Şimdi Ara

Skins (2007) | 7. Sezon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
820
Cevap
9
Favori
45.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Skins (2007) | 7. Sezon

Skins (2007) | 7. Sezon

http://www.imdb.com/title/tt0840196/

Skins,bir komedi,drama dizisi.İngilteredeki 10 gençin yaşamlarını anlatan bir dizi

Söylicek bişi yok indirin ve İzleyin....

NoT:+18 sanırsam
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Biraz bilgi verirseniz iyi olur
  • http://www.e4.com/skins/

burdan bakabilirsiniz türkiyede hiç tanıtılmamış..ama altyaazıları var...torrentini de cok kolay bulusunuz...
  • Dizinin konusu ile ilgili bilgi istemiştim ama neyse, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 12 Eylül 2009; 17:20:48 >
  • Eet Up layim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrMaSter -- 14 Eylül 2009; 2:57:26 >
  • http://www.trendometre.com/2008/10/20/skins-ile-tanisin/ şurda ki yazıyı da incelemenizi istiyorum...

Bu diziyi dh nin keşfetsini istiyorum...off offff biraz önce 2.sezon 5. bölümü izledim...çok fazla dugu yüklüydü ...izlenmesi gereken dizilerden kesinlikle birisi...

%100 tavsiye

Not:ilk 3 resmin dizi ile uzaktan yakından alakası yoktur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrMaSter -- 19 Eylül 2009; 4:21:32 >

• Allah Allah hiç duymadım daha önce nasıl bir dizi acaba komedimi drammı?
    Dizi hakkındaki yorumlarda kötü değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur* -- 19 Eylül 2009; 4:34:54 >
  • Dram mı komedi mi ağırlıklı?
  • 2 sini de yoğun bir şekilde yaşayabilirsiniz..

yeri geliyor ağlamamak için kendinizi zor tutuyorsunuz yeri geliyor saat 2 de 3 de kahkaha atmamak için kendinizi skıyorsunuz öyele bir dizi...

1 .sezon bircırpıda biter zaten(9 bölüm)..2 sezon 10 bölüm ama ..2.sezonun hemen bitmesini istemiyorsunuz...yavas yavas izliyorsunuz ...ben bugün S2E06 izlicem inş..

http://www.youtube.com/watch?v=a451V51tQAU burdan başlayarak biraz fikir edinebilirsiniz......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrMaSter -- 19 Eylül 2009; 17:06:16 >

• Video çok güzel hele (sanırım üvey babası ) tuvalet olayıda süperdi .İndirmeye başlarım bölümleri az olduğu için çabuk bitiririm sanırım
    Yanlız 3.sezonu son mu devam etmiyor mu dizi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur* -- 19 Eylül 2009; 20:16:01 >
  • üvey babası değil kendi babasıHaylaz çoçuk işte ...Tony dizide ki en sevilmicek karakter...Şahsen ben hiç sevmiyorum

4. sezon geliyor(ben öyle anladım..)

I'll be putting pictures up soon, we just need to make sure we don't give too much away first, and it's gonna take a while as I took 1.2 million or thereabouts.

iyi bişi diyo herhalde orda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrMaSter -- 19 Eylül 2009; 21:33:24 >

• bizim milyonerde oynuyormuş burada bak sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: thend

bizim milyonerde oynuyormuş burada bak sen

• quote:

Orijinalden alıntı: TrMaSter

quote:

Orijinalden alıntı: thend

bizim milyonerde oynuyormuş burada bak sen

Slumdog Millionaire'de oynayan çocuğu söylüyor.Müslüman rolündeki

3.sezon son bölümünde finale yazıyor imdb'de bitiyor sandım.4.sezon iyi olmuş

• Dizideki adı Anwarah o Anwar var ya...
  • Güzele benziyor...Daha lostun başlamasına çok var biraz da buna bakalım nasılmış..
    Bilgi için saol..
  • önemli değil..pişman olmıcaksınız...

torrent kullan superman
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrMaSter

önemli değil..pişman olmıcaksınız...

torrent kullan superman

1.ve 2.sezonu forumlardan birinde buldum bildiğin hızlı torrent varsa pm'den yollarsan süper olur
  • izlemeye başlıyacağım inşallah güzeldir
  • quote:

Orijinalden alıntı: pchunter

izlemeye başlıyacağım inşallah güzeldir

güzel sen hiç merak etme...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.