Şimdi Ara

Aranızda Geely kullanan var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
27.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Araba almak niyetindeyim ve uygun fiyatından dolayı bu markanın familia yada echo modelinden birini düşünüyorum.Acaba kullanan yada deneyen var mı?

NOT: Atmasyon cevaplar kaale alınmayacaktır.Bilgilerinize.

• gellynin önceden fiyatı uygundu ama şimdi çokta uygun değil bence 19-21 bin tl hiç bilinmeyen araçlara vermek pekte mantıklı gelmiyor bana
  • Bence risk almaya deymez dostum o fiyata daha güzel araçlar alabilirsiniz. Ne oldugu belirsiz 2.eli olmayan araç almak gerçekten risk.
  • lada kalina daha güçlü daha oturaklı bir araç.
    hemde adac'ın güvenlik testinden 4 yıldızı var.
    karoser yapısı ise opel corsa c ile aynı.
    senin yerinde olsam kalina alırdım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kritios -- 13 Eylül 2009; 19:26:36 >

• ikco samandıda bi incele derim.
  • Bursa'da Chery satan bayi, bayiliği bırakmış otomobillerin arıza ve sıkıntıları yüzünden..Gelly nasıldır bilemiyorum ama çok farkı olmasa gerek..
  • bence o araçları alıpta risk almaya değmez hemen hemen aynı fiyatlarda olan getz aveo gibi araçlara bakabiliriz
  • Farklı markalara yönelin bencede.Geçenlerde bayiyle görüştüm(tanıdığım),dedim nedir bu aracın hikmeti,lüzumsuz bir araç dedi,sadece emekliler alıyormuş genelde.Emeklilerin durumuda ortada,haftada 2-3 kere kullanırlar,sakin sakin,kısa mesafelerde...
  • Ünal var.
  • kal sau yanlıs hatırlamıyorsam sizinle çinli araçlar konusunda epey tartışmamız olmuştu.....

çinli üretim araçlara oldukça sempati duyuyorsunuz anladığıum kadarıyla...
    önceden belirtin teneke fln denmesin sonra başlıkta kan çıkar söylemedi demeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEdition

Farklı markalara yönelin bencede.Geçenlerde bayiyle görüştüm(tanıdığım),dedim nedir bu aracın hikmeti,lüzumsuz bir araç dedi,sadece emekliler alıyormuş genelde.Emeklilerin durumuda ortada,haftada 2-3 kere kullanırlar,sakin sakin,kısa mesafelerde...

Daha önceden de böyle bir yorum yapmıştım sanırım. Hatırlamıyorum. Emekli adamın ikramiyesi sanırım bu araca yetiyor. Ama araç içeri çok ses alıyor. Yalıtım sıfırın da altında. Yaşlılar alıyorsa normal genelde kulakları fazla duymadığı için motor sesini de duymazlar.
  • Lada Kalinada olabilir.Amac A noktasından B noktasına sorunsuz bir şekilde ve ucuza maliyetle gidebilmek.Birde sıfır araba düşünüyorum.Lada ve Geely nin distribütörü aynı zaten.Herhalde bir sorun olmaz.Bakalım ciddi ciddi düşünüyorum.
  • lada al.
    daha sağlam daha güçlü daha az yakar üstelik yedek parçası bol ve ucuz...
  • Anlaşılan kimse yok Geely kullanan.Bende kullanan biri arıyordum.Çok merak ediyorum bu arabayı.

Geely Echo anahtar teslim fiyatı 18.000 tl çok uygun bu fiyat.Sıfır araba birde sahibinden.com'a baktım 2.el Geely'ler 14.000 -15.000 civarında üstelik çok az km yapmış.

Nedersiziniz alınır mı?
  • Arkadaşım o fiyata gidip 2-3 yaşında hyundai, Dacia, kia, renault v.s. araç alsana

herkez sana bu yönde uyarı yapmış, benimde kişisel görüşüm bu yönde, hayır öyle ağım şahım bir fark yokki donanım ve özellik anlamında diyeyimki riske değer,

Dacia Logan al yeni makyajlandı, hatta testine baktım gelly, chery lerden daha iyi idi.

sıfırının fiyatı da herhalde ona yakındır

quote:

Orijinalden alıntı: kal_sau

Anlaşılan kimse yok Geely kullanan.Bende kullanan biri arıyordum.Çok merak ediyorum bu arabayı.

Geely Echo anahtar teslim fiyatı 18.000 tl çok uygun bu fiyat.Sıfır araba birde sahibinden.com'a baktım 2.el Geely'ler 14.000 -15.000 civarında üstelik çok az km yapmış.

Nedersiziniz alınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan_efe -- 16 Eylül 2009; 15:46:20 >

• quote:

Anlaşılan kimse yok Geely kullanan.Bende kullanan biri arıyordum.Çok merak ediyorum bu arabayı.

Nedersiziniz alınır mı?

Neden acaba çok az KM yapmış arabayı satıyor düşündünüz mü hiç?

Gider Dacia alırım Geely almam. Geely'nin arkasında kim var o bile belli değil Cherry tamam Fiat'a motor üretiyor. Dacia Renault'un alt markası. Geely kim?
  • Yakında herkes Geely'yi duyacak. Ford 2 milyar dolar fiyat biçtiği Volvo'yu satmak istiyor... Tercihan Geely'ye.

V
    FORD
    L
    V
    O
  • Bence mantıklı insan arabayı bugün kullanacak ise bugüne uygun eylem planını belirler, bir firma 5 yıl sonra çok büyük olacak v.s. diye para tenekeye yatırılmaz,

Vovo'yu da o fiyata verecekmiymiş acaba :)

quote:

Orijinalden alıntı: volkan_efe

Arkadaşım o fiyata gidip 2-3 yaşında hyundai, Dacia, kia, renault v.s. araç alsana

herkez sana bu yönde uyarı yapmış, benimde kişisel görüşüm bu yönde, hayır öyle ağım şahım bir fark yokki donanım ve özellik anlamında diyeyimki riske değer,

Dacia Logan al yeni makyajlandı, hatta testine baktım gelly, chery lerden daha iyi idi.

sıfırının fiyatı da herhalde ona yakındır

quote:

Nedersiziniz alınır mı?

• kardeş bende araba alacağım. benimde aklıma geldi aslında ama valla riske gerek yok. İnsan arabasına severek binmeli. ARıza marıza çıkaracak soğutacak insanı kendinden.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.