Şimdi Ara

Samsung'un yıldızı artık WI-FI desteği sunuyor; S5233W Star

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
0
Favori
64.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  

Dünya çapında 5 milyon adet S5230 Star satarak önemli bir başarıya imza atan Samsung, anlaşılan başarısını daha öteye taşıma planları içerisinde. Bugün, S5233W modeli internette ortaya çıktı.

Piyasada satışı devam eden S5230 ile S5233W'yu birbirinden ayıran önemli bir fark var. O da günümüzde standart haline gelen WI-FI desteği. Bunların dışında mevcut tasarıma ve diğer teknik özelliklere sadık kalınmış. Güncel telefonun teknik detaylarına kısaca göz gezdirecek olursak dört band GSM desteği, EDGE bağlantısı, 3.0 inç WQVGA 262.144 renk dokunmatik ekran, 50 MB dahili bellek, microSD kart desteği, 3.2 megapiksel çözünürlüğünde kamera, QVGA çözünürlükte saniyede 15 kare video kaydı, FM radyo, Bluetooth v2.1, A2DP profili desteği ve 700 saate varan bekleme, 10 saate varan konuşma süresi vaadeden 1000 mAH kapasiteli lityum iyon batarya dikkat çekmekte.

Çok yakında Afrika ve Asya sahillerine vurması beklenen S5233W Star'ın fiyatının ise 250$ civarında olacağı ve telefonun siyah, gümüş, pembe, beyaz olmak üzere dört farklı renkle satılacağı ifade ediliyor.

Teknik özellikler:

Şebeke:
    Quadband GSM (850 / 900 / 1800 / 1900 MHz)

EDGE desteği:
    Var, 12. sınıf

Boyut ve ağırlık:
    104 x 53 x 11.9 mm; 92 gram

Ekran:
    3.0 inç, 240x400 piksel, 262.144 renk dokunmatik TFT

Bellek:
    50 MB dahili + microSD desteği

Kamera:
    3.2 Megapiksel

Video kaydı: 320x240@15 FPS

FM radyo:
    Var, RDS desteği

Bluetooth:
    Var, v2.1 + A2DP

WI-FI:
    Var, 802.11 b/g

A-GPS:
    Yok

Batarya:
    1000 mAH lityum iyon (700 saate kadar bekleme; 10 saate kadar konuşma süresi)

• Bu telefonda wifi olması gerçekten çok iyi olmuş telefon fiyatıda ortalama 500-550 tl gibi olur...
  • gerek yok wifi ye 3g vede ön kamera olsa tadından yenmezdi
  • 10 milyon hedefleniyormuş..
  • süper strateji...
  • Nokia abisini örnek almaya başlamış Samsungta...Bunun çıkışından 3-4 ay sonra başka birşey ekleyip aynı telefonu tekrar sürerler piyasaya...
  • Rekabet ortamı için cidden çok satılabilecek ürün...
  • bu telefonu beklıyorum
  • bu ne ya birisinde wifi yok birisinde 3g yok birisinde zart yok zurt yok...

nokia=samsung olmaya başladı
  • Yapılmaz ama bu yaa valla yapılmaz
    Bir hafta oldu starı alalı :( çok iç geçirmiştim wifili telefonları ama star ı daha çok sevmiştim keşke bundada wifi olsa demiştim. Dayanamadım gittim aldım ama şimdide wifi lisini çıkarmışlar
    Ya insan bi söler bi haber sızar yaw beklerdim bi hafta daha oturup ağlamak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: chncnbz

Yapılmaz ama bu yaa valla yapılmaz
    Bir hafta oldu starı alalı :( çok iç geçirmiştim wifili telefonları ama star ı daha çok sevmiştim keşke bundada wifi olsa demiştim. Dayanamadım gittim aldım ama şimdide wifi lisini çıkarmışlar
    Ya insan bi söler bi haber sızar yaw beklerdim bi hafta daha oturup ağlamak istiyorum

Üzülmene gerek yok 3g yok ki telefonda berbat bir şey

• bana göre güzel telefon beleyelim bakalım
  • 3g yi tercih etmeyenler için ideal bir telefon öle demee
    quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

quote:

Orijinalden alıntı: chncnbz

Yapılmaz ama bu yaa valla yapılmaz

Üzülmene gerek yok 3g yok ki telefonda berbat bir şey

• quote:

Orijinalden alıntı: cihangir151

süper strateji...

bu habere verilecek tek cevap gerçekten
  • hala telefon almak için bekleyenlerdenim star alıcaktım wifi si cıkacak denildi yine alamadım :((
  • çok ilginç bir strateji.İlk çıkarılan modeller hep özelliği kırpılmış oluyor.Piyasada tutunmaya başladıktan sonra sonuna bir harf ekleyip tekrar satyorlar.Böylece aynı kasayı değiştirerek binlerce satış rakamına ulaşıyorlar.
    bunu nokiada da görüyoruz.önce model çıkar,sonra ...(i) olur,...(c) olur vs.Aslında aldığın cihaz tamamıyle aynı(dış yapısı olarak)sadece küçük birkaç değişiklik yapıyorlar.
    Otomobillerde de makyaj yapılıyor aynı şekilde.2010 model araba çıktı diye 2009'un farını değiştiriyorlar, yeni model diye satıyorlar.
  • 3g olmayan telefon alınır mı artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: yapici

3g olmayan telefon alınır mı artık

Alınmaz
  • 2 ay sonrada 3g yada gps ekleyip navigator diye itelerler
  • 3G nin fiyatları düşünülünce alınır,tr deki 3G fiyatları ucuzlayıncada zaten 5233w nin yerine yeni bir telefon alma zamanı gelir , o zaman 3G li bir telefon düşünürüm.ama şu an kesinlikle 5233w yi bekliyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.