Samsung İnternet@TV özelliğini çalıştıran varmı??
29 Cevap34448 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

76 Mesaj
12 Eylül 2009; 22:33:57 

Arkadaşlar SAMSUNG 50B650 plazma yenialdım..Cihaz çok kompleks birçok özelliği çözdüm ancak İnternet@TV özelliğini açamadım..Bu konuda tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var....Şimdiden ilgilenenlere teşekkür ederim.....SAYGILAR

76 Mesaj
14 Eylül 2009; 12:43:24 

Arkadaşlar benim sorunu çözebilen yokmu ?? Ha gayret bu işinde altından kalkalım....Tam 3 gündür uğraşıyorum hiçbir gelişme yok....SAYGILAR

8562 Mesaj
14 Eylül 2009; 13:08:52 

Türkiye'de şu anda internet TV (IPTV) uygulaması başlamadı ki..

ha sorun wigdetlarla fln ilgiliyse ona göre yardmcı olabiliriz..

76 Mesaj
14 Eylül 2009; 13:57:28 

TechZone Hocam forumda SAMSUNG İnternet@TV özelliğini aktif hale getirip kullanan arkadaşlar var...Ülke ayarlarını İngiltere yapıp IP ve DNS ayarlarıyla bu işi hallediyorlarmış ancak aşama aşama olayı anlatan bir kaynak yada kişi bulamadım...Servise sordum onlarda bu uygulamayı hayata geçiremedi ve konuyu dahi bilmiyorlar.....Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz minnettar olurum.....

8562 Mesaj
14 Eylül 2009; 17:38:10 

anlaşıldı widget olayını diyorsun..

öncelikle bir modem ile TV'yi internete bağlaman gerekiyor.. bunun için modemi TV'nin yanına getirip ethernet kablosunu TV'nin arkasına takman gerek..

daha sonra yapacaklarını sırasıyla anlatan bir arkadaş vardı.. mesajını görüp cevap verecektir.. banada PM atmıştı ama ben PM'leri toptan sildiğim için gitmiş.. ayarları çok basit.. çözümü var yani merak etme

76 Mesaj
14 Eylül 2009; 21:24:57 

Eyvallah TechZone Hocam Ben TV ve MODEM i Ethernet kablosu ile bağladım plazmanın DLNA özelliğini sorunsuz kullanıyorum..Tek sıkıntım IP ve DNS ayarları sanırım onları ayarlamak gerekecek...Üstatların yardımlarını bekliyorum...SAYGILAR

1 Mesaj
17 Eylül 2009; 17:16:26 

Arkadaşlar bende uzun zamandır internet@TV ayarlarıyla uğraşıyorum ancak hala bir gelişme yok... Bu konuda geçmişde forumda bir kaç yazı vardı ancak onlarda tam değil , tamamen sonuca ulaşamadım...

430 Mesaj
17 Eylül 2009; 22:35:29 

Selamlar

Samsung tv aldım ve dil ve ülke ayarların ingiltere olarak ayarladım

"- Plug&Play menu, install and choose Ireland Country and langage
- Search Digital Channels
[edit - power down tv, then power up again]
- Pressed Internet@TV, the widget update it
- Then, after have Youtube, i go to menu and select France [edit - United Kingdom] country and langage
- Search again channels (this one is to class the channels in order)
and still have youtube and weather."

http://connectedtv.yahoo.com/services/tv-widgets

içeriği sorunsuz çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yolgezer80 -- 17 Eylül 2009; 22:47:30 >

The YolGeZeR
Sony DSLT-A77V -Carl Zeiss 135mm F1.8-- Carl Zeiss Dt 16-80- Sigma 8-16 DC --Tamron 70-300 Dı Usd-- Minolta Af 50MM F1.7-- Tamron 90mm Macro -- Minolta Flash 5600Hs(D) -- Metz 15 Ms-1
Satılık:
Sigma 70-300 Apo Macro Dg
Notebook:Asus G60J T7200 8GB Pc:Amd 2500+@3200
Audio: Ev: Iriver H10 + Marantz Cdp 7300 + Grado Sr225 +Ultrasound Hifi 500
Portatif: Iriver H10 +Ldm+ +Sen. Cx300
www.ahmethudayioglu.com.tr

8 Mesaj
6 Ekim 2009; 0:40:22 

Arkadaslar ben de ingiltereye çevirdim ama internete girmeden önce son kararınız mı? der gibilierinden bir yazı çıktı ve hayır dedim . çünkü servis elemanı kurarken bunu ve yazılım yüklemeye dokunmayın demişti.O sıralarda evde internetim de olmadığından bu ınternet@tv özelliğine bakmak aklıma gelmedi.Yarın 444 lü numararyı arayıp soracam acaba tv ayarlarını bu şekilde değiştirirsek garanti kapsamından çıkar mı?diye.
Yok çıkar derlerse de bu tv yi geri vermeyi düşünüyorum yoksa bunun bir düşük modeli internetsiz aşağı yukarı aynı özellikleriyle fiyatında yaklaşık 500 lira oynuyordu.

