Şimdi Ara

4Story Türkiye | Rehber |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
0
Favori
31.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle diğer konudan alıntı olduğunu belirteyim. E niye varken bi konu daha açtım çünkü ordaki resimleri arkadaş kod kullanmadan direk link olarak koymuştu. Zaten o da alıntıydı ben biraz düzenledim.

Iberia'nın birbirine düşman iki krallığı 4Story'de karşı karşıya geliyor :

Derion ve Valorian. Kimin için savaşacağına karar ver. Gizemli efsaneleri ortaya çıkarmak, fantastik savaşlarda yer almak ve barışı tekrar sağlamak için bize katıl. Ülkenin kaderi senin elinde. 4Story dünyasını keşfet ve sürükleyici bir rol yapma oyunda yer al. Zamanda yolculuk et, gidilmemiş bölgeleri keşfet ve her krallıkta seni bekleyen farklı görevlerle başa çık.

Oyunun resmi sitesi:
    4Story Online

Oyuna kayıt olmak için:
    4Story Online Kayıt

Oyunu indirmek için:
    4Story Online Download

ÖZELLİKLER:
    * Bir çok değişik görev, heyecan verici atmosfer ve olağanüstü YZK görselliği ile saatler boyu eğlenceyi garantiliyor.

* Oyun grupları için kapalı alanlara giriş ( zindanlar), riskli, heyecan verici görevler ve mükemmel ödüller seni bekliyor.

* Ele geçirme savaşlarında gün boyu diğer oyunculara karşı dövüş ve başarıların için çeşitli ödüller kazan.

* Gruplar kur ve diğer oyuncularla birlikte maceralara katıl, gerçek zamanlı stratejik komuta sistemi ile stratejik savaşları yönet.

Ekran Görüntüleri / Screenshots:

Karakter Yaratmak:

Kurmuş olduğnuz 4Story oyununun simgesine tıklıyoruz Launcher açılır.

1. Yeni gelen Update ve Haberler

2. Gerekli Updateleri otomatik yaptığını gösteren yer.

3. 4Story Sitesine Giriş

4. Oyunun ayarları

5. Oyuna giriş

6. Oyundan çıkış (launcher)

Giriş

Server Seçimi

Tarafını Seç

Karakter Kurmak

1. Karakter adınızı giriniz

2. Karakterinizin cinsiyetini seçiniz

3. Karakterinizin Irkınızı seçin

4. Karakterinizin Saç rengi ve ten rengi

5. Buildi Belirleyin

6. 'Create' butonuna basınız

Ve Bitti...

Kısayollar:

K: Skill sayfasını açar.
    M: Haritayı açar.
    B: Otur/kalk
    C: Karakter Penceresi
    G: Guild penceresi (guilddekilerin online olup olmadıgını görebilirsiniz)
    J: Quest penceresi(görevlerinizi görebileceğiniz yer)
    P: Pet Ayarları
    I: Çantanızı açar.Burada üzerinizde bulunan eşyaları görebiilirsiniz.
    Y: Ekranı 180 derece Döndürür.
    R: Otomatik Koşar
    W.A.S.D: Yön tuşları
    Q&E: sağ ,sol yön
    Esc: Sistem Ayarları
    Del: Zoom IN
    End: Zoom Out
    PrintScreen: Oyunda resim çeker.
    V: Yürümek/Koşmak
    TAB: En yakın canavarı seçer.
    Shift: Oynan karakteri seçer.
    F: Ceset üzerindeki itemi gösterir.
    T: Seçilen Hedefi İzler

İlginç Linkler:

Yetenek Planlayıcı:http://www.4story.web.tr/talentplaner
    Fetih Statüsü:http://www.4story.web.tr/lexicon/war/war_status?p=1.1.5
    Özel Eğitim:http://www.4story.web.tr/lexicon/tutorial/tut_startvillage?p=1.1.1
    Silah Deposu:http://www.4story.web.tr/lexicon/items/items_weapons?p=1.1.6 Silah Deposu
    Zırh Deposu:http://www.4story.web.tr/lexicon/items/items_armor?p=1.1.6

Görevler:

Fantazi dolu bir hikaye!

