- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
eski hotmail adresimi nasıl alabilirim tekrar?
0 Cevap1053 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

121 Mesaj
15 Eylül 2009; 22:12:03 

merhaba arkadaşlar. çok eskiden bir mail adresi almıştım hotmail'den, sonra şifresini unuttum.. aradan yıllar geçti, birebir ismime ait bir mail olduğu için onu kullanmak istiyorum ama çocuk kafasıyla gizli sorumu "en sevdiğim yemek" diye seçmişim zamanında.. şimdi sevdiğim yemeklerden birkaç tane yazdım ama hiçbiri doğru değil, zaten doğru hatırlamayı da beklemiyordum aradan o kadar süre geçince.. birkaç denemeden sonra gizli soru seçeneği bloke oldu ve başka bir seçenek seçin yazdı. kalan diğer seçenek ise "bilgileri alternatif e-mail'e gönder" seçeneğiydi ki, alternatif e-mailimin olduğunu bile hatırlamıyorum. sonuç olarak o mail adresinin bilgilerine ulaşamıyorum. hotmaile mail gönderip durumu açıklamak istedim ama nereye mail gönderebilirim onu da bulamadım. bu konuda yapabileceğim başka birşey var mı, ya da hotmail yetkililerine ulaşacağım bir mail adresi bilen var mıdır acaba? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..
saygılar

| Core2Duo E8500 | EP45-DS3L | Sapphire HD4850 toxic | Kingston Hyprex 1066mhz 2X1 | Seagate 500gb | CM RC-690 600W |
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İnternet] » İnternet Servis Sağlayıcılar » Diğer Konular ve Sağlayıcılar » eski hotmail adresimi nasıl alabilirim tekrar?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.110