Şimdi Ara

Google ana sayfa değişmiyor.(SS'Li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
9.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilemediğim için buraya açıyorum İnternet ana sayfasını değiştiremiyorum resimdeki site aynı google google in arama sonuçları çıkıyor ama ben anasayfamı mynet yapmak istiyorum yardım lütfen !

Ya neden böyle oldu bu resim biri güzelce koyabilirmi bunu

http://img188.imageshack.us/i/adszniq.jpg/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Izmitlee41 -- 12 Eylül 2009; 11:41:10 >

• www.mynet.com ' a girersen sağ üstte ' Mynet'i Ana Sayfam Yap ' Yazar.
    Ona tıklarsan sorun halledilmiş olur.
  • Tıklıyorum ama hiç bir değişiklik olmuyor birde şu verdiğim resmin direkt olarak burda gozukmesi için [simage] [/simage] arasına alıyorum yine olmuyor neden ki
  • Başlat>Çalıştır>Regedit>HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Control Panel
    Dizinini takip ederek git. Yan Tarafta Bulunan Homepage’e sağ tıklayıp Değiştir i seç “1¨ olan değeri “0¨ olarak değiştir.
  • HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Control Panel

Dizinini takip ederek git. Yan Tarafta Bulunan Homepage’e sağ tıklayıp Değiştir i seç “1″ olan değeri “0″ olarak değiştir.
  • Ben de değiştiremiyorum ama sorun değil. Başka bi tarayıcı yükle, onda istediğin gibi ayarlarsın. Hem ie'den kurtulmuş olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeXaS_StOrM

Başlat>Çalıştır>Regedit>HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Control Panel
    Dizinini takip ederek git. Yan Tarafta Bulunan Homepage’e sağ tıklayıp Değiştir i seç “1¨ olan değeri “0¨ olarak değiştir.

quote:

Orijinalden alıntı: MaNgOsEr

HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Control Panel

Dizinini takip ederek git. Yan Tarafta Bulunan Homepage’e sağ tıklayıp Değiştir i seç “1″ olan değeri “0″ olarak değiştir.

Teşekkürler Teşekkürler !!! I Love You DH

Sorunum çözüldü.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.