Şimdi Ara

::::IMEI SORGULAMA:::: (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
918
Cevap
0
Favori
1.577.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dooru soluyosun ya tarih uzatilir yada af cikar.banada ole gelio
  • Bencede tarihi uzatacaklarmış gibi geliyo ama burası turkiye
  • türkiyede ne zaman işler zamanında hallolmuş ki bu da öyle olsun.
  • Yaw arkadaşlar 2 gün önce 2 .el bi tel aldım ... telin garantisi fln var bandrolu var kvk dan almış alan... amam kayıtlı değil diyor yine de... ne edecez... bayılcaz mı 5 ytl...?

Bu arada kayıtlı değil yazmıyor... bulunamadı diyor aynı şey mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SquAnDeR -- 13 Eylül 2005, 21:45:21 >
  • o bandröl lerin piyasada çok kopyası var benim elimde bile var yani senin elindeki telefona onu sonradan yapıştırmışlardır garantili ama faturası yok filan diye söyleyip satmışlardır kesin 5ytl yi vereceksin
  • Böyle iş olur mu yaw... kutuda hem trt nin hemde telekominikasyon kurumunun bandrolü var garanti bel. mühürlenmiş ve sen kopyadır diyosun... ee ben kime nasıl güveneyim bu durumda...
  • Bence bu isin hallolucagi yok... Daha cok beklicez
  • + olrak yazmayı unutmuşum telin içindede kvk bandrolü var... amam imei kayıt dışı gözüküyo ilginç....
  • arkadaşlar yaklaşık 20 gun once k750i aldık bu kayıt ettirilirdimi sorun olmaz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zorcocuk

Benimkide kayıtsız Cıktı

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: SquAnDeR

Böyle iş olur mu yaw... kutuda hem trt nin hemde telekominikasyon kurumunun bandrolü var garanti bel. mühürlenmiş ve sen kopyadır diyosun... ee ben kime nasıl güveneyim bu durumda...

arkadasım bende kvk dan k750i telefon aldım imei sorgulattım bulunamadı diyor bunun üzerine hem sony ericssonu hem de kvk yı aradım teliniz garantili kayıtlı diyor.yani sen kafanı yorma sitede aksaklıklar oluyormus imei konusundaa yetkili kişi öle söledi..bence kvk yı ara imei numaranı söyle onlar sana yardımcı olurlar.
  • arkadaşlar kusura bakmayın konu çok uzun zaman dar o nedenle direk ayzdım.. şimdi bana ahziran ayında(2006) almanyadan telefon gelecek. türkiyede kullanıldı 2-3 ay telefon daha önce.. almanyadan alıntı tabki.. şimdi bu telefonun durumu ne olacak?
    saygılar..
  • bende kvk dan aldım 1 hafta once hala bulunamadı dıyor
  • "Çalıntı, kayıp, kaçak GSM telefon cihazlarının GSM işletmecileri tarafından hizmet dışı bırakılması, bilgi ve ihbar merkezine yapılacak kayıtlar ve ikinci el GSM telefon cihazlarının ticareti gibi hususlarda usul ve esaslar ile ilgili çalışmalar devam etmekte olup sonuçlanmasını müteakip kamuoyu bilgilendirilecektir."
    kaynak :http://www.tk.gov.tr
    adamlar neyi nası yapacaklarını daha kendileri bile net bi şekilde bilmiyolar.
    benim şubat ayında faturalı, garantili almış olduum SL 55 için bile bulunamadı diyo.
    Bana bu işin içinden zor çıkılacak gibi geliyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: PijaJE

arkadaşlar kusura bakmayın konu çok uzun zaman dar o nedenle direk ayzdım.. şimdi bana ahziran ayında(2006) almanyadan telefon gelecek. türkiyede kullanıldı 2-3 ay telefon daha önce.. almanyadan alıntı tabki.. şimdi bu telefonun durumu ne olacak?
    saygılar..
    yurt dışı faturaları olanlar kayıt yaptırabilecek...
  • http://www.tk.gov.tr/Basin_Duyurular/Roportaj/cnnturk_22_07_2005.htm arkadaslar mutlaka bu siteye girin kacak telefonların akıbeti kesınlestı
  • iyide bu 22.07.2005 tarihli bir haber ?
    Bunun gerceklesecegini kabul edersek gene olan vatandasa olacak,dogubankta hala hergun yuzlerce telefon satiliyor,milleti uyarsalardi kimse almazdi ve kacakcilarin elinde patlardi,bu 13 temmuz olayi cok sacma oldu ve bu sekilde uygulanirsa bircok insanin bilgisi olmadigindan asil sucu isleyen kacakcilarin isine yarayacak,bu sure zarfinda kacak telefonlari ellerinden cikaracaklar.Ayrica telefonun alinip imei numarasinin degistirilip geri verilmesi de cok sacmaymis,bunu 12 milyon telefona mi yapacaklar!
  • quote:

Orjinalden alıntı: marginal

iyide bu 22.07.2005 tarihli bir haber ?
    Bunun gerceklesecegini kabul edersek gene olan vatandasa olacak,dogubankta hala hergun yuzlerce telefon satiliyor,milleti uyarsalardi kimse almazdi ve kacakcilarin elinde patlardi,bu 13 temmuz olayi cok sacma oldu ve bu sekilde uygulanirsa bircok insanin bilgisi olmadigindan asil sucu isleyen kacakcilarin isine yarayacak,bu sure zarfinda kacak telefonlari ellerinden cikaracaklar.Ayrica telefonun alinip imei numarasinin degistirilip geri verilmesi de cok sacmaymis,bunu 12 milyon telefona mi yapacaklar!

evet yahu onca telefonun imei sini değiştirmek epeyce zaman alır nebileyim ya ne olacak acaba diyorum offf...
  • Peki ya üşenmeyip bu telefonlara sim kart takıp 13 temmuzdan önce networke login olup tanıttılarsa???
    Hiç düşündünüzmü?
    Pratik zekaya ve iyi bir istihbarat ve dedikodu sistemine sahibiz unutmayalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Awacs -- 17 Eylül 2005, 0:59:27 >
  • telekominasyon şirketinden öğrenebilirsin
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.