Şimdi Ara

Tekleme ve Titretme Sorunu E39

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
7.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3 ay evvel 2002 e39 520 Bmw aldım. Aldıktan sonra 5000 km civarında sorunsuz bir şekilde yol yaptım. Bir haftadır araç motor ısındıktan sonra, gaz vermediğim rolanti durumunda giderken titremeye başlıyor sağa çekip boşa alıyorum sarsıntı giderek artıyor, araç adeta tir tir titriyor. Genelde stop edip çalıştırdığımda normale dönüyor. Kendim taşrada olduğum için Bmw den anlayan usta bulmam zor. Bu sorunla karşılaşan ve bana ışık tutacak arkadaşlarımdan yardımlarını bekliyorum.

• arkadasım senin problem % 90 krank sensöründen kaynaklanıyor.. bunu dışındaki az ihtimal ise vanus veya hava akişmetresi.. servis yok diyorsun .. ama bu parşaları takman içinde her halukarda bu işten anlayan yi bir usta lazım .. dediğim gibi krank sensöründe yoğunlaş.. bu parça orijinali 230-260 tl gibi bir fiyatı var....kolay gelsin
  • Arkadaşlar herkese selam. bende yenı katıldım aranıza bır hafta once bmw 5 23 i 99 model manuel 6 silindir aldım. aracım hem benzınde hem lpgde tekleme sorunu yasıyor. dusuk devırlerde oluyor bırde 2 vıtesde gaza yuklendııgm zaman arac cok sılkme yasıyor bujılerım degıstı akum degıstı bobının bı tanesı arıza verdı o degıstı sorun devaam ettı o aksama kadar arabayı bıraktım eve sabah ıse gıdıcem surdum bugun hıcbır sıkıntısı yok yanı tekleme falan yapmıyor yardımcı olursanız sevnırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.