Şimdi Ara

CERATO HB KULÜBÜ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
5.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • burdayız merak etme sadece vakit bulamadık ne zamandır o kadar...
  • bende herkes arabasını sattımı ne oldu diye düşündüm...
  • sedan ceratoluyum ama selam vermek istedim.Alma esnasında hb ler her ne kadar göz kırpsa da kia nın ikinci eldeki dezavantajını zaten bildiğim için buna bide piyasada daha olan hb nin olası dezavantajını ekleme riskine giremedim.2004 model 30 küsür binde tertemiz kazasız çiziksiz Rio 1.5 benzinli arabamı 2008 de 11500 e verdiğim için ikinci el olayından gerçekten haberdarım malesef.Ama kırmızı ayrı bi güzelmiş maşalah nazar değmesin.
  • ikinci el konusunda haklısınız...satışa çıkarsak gerçek değerinin çok çok altında ancak gider... benim siyah ve bu yüzden tam bir çizik deryası...pasta cila hiçbir işe yaramıyor malesef çizikler konusunda...aksine sanki çizikler daha çok ortaya çıktı...
  • Arkadaşlar, BODY KİT olayına giriyorum.Çok az kaldı..Yakında resimleri burda paylaşırım.. Ama ABD'den Body Kit getirme olayı üzerinde duruyordum, ne yazikki ülkemiz imkanlarını kullanıcam :)
  • Resimleri bekliyoruz..
  • cerato hb sahibi arkadaşlar resimlerinizi de bekliyoruz...
  • walla ben ekledim başkada göremedim kendimi enayi gibi hissettim
  • Arkadaşlar, Body Kit olayı yalan oldu..Orjinal body kit'in sadece arka tampon için olanı ÇELİK MOTOR'da var, 1050 TL istiyolar..Ön tampon için gelmicek dediler..Üretilmiyormuş..Bende resimlerin çıktısını alıp, 3 tane fiberci dolaştım... Çok tatmin olamadım açıkçası.. Diyolarki, ''hmmm, tamam önü, astranın kalıptan yaparız, arka hondadan olur'' yani pek bişeye benzemiycek anlaşılan...Zaten bende 0 ceratolara bakıyorum..Nasip bakalım..
  • http://www.sahibinden.com/cok_temiz_kia_cerato_1_6_ex_hb_advance_13_500_km_0_dan_farksi-80WQQaXQQ3084365WQQpXQQdisplayitem

siz hb cerato kullanıcılarının bu arac hakkındaki degerli yorumlarını bekliyorum. aracım yok. 206 m vardı sattım. konfor . sessizlik. keyifli sürüş lazım. ceratolar bunları veriyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seytankirmizi

http://www.sahibinden.com/cok_temiz_kia_cerato_1_6_ex_hb_advance_13_500_km_0_dan_farksi-80WQQaXQQ3084365WQQpXQQdisplayitem

siz hb cerato kullanıcılarının bu arac hakkındaki degerli yorumlarını bekliyorum. aracım yok. 206 m vardı sattım. konfor . sessizlik. keyifli sürüş lazım. ceratolar bunları veriyor mu?

İlan 2006 yılında verilmiş. :))

Km, kimbilir şimdi nedir ? Enteresan bir ilan. :)

• := ) bak ben ona hiç dikkat etmemişim. hala niye duruyorki sitede . hayret
  • Hocam bir cerato hb crdi advanced(2006-50 000 km) sahibi olarak değil,bir otomobil sever olarak diyorum ki;hiç tereddüt etme aradıklarını bulacağına kesinlikle garanti veririm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogan7 -- 18 Şubat 2010; 23:12:01 >
  • iyi günler arkadaşlar. Benim kia da hb. Gerçi genelde cerato kulübüne takılıyordum ama görünce sizlere de selam vermeden geçmek istemedim. Bizim kerata da 2005 1,6 Advance A/T :) Resimlerini ekliycem de benim sağ ayna şu anda bantlarla tutuyor. Çirkin bir görüntü onun için yaptırdıktan sonra eklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tephas

quote:

Orijinalden alıntı: seytankirmizi

http://www.sahibinden.com/cok_temiz_kia_cerato_1_6_ex_hb_advance_13_500_km_0_dan_farksi-80WQQaXQQ3084365WQQpXQQdisplayitem

İlan 2006 yılında verilmiş. :))

Km, kimbilir şimdi nedir ? Enteresan bir ilan. :)

bende de 206 vardı, satıp cerato hb aldım araçtan çok memnunum ancak 206 ya oranla çok yakıyo, tabi bunda 1.6 olmasının payı var. Yoksa diğer 1.6 arabalarla aşşağı yukarı aynı yaktığından eminim. Kesinlikle çok daha büyük, rahat, kocaman ve sürüşü mükemmel bir araba.henüz 2 aydır kullanıyorum ama çok memnunum.

• cerato hb sıradışı bir araba gerçekten...gerek kullanımı olsun gerekse kasası olsun sürücüye hitap ediyor...
  • Selamun aleyküm.Arkadaşlar 2006 hb advance crdi. Aracının lastiklerini değiştiren var mı?(16 jant)
  • arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var...aracımın yakıtını test ettim...şehşr dışı 60 kim de 6.7 lt yaktı...inanılmaz birşey...performansta da çalışmada da hiçbir sorun yok...en son bakımda bazı mekanizmalar temizlendi de...sizce sorun ne olabilir yada ben mi yanlış ölçüm yaptım...
  • aracınız benzinli mi dizel mi? dizel ise fazla yakımış gibi gözüküyo yada dediğiniz gibi bir yanlışlık olabilir
  • aracım dizel ama sanırım bir yanlışlık olmalı...yanlışlık da depoyu tabanca atana kadar fulledim...60 km yol gittikten sonra da başka bir benzin istasyonunda fulledim...yani pompadan pompaya tabancanın atması fark gösterebilir sanırım...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.