Görevler oyunda yapman gereken sorumluluklarındır. 4Story oyununda bir çok değişik, eğlenceli ve değişiklikler içeren görevler mevcuttur. Karakterlerin görsel sunumları sayesinde olağanüstü, inanılmaz bir oyun atmosferi ortaya çıkmaktadır.

Zindanlar:

Takım oyuncuları için kendini gösterme fırsatı!

Zindanlar, belirli zamanlarda belirli oyuncu gruplarına açık alanlardır, bu sayede gruplar birbirilerini rahatsız etmezler. Zindanlarda oldukça tehlikeli durumlar seni beklemektedir, bu yüzden mükemmel ödüller ve eğlenceli maceralara hazır ol. Sınırlarını keşfet ve kahramanlık hikayelerinde yeni dönüm noktalarına tanıklık et.

Ele Geçirme:

Günbegün Azan Savaş!

Diğer oyunculara karşı savaş ve her gün ele geçirme savaşlarına katıl. Halkına yeni bölgeleri ele geçirmesine, düşmanlara karşı topraklarını savunmada yardımcı ol! Sadece kazananlar ödüllendirilirler, yeni köylere, yeni görevlere ve özel tüccarları kullanma imkanlarına sahip olacaklar.

Stratejik Savaşlar:

Yalnız veya Topluca!

4Story'de savaşlara tek başına gitmek zorunda değilsin, 49 kişiye kadar olan gruplar ile birlikte savaşlara katılabilirsin. G.Z.S.K.S (Gerçek zamanlı stratejik komuta sistemi) sayesinde çok değişik taktik varyasyonları kullanmak mümkün. Grup liderinin değişik emirlerini anında gör ve değişik bir arayüz üzerinden savaş gidişatını takip et.

Fraksiyonlar:

Valorian

Eski bir asker ve tarihçi tarafından yönetilen paralı asker ülkesi. Valorian'lılar büyük bir askeri güce sahiptirler.

Derion

İberia'nın eskiden başbakanı olan kişi tarafından yönetilen büyücülerin ve araştırmacıların ülkesi. Uyumlu şehirlerine ve eşsiz doğasına rağmen bu ülke hala savaş halindedir.

Irklar ve Karakterler:

Irklar:

Iberia'da 3 ırk yaşıyor :

• İnsanlar, vücut olarak esnek ve hızlıdırlar. Ayrıca akıllıdırlar ve teknolojiyi kullanma yetisine sahiptirler.
  • Feline ırkı güçlü ve dayanaklı canlılardır. Doğaya bağlı, mükemmel yakın dövüş savaşçısıdırlar.
  • Mirhur olarakda bilinen Periler, mental güçleri ve büyü yetenekleri ile ön plana çıkarlar.

Karakterler:

Her karakter şu sınıflardan birisine aittir :

• Savaşçılar hem savunma hem saldırıda güçlü ve çeviktirler. Ağır zırhları taşıyabilir ve vuruş gücü yüksek silahlar kullanabilirler.
  • Düzenbazlar hızlı ve tehlikeli yakın mesafe dövüş uzmanlarıdır, karanlıklarda saklanma ve aniden hızlıca saldırma konusunda uzmanlaşmışlardır.
  • Okçular, ok ve yay kullanabilen eli çabuk uzak mesafe savaşçılarıdır. Ayrıca yakın dövüşte de küçümsenmemeleri gerekir.
  • Büyücüler, elementler üzerinde hakimiyet kurmuş güçlü sihirbazlardır. Herhangi bir zırhları yoktur ve uzak mesafedan savaşırlar.
  • Rahipler, dostlarının şifacıları ve koruyucularıdırlar, düşmanları içinse tehlikeli olabilirler. Zırhlı değillerdir ancak değnek, sihirli asa ve büyülü kalkan gibi eşyaları kullanabilirler.
  • Çağırıcılar, diğer boyutlara geçitler açabilir ve acımasız yaratıkları kontrolleri altına alabilirler. Ayrıca diğer yaratıkların yeteneklerini kendi amaçları için kullanabilirler. Korunmak için deri zırhlar kullanırlar.

