Şimdi Ara

Telefonda Wi-Fi varsa internet paylasmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar biliyorum yanlis bolum fakat bu program cok super birsey. Telefonunuzun wi-fi sini kullanarak 3G paylasimi yapabiliyorsunuz. Yararlari dersek en basitinden cam kenarina koymak, birden fazla makina baglanabilmesi. Yani kisacasi daha hizli internet, bilgisayarin bulundugu yerde 3G ile max 1.10 mbit yaparken cam kenarina koydugum telefon ile 1.70 lere kadar ciktim.
    Programin web sitesi:http://www.joikushop.com/

• quote:

Orijinalden alıntı: ThisisaNightmare
    Arkadaslar biliyorum yanlis bolum fakat bu program cok super birsey. Telefonunuzun wi-fi sini kullanarak 3G paylasimi yapabiliyorsunuz. Yararlari dersek en basitinden cam kenarina koymak, birden fazla makina baglanabilmesi. Yani kisacasi daha hizli internet, bilgisayarin bulundugu yerde 3G ile max 1.10 mbit yaparken cam kenarina koydugum telefon ile 1.70 lere kadar ciktim.

Evet bende kullanıyorum 2 aydır.süper ve çok yararlı bir program.orijinal lisansını aldım...

• yanlış olduğunu bile bile neden başlık açıyorsun ki... ayrıca cepten nete girmenin maliyetini düşünmüyorsun sanırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugarboy

yanlış olduğunu bile bile neden başlık açıyorsun ki... ayrıca cepten nete girmenin maliyetini düşünmüyorsun sanırım...

Arkadasim yanlis oldugunu biliyorum bunun cep telefonu bolumune acilmasi gerekir bu konuda haklisin fakat ben moderator degilim buraya bir konu acip cep telefonu bolumune yonlendirme yapamiyorum. O yuzden buraya actim. Ayrica cepten pahali fakat 3G yi nasil paylasirim diyen sahislar oluyor bu sitede. Eger telefonu bu programi destekliyorsa VINN cart curtla ugrasmak yerine bu programi kurup olayi halledebilir. Umarim dedigimi anlamissinizdir simdi....
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugarboy

yanlış olduğunu bile bile neden başlık açıyorsun ki... ayrıca cepten nete girmenin maliyetini düşünmüyorsun sanırım...

ya mesela benim 4gb paketli kontratlı telefonum var..bu programı kurup laptopumdan nete giriyorum.
  • .agresif cikislar yapmanin alemi yok.tahamul etmek neden bu kadar guc geliyor anlamiyorum.paylasim icin tesekurler...
  • Arkadaslar full versiyonu burada...

http://www.4shared.com/file/133290708/37b5f4e0/JoikuSpot_Premium_v20467_FULL.html

guzel bir program...
  • quote:

Arkadaslar biliyorum yanlis bolum fakat bu program cok super birsey. Telefonunuzun wi-fi sini kullanarak 3G paylasimi yapabiliyorsunuz. Yararlari dersek en basitinden cam kenarina koymak, birden fazla makina baglanabilmesi. Yani kisacasi daha hizli internet, bilgisayarin bulundugu yerde 3G ile max 1.10 mbit yaparken cam kenarina koydugum telefon ile 1.70 lere kadar ciktim.

Eğer Wi-Fi özellikli bir 3G mobil telefonunuz ve tabii ki bunun kartına (numarasına) tanımlanmış bir de mobil internet bağlantınız varsa bu yazılımla telefonu bu amaçla kullanabiliyorsunuz. Ama bu GSM telefon, internet'e bağlı iken de "telefon olarak" kullanılamıyor; değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mafaky -- 16 Ekim 2009; 0:18:18 >

• Bağlı iken Telefon olarak kullanıp kullanamama tamamen telefonun özelliği diye biliyorum. :) Bazı telefonların desteklediğini biliyorum çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mafaky

quote:

Eğer Wi-Fi özellikli bir 3G mobil telefonunuz ve tabii ki bunun kartına (numarasına) tanımlanmış bir de mobil internet bağlantınız varsa bu yazılımla telefonu bu amaçla kullanabiliyorsunuz. Ama bu GSM telefon, internet'e bağlı iken de "telefon olarak" kullanılamıyor; değil mi?

Valla GSM degil de UMTS sebekesi olarak kullanilirsa telefon ozelligi de kullanilabiliniyor...(durum nokialarda boyle)

• agalar cahilliğimi bağışlayın ama ben olayı tam olarak anlayamadımgecenin bu vaktinde.
    Şimdi 3g bağlantılı telefonum bu bağlantıyı wifi modem olarak dışarı verecek bende laptoptan bunu wifi olarak bulup bağlanabilicem olay bu mudur??
    Eğer olay bu ise deneyen arkadaşlar peki max. mesafe nedir bunun için ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhunturk -- 16 Ekim 2009; 5:02:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhunturk

agalar cahilliğimi bağışlayın ama ben olayı tam olarak anlayamadımgecenin bu vaktinde.
    Şimdi 3g bağlantılı telefonum bu bağlantıyı wifi modem olarak dışarı verecek bende laptoptan bunu wifi olarak bulup bağlanabilicem olay bu mudur??
    Eğer olay bu ise deneyen arkadaşlar peki max. mesafe nedir bunun için ?

Max mesafe o kadar degisken ki kimse bu konuda hicbirsey soyleyemez. Cunku telefondan telefona degistigi gibi bilgisayara gore de degisebiliyor. Fakat cogu bilgisayar telefonla arada 1 duvar oldugu takdirde ceker.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.