa kurulum programını boş bir klasöre kurun. içindeki bmgame klasörünü oyunun kurulu olduğu yere yapıştırın ve tüm dosyaların üzerine yazın. O zaman Türkçe olacaktır.

Başka bir sitede yayımlamak isterseniz ismimi belirtmeniz yeterli. Açtığınız konu hakkında bana da bilgi verirseniz bende konuya yardımcı olurum.

OYUN AYARLARI YAZILARI: %100 TÜRKÇE

MENÜ, HARİTA , GÖREV SİSTEMİ : %100 TÜRKÇE

ARA VİDEOLARDAKİ ALTYAZILAR : %100 TÜRKÇE

DÖVÜŞ SİSTEMİ YAZILARI : %100 TÜRKÇE

MEYDAN OKUMA YAZILARI : %100 TÜRKÇE

THE RIDDLER YAZILARI : %100 TÜRKÇE

YARDIM YAZILARI : %100 TÜRKÇE

BANT KAYITLARI : %100 TÜRKÇE

KARAKTER BİYOGRAFİLERİ : %100 (42 / 42) TÜRKÇE

AMADEUS ARKHAM YAZITLARI %100 TÜRKÇE

OYUN İÇİ DİYALOGLAR * : %100 TÜRKÇE

Görüntüler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 27 Haziran 2014; 15:53:43 >
  • İyi oyunlar.

Bu arada 2009'dan beri 30 kadar gönüllü, 20 kadar resmi projede görev aldım ve halen resmi projelerde görev almaya devam ediyorum. Bu benim ilk Türkçe yama çalışmamdı ve teknik açıdan en zor olanıydı, çünkü o zamanki şartlarda dil dosyasını değiştirebilecek araçlar az olduğu için altyazıları Hex Editör üzerinden hazırlamıştım, bu da karakter sınırı yüzünden işi zorlaştırmıştı. Ama bu çalışmanın keyfini hiçbir oyun çevirisinde alamıyorum desem yeridir, günde 8 saat çeviri yapmakla geçirdiğim oluyordu, altyazı sorunu ortadan kalktıktan 15 gün sonra yamayı yayınladığımı hatırlıyorum, keyifli bir çalışma olmuştu benim için.

Çalışmadan bir ekran görüntüsü koyayım, sanırım yapılan işin zorluğunu bu resimden anlarsınız.

• şimdiden eline saglık
  • Tebrikler, güzel çalışma keşke daha önceden haberimizi olsaydı, işin ucundan biz de tutardık.
  • Hobaa , şimdiden ellerine sağlık Venom hocam. Bayılıyorum senin yama ve modlarına. Şimdide Batman Arkham Türkçe yama . Süper bir haber.
  • Kolay gelsin hocam güzel fikir...
  • Çok iyi düşünüşsün.Güncel güzel bir oyuna yakışır.

Çalışmanda başarılar diliyor.Yamayı sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • İyiki devam etmemişim sorunlu versiyondan sonra,artık türkçe yama çıkınca başlarım.Kolay gelsin diyorum,çok makbule geçicek bi çalışma...
  • şimdiden eline sağlık dostum...
  • Şimdiden eline sağlık, başarılar.
  • Teşekkürler. Tamamen bitirirsin inşallah
  • sonunda bekledim haber çok teşekkürler hocam türkçe yamanla bir kez daha bitircez inş gerçekten oyun hakediyor türkçe yama için yapılan emeği ingilizcemiz oslada yardım edebilsek...sabırsızlıklan bekliyorumkolay gelsin
  • Helal olsun kardeş.. Çok çok kolay gelsin dört gözle bekleyeceğim ve mükemmel olacak kesinlikle kaliteli insanların yaptığı iş belli ediyor kendini, resimler süper
  • ooooo physx ile oynamaya kasıcağıma, hazır fix2 li ve türkçe yamalı oynarım daha hayırlı
    bu iyi oldu ellerine sağlık hocam kolay gelsin
  • Güncelleme

Dedektif Modu Obje Bilgileri Metni tamamlanıyor...

• Çok yalın çevirmişsin.Emeğine sağlık.Asıl Riddler'a yoğunlaş o zor anlaşılıyor.
  • Eline sağlık ve Allah kolaylık versin. Gerçekten büyük sabır, zaman ve emek isteyen bir iş...
  • Helal olsun ellerine sağlık
  • Abi helal olsun süper olmuş dört gözle bitirmeni bekliyor olacağım zaten daha başlamamıştım oynamaya türkçe olarak başlayıp tam anlamıyla oynamak çok keyifli olacak sayende bu ramazan günün de Allah razı olsun ne diyim :)

Saygılar.
  • Sevgili venomtrk göstermiş olduğun gayrete ülkemizdeki oyun severler adına yüzlerce kez teşekkürler. senin yaman bitmeden oyuna başlamayı düşünmüyorum, senin özenle ve sabırla çalışarac uğraştığın türkçe yamayla her defasında sana teşekkür ederek bu en sevdiğim kahramanın gerçektende güzel oyununu zevkle oynayacağım. Tebrik Ederim.
  • Kolay gelsin. Ben iyisimi Batman'i beklemeye alıp Resident evile devam edeyim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.