3639 Mesaj
6 Ekim 2009; 12:16:22 

quote:

Orijinalden alıntı: hibo84

Arkadaslar ben de ingiltereye çevirdim ama internete girmeden önce son kararınız mı? der gibilierinden bir yazı çıktı ve hayır dedim . çünkü servis elemanı kurarken bunu ve yazılım yüklemeye dokunmayın demişti.O sıralarda evde internetim de olmadığından bu ınternet@tv özelliğine bakmak aklıma gelmedi.Yarın 444 lü numararyı arayıp soracam acaba tv ayarlarını bu şekilde değiştirirsek garanti kapsamından çıkar mı?diye.
Yok çıkar derlerse de bu tv yi geri vermeyi düşünüyorum yoksa bunun bir düşük modeli internetsiz aşağı yukarı aynı özellikleriyle fiyatında yaklaşık 500 lira oynuyordu.

İlk olarak böyle saçma bir şey olamaz, yazılım yükleme ve dil ayarlarını değiştirmek garantiyi bozmaz yani... Sadece gizli servis menüsüne girip karıştırırsan garanti kapsamından çıkar.
Ayrıca düşük modelinin 500 lira ucuz olması sadece internetle alakalı değil...

Bir kedim bile yok...[/url]

3 Mesaj
3 Kasım 2009; 22:09:18 

Arkadaşlar bende Samsung LE-40B652 model LCd tv yi aldım. ilk başta internet@tv özelliğini çalıştıramadım. ama daha sonra yaptığım araştırmalar sonunda sorunu çözdüm. Sorunu düzeltmek için Kumandadan

Menu - Kurulum - Plug&Play yapıp buradan localizasyonu ingiltere yaptıktan sonra TV yi açıp kapatalım. Daha sonra internet@tv tuşuna basınca çalışmaya başlayacaktır. Youtube a girmek için ip ayarlarını manuel yapıp DNS adresini opendns girmelisiniz.

Bu arada Tv nin global sitesinde yeni Firmware update ini yapın. Bazı hatalar düzeliyor ve menuler hızlanıyor.

Kolay gelsin

MCP
MCSE +S +M

60 Mesaj
4 Kasım 2009; 0:33:23 

Arkadaşlar samsung un hangi modelleride 1:1 pixelmapping özelliği var? samsung 26b350 ve 26b450 de bu özellik varmı?

40 Mesaj
14 Mart 2010; 12:01:45 

Samsung İnternet Tv özelliğinde farklı ülkeleri seçip televizyonu kapatıp açtığınızda internet tv özelliğine girerseniz farkli gagdet lar yüklüyor.bilginize....

3 Mesaj
19 Mart 2010; 9:17:19 

ben de samsung LE32B652 MODEL televizyon aldım. internet tv ye giremiyorum. yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır?

458 Mesaj
19 Mart 2010; 15:07:49 

bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki linkte bulabilirsin

http://forum.donanimhaber.com/m_31761911/tm.htm

57 Mesaj
3 Temmuz 2010; 23:50:52 

ya ingiltere yokki bende.. başka bir dü nya ülke var ingiletere yok çıldırıcam

665 Mesaj
26 Eylül 2010; 16:08:21 

United Kingdom olmasın(biraz geç oldu ama)

Fenerbahçeli Olmanın Gururu Bizlere Yeter!

170 Mesaj
3 Ekim 2010; 19:19:42 

arkadaşlar 17 tane güncelleme oldu ama sorun olurmu ?

Türkiyeden Sorumlu OYUN BAKANI..

238 Mesaj
4 Ekim 2010; 1:07:26 

Selam arkadaşlar, kusura bakmayın her yerde aradım ama benim tv (46c6000) nin kumadasında internet@tv tuşu yada widget tuşu nu bulamadım. Acaba bu tvden internete girilmiyor mu? Ülke ayarlarını yaptım, ama hala hiç bir menude web yada widget lara giremiyorum. Tv lan ile modeme bağlı ağ testi ok. Lütfen bir yardım eli verin..

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

3 Mesaj
24 Ekim 2010; 2:33:24 

quote:

Orijinalden alıntı: kralkobra12

arkadaşlar 17 tane güncelleme oldu ama sorun olurmu ?

bende de uzun araştırmalardan sonra almaya karar verdiğim ve aldıgım 40C650 var 2 ay önce aldım ve nihayet korka korka internet tv özelliğini denemeye karar verdim. kumandadan internet tv tuşuna basar basmaz otomatik olarak yazılım yükseltti ve çeşitli eklentileri kendiliğinden kurdu. bu eklentilerin içinde çeşitli oyunlar bulunmakta ve tabiki facebook ile twitter de bu eklentilerin içerisinde yer almakta. facebook'u kullanabilmeniz için öncelikle ayarlar bölümüden kendinize sanal kullanıcı hesabı açmalısınız sonra yönetici olarak oturumu açarak gerekli bilgileri girdikten sonra facebook hesabınızı açabilirsiniz. dikkat edin bilgisayarınızda veya telefonunuzda facebook hesabı açık olmasın yoksa açılmaz.

