- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Hacizli mallar satışı güneşli?
6 Cevap7626 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

419 Mesaj
16 Eylül 2009; 17:50:47 

Arkadaşlar güneşlide hacizli mallar satımı var diye duydum.Aranızda oradan bir şey alan var mı?piyano bulabilirsem almayı düşünüyorum.fiyatları ne kadar oluyor?

http://mehmetlegeziyorum.blogspot.com.tr/

2747 Mesaj
16 Eylül 2009; 17:55:34 

El konmuş otomobil olduğunu biliyorum çünkü numarayı yanlış çevirip maliye yerine bizi arıyorlar

1494 Mesaj
16 Eylül 2009; 18:06:44 

[font="Trebuchet MS"]Gayet uygun olabiliyor fiyatlar.
Fakat şu yöndende düşün biraz.Bir insan borcunu ödeyemediği için istemedende olsa elinden alınıyor o mal.

Şahsen rahatlıkla kullanamazdım öyle bir ürünü.[/font]

3219 Mesaj
16 Eylül 2009; 18:22:28 

quote:

Orijinalden alıntı: cann®

Arkadaşlar güneşlide hacizli mallar satımı var diye duydum.Aranızda oradan bir şey alan var mı?piyano bulabilirsem almayı düşünüyorum.fiyatları ne kadar oluyor?

İlk oturumda normal değerin %60 ından başlar açık artırma, şayet alıcı çıkmazsa ikinci oturumda %40dan başlar. Teoride böyle öğrendik, hocaların dediklerine göre genelde herkes 2. oturumda alırmış ilk oturumda pek fazla bir şey alınmazmış.

Sayın;

hocam o zaman kimse ödeyemeyeceği borcun altına girmeyecek. Sigara içip ben sefilim diye gezmeyecek. Ülkemizde yoksulluk sınırını altında çok kişi var ama gerçekte yoksul olan, kendini yoksullaştırmayan az kişi var.

Türkçede cümleler büyük harfle başlar, nokta ile biter.Bi, diil, ii, gelio, gelcem, ole Türkçe değildir; Bir, değil, iyi, geliyor, geleceğim, öyle denir. Türkçede q, w, x harfleri yoktur dolayısıyla we denmez ve denir. Soru ekleri kelimeden ayrı yazılır: Oldumu denmez oldu mu? denir. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. Bende denmez ben de denir. Yani "de" ekini cümleden attığınızda anlam bozulmuyorsa o zaman ayrı yazmanız gerekir. Ayrıca mesajlarınızdaki vurgular da ifadelerinizle hayat bulur, parmağınızın bir tuşa basılı kalmasıyla değil. Seviyoooommmmm yaaaaaaaaaaa denilmez, gerçekten çok seviyorum denir. Klavyeniz İngilizce ayarlı değilse i, o, s, g, u, c harfleri ı, ö, ş, ğ, ü, ç yerine kullanılmaz. Türkçede -bilite diye bir ek yoktur, bu tarz yazımlar Türkçeyi yozlaştırmaktan başka bir şeye yaramaz.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
16 Eylül 2009; 18:25:02 

öyle ya da böyle

ağlayanın malından gülene fayda gelmez

3219 Mesaj
16 Eylül 2009; 18:29:10 

quote:

Orijinalden alıntı: orjinalden Çalıntı

öyle ya da böyle

ağlayanın malından gülene fayda gelmez

Yanlış düşünüyorsunuz, şimdi sizin bana borcunuz var ve ödemiyorsunuz. Bu durumda ben sizden alacak hakkımı temin edemiyorum, bu da benim hak maduriyetimdir. Şimdi sizin eşyanıza haciz konulunca, mahkeme ücreti filan masrafların hepsi oradan temin ediliyor. Bu uygulama 4bin yıllık bir geçmişe sahip belki de daha da eskidir. Olması gereken de bu zaten.

Türkçede cümleler büyük harfle başlar, nokta ile biter.Bi, diil, ii, gelio, gelcem, ole Türkçe değildir; Bir, değil, iyi, geliyor, geleceğim, öyle denir. Türkçede q, w, x harfleri yoktur dolayısıyla we denmez ve denir. Soru ekleri kelimeden ayrı yazılır: Oldumu denmez oldu mu? denir. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. Bende denmez ben de denir. Yani "de" ekini cümleden attığınızda anlam bozulmuyorsa o zaman ayrı yazmanız gerekir. Ayrıca mesajlarınızdaki vurgular da ifadelerinizle hayat bulur, parmağınızın bir tuşa basılı kalmasıyla değil. Seviyoooommmmm yaaaaaaaaaaa denilmez, gerçekten çok seviyorum denir. Klavyeniz İngilizce ayarlı değilse i, o, s, g, u, c harfleri ı, ö, ş, ğ, ü, ç yerine kullanılmaz. Türkçede -bilite diye bir ek yoktur, bu tarz yazımlar Türkçeyi yozlaştırmaktan başka bir şeye yaramaz.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
16 Eylül 2009; 18:58:13 

quote:

Orijinalden alıntı: sayın

[font="Trebuchet MS"]Gayet uygun olabiliyor fiyatlar.
Fakat şu yöndende düşün biraz.Bir insan borcunu ödeyemediği için istemedende olsa elinden alınıyor o mal.

Şahsen rahatlıkla kullanamazdım öyle bir ürünü.[/font]

Şimdi sen bu malı almazsan fiyat düşüyor fiyat ne kadar düşükken satarsa o mal okadar zararda o borçlu kişi senin o şeyi alman yararlı olur o kişiye
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Hacizli mallar satışı güneşli?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.309