Alıntıdır. Kaynak:http://www.oyunsohbeti.com/forums/4story-ucretsiz-online-oyun-t427.html

Yanlış biryer varsa lütfen düzeltmem için uyarın.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conquistador -- 19 Nisan 2011; 21:52:52 >

• tr versiyonunu kurdum. gece biras baktım . Guzel bi takım cıkarsa oynamaya devam edebilirm .
  • Evet oyun çok güzel. Birde ben öldüm ruhum çıktı dirilmeyi bulamadım? Dirilmek için ne yapmam gerek?
  • Sorunumun çaresi ve ilgilenen yok mudur?
  • Öldükten sonra dirilme . Basit . wowda ki hesap aynen . ya leşini bulacaksın üstüne tıklayacaksın yada ruh olarak canladıgın yerin dibindeki npc den parayı ve silahlarının eskimesini göze alıp onun seni canlandırmasını istiyeceksin : ))
  • Sırf resim için yeni konu?
  • Ben de oynuyorumnickim XsHaOnTr
  • Hayır Samet bir kaç düzeltme de var.
  • Yakında rehberi bire bir Türkçe olarak yenileyeceğim ve bir gameplay videosu koyacağım.

İyi eğlenceler.
  • Arkadaşlar sadece bu konu için siteye üye oldum. Zaten "fresh" bi konu olmasaydı üye olmazdım :) neyse eqer bir takım olayı olursa oyuna ciddi bir şekilde başlayacağım . Şuan bir takım olayı varsa buradan bildirebilirmsniz? tşkler :)
  • Var ama çoğu kişi kabul etmiyor. Aslında tanıdıklarınla toplanıp oynaman gerek. Grup kurmanın +sı ise herkesin kazandığı exp grup üyelerine eşit olarak dağıtılıyor...

Serhat oyunu indir bereber oynarız.
  • Ben indiriyorum şuan. Katılabilirim size.
  • 1 kaç güne sınırsız yapıcam neti hoop gelicem alemlere akarız millet
  • quote:

Orijinalden alıntı: ameLe`

Hayır Samet bir kaç düzeltme de var.

Hadi bizde düzeltmek için bi oyun hakkında forumdaki bi konudan alıntı yapıp açalım
  • indiriyimde bende geleyim ozaman :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukann2345

quote:

Orijinalden alıntı: ameLe`

Hayır Samet bir kaç düzeltme de var.

Hadi bizde düzeltmek için bi oyun hakkında forumdaki bi konudan alıntı yapıp açalım

Lannnn lannnn. Yanlışımm varsa söyleyin dedim.

Oyun ortamı çok güzel bekleriz. M2'den gelen 2 kişiyi kovduk.

• Arkadaşlar ben oyunu indirdim üyelik aldım fakat launcher sırasında "you faild the connect to the server" hatasını veriyor ve oyuna giremiyorum.Bunun nedenini veya çözümünü söyliyebilecek birisi varmı ?
  • Tmm yardima gerek kalmadı launcher ı 10-15 kere kapatıp açınca düzeldi oyun :D
  • ameLe kardeşim(yanlış anlama :S) oyun bende indi çalışıo nick "QueenOfLighting" ch5 de takılıyorum + olarak o gözü yeşil parlayan ırkın kadın büyücüsüyüm takım olmak isteyen herkesi beklerim özellikle amele' yi bekliyorum :=)
  • daha char falan açmadım aslında deniyorum bütün karakterleri :) amele Serhatcan_SRO@hotmail.com u ekle, gelmek isteyen herkes eklesin buluşuruz ;)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.