Şimdi Ara

Fotograf taramak icin en iyi-ekonomik TARAYICI hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eski fotograflari bilgisayara aktarmak istiyorum.
    Renkli tarama kalitesi haliyle cok onemli.
    Tavsiye edebileceginiz kaliteli tarama yapabilen ve ekonomik bir tarayici varsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviloks -- 12 Eylül 2009; 5:39:54 >

• yani 100 liralık cihazlar işini görür fazlasıyla ama yerinde olsam 100 tl ye yazıcı tarayıcı fotokopi cihazı alırdım 1200*2400 taraması olan cihazlar var onlardan bir tane al yeterde artar bile cok net taratabilirsin sorun yaşamazsın sadece tarayıcı alacaksan canon yada epson al derim ama 100 tl ye cok fonsiyonlu yazıcı tarayıcı fotokopisi olan bi cihazda alabilirisn ondada en iyisi brother dcp 145 100 tl verip daha iyi bi cihaz alamazsın zaten 1200*2400 taraması bu cozunurlük yeterli olur sana
  • Dünyanın en büyük lens üretici firması canondur o yüzden canon tarayıcıların taradığı resimler bir başka gelir gözüme gerçekten çok güzel tarar mp240 modelinde 1200*2400dpi tarayıcı çözünürlüğü yeterli olacaktır.

http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?kid=1027&uid=105939
  • Cevaplar icin sagolun. Canonun lide200 unu aldim sonunda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: secretmec

Cevaplar icin sagolun. Canonun lide200 unu aldim sonunda...

isabetli bir karar iyi günlerde kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviloks

Cevaplar icin sagolun. Canonun lide200 unu aldim sonunda...

Aradan 4 sene geçmiş. Aldığınız Canon lide 200 den memnun kaldınız mı ? Keşke şunu alsaydım diyormusunuz ? Yada şuan tarayıcı alırsanız hangi marka model alırdınız ? Bende eski fotoğrafları taratmak , bilgisayara atmak, akrabalara arkadaşlara göndermek istiyorum. En önemlisi çocuklarıma hatıra kalsın istiyorum.
  • Bana sadece scanner lazım aile fotoları ìçin .kaliteli bir marka varmı tavsiye ediceginiz Fiat maksimum 350 verebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.