265 Mesaj
31 Ekim 2010; 3:10:18 

ben facebook u açmayı başaramadım...
kullanıcı oluşturdum, facebook için kullanıcı ad ve parolayıda yazdım ama "new update found. please turn tv off and then back on to perform the update" yazıyor ve açılmıyor...

SAMSUNG R520 - LOGITECH X-540 SES SİSTEMİ - 1 TB MAXTOR ONE TOUCH - DREAMBOX DM-500 S - DREAMBOX 800 HD PVR

1824 Mesaj
14 Kasım 2010; 19:40:51 

Arkadaşlar
32C6820 televizyonu ile kullanıcı hesabı oluşturmaya çalışıyoruz, ancak hesap oluşturmanıza izin vermiyor.
"you have no services to log in" olarak bir hata alıyrouz.
Servislere de bakmak için menüdeki servis ile ilgili ekrana gelince hiç kurulu servisin olmadığını görüyoruz.

Ne yapmamız gerektiğini bir türlü anlayamadık.
Bu işi becerebilen varsa lütfen yardımcı olun.
İşin içinden bir türlü çıkamadık!

Teşekkürler.

http://www.1resimyukle.com/images/2013/11/05/1200-nokia-lumia-1020-with-camera-grip_3DC65AAD.jpg1)İ5 2500K işlemci, 8GB ram, Asus P8Z68-V LX anakart. Z5500 Multimedia set
2)AM24800+ CPU - 2Gb ram - SapphireMHD690G anakart
UYDU SİSTEMİ : SS2 - Turksat - Hotbird - Hispasat - Next Lnb/diseqc

283 Mesaj
14 Kasım 2010; 22:33:13 

bu televizyonla TiviBU yayınları izleyebiliyormusunuz????

Galaxy Note 2,VELVET KIRMIZI CRUZE LS PLUS SUNROOF LPG (PRİNS),PROJEKSİYON: ACER 5260E(HD),TX-P42V20E,AVR: SONY STR-DE 697,CPU Q9550, 4 GB OCZ RAM, G.CARD ATİ4850, WİN7 64 BİT, xbox 360 250 gb kinect, inca imp-56hd media player

112 Mesaj
22 Mayıs 2011; 19:01:35 

quote:

Orijinalden alıntı: mmango34

bu televizyonla TiviBU yayınları izleyebiliyormusunuz????

hayır izlenmiyor iphone mantığı gibi düşünülürse uygun programları yükleyerek youtube twitter vs gibi izleyebilirsin.

3 Mesaj
7 Ağustos 2011; 18:13:09 

Arkadaslar bendede Samsung LE40C650L1W var bende internete giremiyorum bi arkadas menu - kurulum - Plug&Play yapın ... diye anlatmıs ama bende kurulumdan sonra Plug&Play bölümüne girmiyor :( onu nasıl düzeltebilirim ??

1 Mesaj
14 Mart 2012; 20:41:35 

Arkadaşlar 1 hafta önce lg televizyon aldım wifi özelliği var ama ağ ayarlarına girip kiminkinden gireceğimi seçemiyorum ağ ayarı diyor menüde ama gri bir renkle yazılmış ve girilmiyor internete girmesi için ne yapmam lazım ?

97 Mesaj
29 Mayıs 2012; 17:06:55 

quote:

Orijinalden alıntı: -Yok_edicİ-

Arkadaşlar 1 hafta önce lg televizyon aldım wifi özelliği var ama ağ ayarlarına girip kiminkinden gireceğimi seçemiyorum ağ ayarı diyor menüde ama gri bir renkle yazılmış ve girilmiyor internete girmesi için ne yapmam lazım ?

modemden Tv ye ağ kablosu bağlayarak çözersin, wifi olayını bende çözemedim.

datça apart yol yardım| hazır web site ve logo tasarımcı tabelacı logo tasarım reklam ajansları | logo tasarım | prefabrik ev denizli tasarım | E pano aksesuar | denizli reklam

33 Mesaj
23 Aralık 2012; 18:54:20 

merhabalar bende kablolu ağ var bir türlü bağlanamıyor modeme.manuel olarak gireyim diyorum yine olmuyor.yardımcı olacak var mı?

Last Samurai

33 Mesaj
23 Aralık 2012; 19:05:45 

kimse yok mu bilgisi olan arkadaslar?

Last Samurai

2133 Mesaj
5 Aralık 2013; 19:57:36 

arkadaslar pcde utorrent kullanıyorum modemden port u actıgım zaman tv gıdıyor portu kapatıyorum tv nete baglanabılıyor
konuyla ılgılı yardımcı olacak varmı
samsung ue40es6340

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri] » Televizyonlar » TV Tavsiyeleri » Samsung İnternet@TV özelliğini çalıştıran varmı??
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.988